Діти чекають подарунки на свято Святого Миколая, яке буде вже зовсім скоро – 19 грудня 2020 року. Ми пропонуємо ідея подарунків, які допоможуть Вам обрати те, що найбільше порадує вашого малюка. За традицією, подарунки на свято Святого Миколая, кладуть під подушку (чи поряд, якщо він велики) напередодні свята – в ніч з 18 на 19 грудня.

Солодкий подарунок

Солодощі це те, що завжди сподобається дитині. Це можуть бути печиво, шоколад, цукерки-миколайчики чи набори цукерок. Ще один варіант – фруктовий букет, можливо у вигляді іграшки. Але фрукти повинні бути лише ті, які любить Ваша дитина. Солодощі можуть бути як окремим подарунком, так і доповненням до основного.

Іграшки

Це класичний подарунок, від якого діти будуть у захваті. Ви можете обрати у якості подарунка іграшку, про яку мріяла Ваша дитина або можна обрати улюбленого персонажа мультику чи книжки.

Спортивний подарунок

Якщо Ваша дитина активна і рухлива, Ви можете розглянути подарунок спортивного спрямування – лижі, сноуборд, ковзани, самокат. Але потрібно пам’ятати про особливості Вашої дитини і обирати спортивний інвентар відповідно до віку і бажано, щоб дитина одразу могла їм користуватись.

Домашня тварина

Цей подарунок накладає велику відповідальність як на дитину, а ще в більшій мірі на батьків. Майже всі діти мріють мати котика чи собачку вдома, можливо дитина мріє про акваріумних рибок. Подарунок у вигляді домашнього улюбленця дасть Вашій дитині неймовірне відчуття свята і запам’ятається на довгі роки. Але пам’ятайте – осиний тягар турботи за твариною, ляже на Вас. Якщо Ви готові, зробіть справжнє свято своїй дитині і здійсніть її мрію.

Гаджет

Сучасні діти обожнюють різні електронні девайси. Можете обрати серед смартфонів, розумних годинників, безпровідних навушників, електронних книг, планшетів та квадрокоптерів. Це може стати безпрограшним варіантом подарунка.

Корисний подарунок

Є багато дітей, які люблять навчатися і пізнавати нове. Для таких діток гарним подарунком будуть: книга, творчі набори, конструктори, похід в спеціалізовані наукові гуртки для дітей.