Світлий день Великодня буде чудово прикрасити домівку, щоб чистота і радість панували і в душі, і в оточенні кожного віруючого. В сучасному світі народи запозичують один в одного традиції і ідеї. В запропонованих прикрасах будинку до Великодня поєднанні українські та західні традиції, що допоможе зробити ще радіснішим день Пасхи.

Прості поради допоможуть Вам зробити своїми руками прикраси, які сподобаються і Вам, і Вашим близьким.

Великдень 2019: як прикрасити домівку свічками у формі яйця

Великдень 2019: як прикрасити домівку
Свічка у формі яйця

До Пасхи буде доречно поставити свічку з яєць. Їх можна придбати у магазині, але й можна легко зробити своїми руками. Для цього Вам потрібно взяти крашанки, які Ви раніше підготували. Потім знімаємо верхню части шкарлупки і ложечкою обережно виймаємо вміст, залишаючи нижню части шкарлупки.

Великдень 2019: як прикрасити домівку
Фарбуєма шкарлупку яєць для наших пасхальних свічок

Можна взяти сире яйце і також звільнити його від вмісту. Для цього робимо в шкарлупці два отвори і виливаємо яйце. Потім розчинимо віск і заливаємо його на дно отриманої половинки шкарлупки, попередньо зануривши в нього гніт. Щоб наші свічкі були яскравими, можна яйця перед заливанням воску пофарбувати.

Великдень 2019: як прикрасити домівку Пасхальним віноком

Великдень 2019: як прикрасити домівку
Пасхальний вінок можна зробити з гілочок і яскравих стрічок тканини

Пасхальний вінок буде чудово виглядати на дверях будинку. Його легко зробити з гілок ялинки чи верби, прикрасивши мохом та шишками. Як альтернатива – можна зробити вінок з ниток, стрічок і крашанок.

Великдень 2019: як прикрасити домівку гірляндою

Гірлянду можна робити з різних матеріалів.

Гірлянда з сирих яєць

Великдень 2019: як прикрасити домівку
Гірлянда до Великодня

Для цього нам потрібно 10-15 сирих яєць звільнити від вмісту, як  ми вже описували. Через отвори з двох сторін яйця протягуємо нитку і кріпимо нашу гірлянду. Щоб вона була більш цікавою, яйця перед нанизуванням можна пофарбувати.

Гірлянда з паперу чи аплікації з бісеру

Великдень 2019: як прикрасити домівку
Гарлянду до Великодня можна зробити разом з дітьми

Цю гірлянду буде чудово робити разом з дітьми. Для неї знадобиться кольоровий папір, ножиці і нитка. Запропоновано вирізати фігурки у формі яйця і нанизати їх на нитку. Готовою гірляндою буде добре прикрасити вікна. Фігурки діти можуть обрати самі і вони можуть бути різного розміру і кольору. Головне, щоб вони відповідали несли радість свята – Великодня.

Великдень 2019: як прикрасити домівку
Ідеї гірлянди до Великодня

Прикрасити своє житло до Великодня досить легко втілити у життя усією родиною, щоб святкування принесло радість і доброту у вашу оселю