Фільм «Крути 1918», який було презентовано 28 січня цього року, знято на реальних історичних подіях, які відбувалися в Україні на початку минулого століття.

В історичній драмі переплелися почуття братів Андрія і Олекси Савицьких, закоханих у красуню Софію та криваві дні драми розстрілу юнаків.

У фільми показується трагедія, коли на Київ наступали більшовики. Все місто кишіло провокаторами більшовиків. Номенклатура, як завжди, пакує свої валізи і навіть не робить вигляд, що їх турбує доля народу.

В розпорядженні уряду УНР майже немає ресурсів. Вони змушені зупиняти навалу комуністів всіма існуючими засобами, яких дуже і дуже мало: боєздатні військові частини доукомплектовують студентами і юнкерами.

Чотири сотні юнаків, серед яких Андрій і Олекса, стають проти 4-тисячного добре озброєного війська. Це наша історія і приклад для наслідування, це наша трагедія – загибель заради батьківщини зовсім молодих людей.

Жанр: історичний екшн Режисер: Олексій Шапарєв У ролях: Євген Ламах, Надія Коверська, Андрій Федінчик, Олексій Тритенко, Олександр Піскунов, Дмитро Ступка, Остап Ступка, Наталя Васько, Роман Ясіновський

10 лютого 2019 року буде проходити зустріч з творцями фільму «Крути 1918»