За даними МОЗ України, з початку 2019 року у Львівській області на кір захворіло 3,5 тисячі людей.

У Львівській області з 18 лютого цього року розпочато масову вакцинацію дітей, які не мали щеплення від кору. Проводити вакцинацію будуть у шкільних медичних пунктах та в мед амбулаторіях, які розташовані неподалік від шкіл.

Вакцинація дітей від кору розпочалася у Львівській області, наявність вакцини

По даним, у Львівській області не мають щеплення близько 50 тисяч діток. Область має в наявності 44 тисячі доз вакцин від кору. Представники Мінздраву України повідомили, що в область додатково буде направлено 70 тисяч доз вакцин від кору.

Акція з щеплення планується на 3 тижні. За цей час медики сподіваються охопити щепленням всіх потребуючих цього дітей.

Вакцинація дітей від кору розпочалася у Львівській області, інформація для батьків

Останні роки в Україні існувала практика, коли батьки купували довідку про щеплення, щоб влаштувати дитину у садочок чи школу, а саму вакцинацію не проводили. Медики закликають таких батьків обов’язково зробити дитині щеплення від кору, щоб вивести її з зони ризику.

Наслідки захворювань на кір та інші хвороби, на які не зроблені щеплення, можуть бути жахливими.

Як заявляють у МОЗ України, такі масові акції з проведення вакцинації планують проводити й в інших областях України, де існує підвищене захворювання на кір.

За наявною інформацією на 8 лютого відомо, що з початку 2019 року в результаті ускладнень, які спричинені захворюванням на кір, померло 7 людей, двоє з них – діти.

Бережіть себе і своїх дітей!