Усі жінки на Новий Рік хочуть чудово виглядати та, окрім приготування будинку та страв, готують вбрання і відповідний святковий макіяж. Готуючись святкувати Новий рік, потрібно прийняти до уваги, що його господиня – Жовта Земляна Свиня. Треба враховувати її забаганки щодо вбрання та святкового макіяжу, щоб рік пройшов під заступництвом цієї тварини. 

Астрологи вважають, що Жовта Свиня має гарний смак і любить повеселитися. Ваш святковий макіяж повинен підходити по стилю новорічного вбрання, бути яскравим, але гармонійно доповнювати образ.

Сукню до свята Нового року 2019 рекомендується підібрати золотистого кольору. Буде дуже стильно надіти плаття, розшите блискучими паєтками.

Золотистий колір сукні на Новий рік 2019
Сукня з блискучими паєтками стане хітом на новорічній вечірці 2019

Якщо ви не любите яскраві блискучі кольори, допускається в в святковому одязі жовтий колір та його відтінки.

Відповідно потрібен і святковий макіяж, використовуйте більше блискучих відтінків – золотий, срібний, бронзовий. Доречно буде використовувати  теплі, пісочні, коричневі і персикові кольори.

Золоитстий макіяж і манікюр на Новий рік 2019
Золотистий макіяж і манікюр створять веселий і святковий настрій в новорічну ніч 2019

Зверху можна посипати повіки або все лице легкою пудрою з блискітками – це додасть вашому образу яскравості та святкового настрою.

При яскравому макіяжі очей, губи нафарбуйте легким блиском чи нюдовою помадою, щоб акцент був на очі, а губи залишились у більш спокійній зоні.