Остання цього року Батьківська поминальна субота – Дмитрівська субота, відзначається 7 листопада 2020 року. В цей день потрібно згадувати померлих батьків, рідних, знайомих і незнайомих. Бажано в цей день сходити у церкву на службу. Проте, не завжди є така можливість, тому тексти молитов допоможуть вдома згадати тих, хто пішов від нас в інший світ. смс з текстами зі словами підтримки наповнять цей день тихою радістю, тому що ми сподіваємося, що Господь наш почує наші молитви за душі померлих

Дмитрівська поминальна субота 7 листопада 2020 року: смс з текстами згадки про померлих

ххх

Батьківська Дмитрівська суботу – це день світлої і теплої згадки до померлих близьких. Нехай в цей день у всіх буде година, щоб згадати рідних, а душа наповниться теплими згадками про них.

ххх

У Дмитрівську поминальну суботу бажаємо світлої пам’яті про померлих, добрих згадок і думок про них. Шанування і любов до тих, хто пішов, дає сили всім нам, хто залишився. Тож нехай наше серце наповниться любов’ю і помолімося за всіх, хто нам дорогий!

ххх

Нехай Дмитрівська батьківська поминальна субота подарує всім нам тільки теплі і світлі спогади про тих, кого немає поруч. Щоб наші молитви були почуті Господом Богом і він подарував упокій їхнім душам. Нехай яскраве світло поминальних свічок і теплі думки про тих, хто нас залишив, зігріють наші серця. Нехай хоч на мить подарують відчуття, що дорогі нам люди, що пішли в інший світ, поруч з нами.

ххх

Якщо Ви когось втрачали

І вони на небесах

То у Дмитрівську суботу

Мимоволі сльози душать нас

ххх

Помолімося за душі померлих

І згадаємо добрі вчинки живих

Адже справи тих, хто пішов

Надихають нас на добро.

Дмитрівська поминальна субота 7 листопада 2020 року: смс з текстами згадки про батьків і рідних

ххх

Рідні батьки вже дивляться з неба

На те, що відбувається на землі

І нам більшої милості не треба

Ніж допомогти знайти спокій рідній душі.

ххх

Помолімося про милі душі

Що вже полинув в поминальний вир

Кожному на світі дуже треба

Пам’ятати тих, кого любив

ххх

В день Дмитрівської суботи

Згадаємо близьких

Тих, хто вже спочиває від роботи

У райських кущах вищих сил.