Ми всі радісно відсвяткували настання Нового 2019 року. Але справжній рік Жовтої Земляної Свині прийде 5 лютого згідно східного календаря. Китайці вираховують настання свого року за фазами Місяця. В 2019 році Місячний календар вказує на початок китайського Нового року 5 лютого.

Новий рік за східним календарем настане 5 лютого 2019 року

Дата Свята весни, яка ще вважається китайським (східним) Новим роком, завжди випадає на другий Новий місць після Сонцестояння, що відбувається у грудні. Саме тому дата цього свята може коливатися з 21 січня по 20 лютого. Рік Собаки, який розпочався 16 лютого 2018 року, завершується і 5 лютого 2019 року настає рік Жовтої Земляної Свині.

Святкування Нового року за східним календарем у Китаї має свою історію та старовинні традиції

Новий рік за східним календарем
Традиції святкування китайського нового року

Початок Нового східного року китайці відмічають 15 днів. Кожен день має свої традиції і ритуали. Останній, 15 день, називається святом ліхтариків. Прийнято після вечері, всією сім’єю виходити на вулицю і запускати у небо паперові ліхтарики.

До свят всі вулиці і будинки прикрашають згідно давніх традицій. Для декору використовують переважно червоний колір. Бо за легендою, саме він найкраще допомагає боротися зі злими духами та привертає увагу вдачу та успіху.

Традиційно китайці на вхідні двері вішають 5 різнокольорових стрічок, які будуть вказувати дорогу до помешкання сімейному щастю, фінансовому благополуччю, коханню, здоров’ю і удачі.

В новорічні свята на столах китайців обов’язково повинні бути мандарини.

Новий рік за східним календарем з 5 лютого 2019 року буде проходити під наглядом Жовтої Земляної Свині

В прийдешньому Новому році за східним календарем, діти отримають чимало іграшок та подарунків з його символом – Свинею. Жовта Земляна Свиня стане тотемною твариною, яка буде опікуватись всім весь 2019 рік.

Ця тварина працелюбна і любить поритися в землі, тому удача очікує на всіх, хто відповідально відноситься до своєї роботи. Особливо везіння буде у справах, пов’язаних з сільським господарством.

Пари, які вирішили одружитися у цьому році, також очікують довгі і щасливі роки спільного життя. Всі непорозуміння вони зможуть разом вирішити.

Щоб отримати схильність тотемної тварини нового східного року – Жовтої Земляної Свині, потрібно її задобрити

  • Будьте працьовитими та відповідальними у своїй роботі
  • Віддавайте перевагу жовтим та коричневим тонам у Вашому одязі
  • Старайтеся, щоб Ваш стіл був багатий на стравами та різноманітним за складом – Жовта Земляна Свиня любить добре поїсти
  • Якщо у Вашій сім’ї буде панувати дружня та весела атмосфера, покровителька року обов’язково буде Вам допомагати.

Китайський новий рік за східним календарем святкує майже чверть населення Землі. Святкування відбувається з надзвичайним розмахом та веселощами.