Щороку перед святами ми шукаємо фільми, які здатні створити різдвяний новорічний настрій. Ми відібрали 5 кращих різдвяних фільмів останніх років та різних жанрів, які вам точно не встигли набриднути і пропонуємо провести не один гарний святковий вечір за переглядом.

Тато вдома (Хто в домі тато), 2016

Найкраща родинна різдвяна комедія

Яскрава комедія вищої якості з зірковим акторським складом про відносини батьків і дітей, пронизана різдвяною атмосферою та сповнена дуже смішними ситуаціямі і діалогами. Міцні чоловіки в ролі зворушливих батьків, святкування Різдва великою родиною, пригоди напередодні Різдва, які ставлять свято під сумнів та багато іншого, що робить фільм “Тато вдома” дійсно найкращим різдвяним фільмом останніх років.

Новорічний корпоратив, 2016

Найкраща доросла новорічна комедія

Динамічна комедія про епічну різдвяну вечірку, яка вийшла з під контролю, у великій корпорації з Дженіфер Аністон у головній ролі. Фільм точно сподобається усім, хто хоч раз у житті відвідав новорічний корпоратив чи працював в офісі.

Дуже погані матусі 2, 2017

Найкраща новорічна жіноча комедія

Різдвяна комедія з кумедними дорослими жартами для сучасних жінок з Мілою Куніс в головної ролі. Фільм про жінок, яких втомило свято, ще не почавшись. Легкий, веселий, позитивний фільм для релаксу в святковий вечір з подругами. Чоловікам дивитися заборонено!

Санта і компанія, 2017

Найкращий пригодницький різдвяний фільм для дорослих та дітей віком від 6-ті років

Найдобріший, яскравий і якісний французький фільм про порятунок Різдва та пригоди Санта Клауса у сучасному місті с Одрі Тату в ролі Снігуроньки. Цей фільм створить чарівний казковий новорічний настрій абсолютно у всіх, хто його подивиться.

Крампус, 2015

Найкращий різдвяний комедійний фільм жахів для дорослих та дітей віком від 12 років

Комедійний фільм жахів про родину, якій довелося зустріти Різдво в компанії потойбічної істоти Крампуса. Сподобається абсолютно усім – і дітям і дорослим за рідкісне поєднання страшних і смішних моментів, вражаючи зйомки і різдвяну атмосферу.

Рiздвянi хронiки, 2018

Найкращий різдвяний фільм-казка для усієї родини 2018 року

Додамо в наш топ новий фільм від Netflix. Це чудове кіно про несподівану фантастичну різдвяну подорож сестри і брата Кейт і Тедді в пошуках Діда Мороза. Діда Мороза незрівнянно грає Курт Рассел, а фільм вартий уваги і дорослих і дітей за сюжет та видовищність.