Всі дітлахи та їх батьки з нетерпінням чекають на зимові канікули 2018-2019 учбового року, які вже зовсім скоро розпочнуться.

Згідно рекомендацій, які озвучило Міністерство освіти і науки України, кожна освітня організація повинна сама вирішувати терміни запровадження шкільних канікул. Період відпочинку дітей залежить від навчального процесу: йде навчання за чвертями чи по триместровій системі. Головна умова Закону України «Про освіту» при визначенні термінів навчання та канікулярного періоду – не можна, щоб було більше 30  днів відпочинку за осінній та весняний семестри.

Більшість навчальних закладів України впроваджують зимові канікули у період з 30 грудня 2018 року до 13 січня 2019 року. В деяких середніх школах столиці, адміністрації закладу вже оголосили початок зимових канікул для молодшої школи з 22 грудня 2018 року.

Таким чином, третя навчальна чверть розпочнеться з 14 січня 2019 року и триватиме до 22 березня 2019 року.

Заклади освіти попереджають, що можливі зміни в термінів навчання та відпочинку школярів у разі виникнення епідемії грипу та введення карантину. Тому потрібно уточнювати терміни зимових канікул у Ваших навчальних закладах.

Зимові канікули – це чудова пора для відпочинку дійте і більш тісного спілкування з батьками та друзями.