Міжнародний день урбанізму, винороба і КВК. Це свято відзначається 8 листопада. Кожен з цих днів важливий для своєї галузі і для суспільства.

Свято 8 листопада: день виноградаря і винороба

В Україні існує добре налагоджена виноробна галузь, яка має своє давні традиції. Компанії, які виробляють вино, отримають нагороди, як українських, так і міжнародних фахівців. Продукція, яку виробляє виноробна галузь, смакують на теренах України. Також, українські вина експортуються в європейські країни, країни Північної Америки.

Свято 8 листопада: Міжнародний день містобудування – урбанізму

Дане свято відзначається 8 листопада у більш, ніж 30 країнах світу і на чотирьох континентах. Це свято було запроваджено фахівцями містобудівної сфери, щоб підвищити зацікавленість до цієї у суміжних галузей. Адже у містах постійно проживає величезна кількість людей. І які будуть ці міста, на скільки комфортні для роботи і відпочинку, багато в чому залежить від містобудування.

Свято 8 листопада: день КВК (Клуб кмітливих і винахідливих)

Студентство – надзвичайно прекрасна і весела пора. В далекому 1961 році виникла ідея об’єднати кмітливу і веселу студентську молодь у КВК – Клуб кмітливих і винахідливих. В тому ж році, 8 листопада на чорно-білі телеекрани СРСР вийшла перша гумористична програма цього клубу.

КВК маж гарну і цікаву історію, традиції. Багато студентів, які приймали участь в «битва» КВК, у подальшому стали відомими і популярними людьми.

8 листопада відзначається Міжнародний день радіології (Всесвітній день радіографії).