Наближається Новий 2019 рік, який за східним гороскоп буде Роком Земляного Кабана чи Жовтої Свині. Тому багато жінок заздалегідь готують святкове вбрання та планують меню на новорічний стіл.

Який колір одягу потрібно підготувати до зустрічі 2019 року Жовтої Свині

При підготовці до зустрічі Нового 2019 року потрібно особливу увагу приділити святковому вбранню. Дуже важливо, щоб новорічний наряд був новим, оскільки Жовта Свиня любить ніжні, тілесні відтінки, тому рекомендуємо шукати одяг у ніжно-рожевих, світло-коричневих та персикових відтінках. Але якщо  вам хочеться феєричного настрою, можна надягти вбрання яскравих кольорів, з квітковими принтами. Матеріальний достаток прийде в дім, якщо господиня надягне маленьке чорне платтячко, прикрашене золотими нотками.

Як прикрасити домівку до зустрічі 2019 року Земляного Кабана

При підготовці до зустрічі 2019 року Жовтої Свині окрім святкового вбрання, необхідно подбати і про оздоблення вашої оселі. Адже саме від цього буде багато залежати підтримка символу року – Жовтої свині.

Підбір кольорів для прикрашання будинку, не відрізняється від обраного наряду. Але для цього не потрібно змінювати шпалери та гардини, буде достатньо декору у відповідних кольорах.

Для декору можна використати новорічні прикраси, гірлянди, свічки та букети. Важливо пам’ятати, що декорування потрібно виконувати у зеленому, жовтому та коричневому кольорів, допускаються їх відтінки. Головне, щоб ці відтінки не наближалися до яскравих, вогняних кольорів, адже всім відомо, що земні та вогняні стихії зовсім не сумісні. Тому помаранчевий колір буде категорично неприпустимим, адже це може нашкодити благополуччю оселі.

Які кольори повинні бути на святковому столі під час зустрічі 2019 року Жовтої Свині

На святковому столі також повинно бути відповідна кольорова гама, яку любить господиня року – Жовта Свиня. З основною стравою з цим завданням впоратися важче, а от закуски, салати та десерти легко приготувати згідно побажанням Жовтої Свині.

Незважаючи, що наступаючий рік буде роком Свині, на святковий стіл можна готувати м’ясні страв, але у помірній кількості.

Для закусок можна приготувати сирні кульки, які запанірувати у відповідний колір, чи фарширований яйцем та сиром перець. Готуючи салати, потрібно використовувати якомога більше зелені, адже Свиня її любить.

Готуючи десерти, господиня зможе реалізувати всі свої фантазії щодо кольорів цих страв. Особливо це стосується фруктових салатів, так я к вони ідеально підходять до святкового столу. Звичайний торт можна прикрасити вершками і фруктами, такими як банан, виноград, яблуко або ківі.