Прийдешній тиждень, згідно прогнозу жіночого гороскопу на тиждень з 6 по 12 травня 2019 року, принесе представницям зодіакального кола безліч можливостей. Астрологи попереджають жінок, що цей тиждень буде пов’язаний з труднощами.

Венера – планета, що відповідає за жіночу енергетику і внутрішні сили, все ще проходить градус Овна. Одночасно з цим відбуваються несприятливі астрологічні події – ретроградний рух Юпітера і Сатурна. Все разом вказує на те, що ініціатива може бути покарана, і на протязі всіх 7 днів можуть виникнути складнощі у спілкуванні. На жаль, але будь-які спроби налагодити контакт можуть бути не тільки марними, але і з несподіваними по результату.

Жіночий гороскоп на тиждень з 6 по 12 травня 2019 року для Овна

Період, коли Венера активна і знаходиться в знаку Овна – неоднозначний час. Представниць Овна можуть захопити події, нові захоплення, проблеми чи знайомства. Не дивно, що жінка-Овен вже в середині тижня відчує втому, спустошення і бажання усамітнитися. І це буде правильне рішення з Вашого боку.

Напружена атмосфера може псувати настрій і призвести до зайвих суперечок і конфліктів. Астрологи радять жінкам-Овнам більше відпочивати. Щоб підтримати свій внутрішні стан можна пройти релакс-процедури, займатися улюбленим хобі або спілкуватися з сім’єю – у близьких людях Ви знайдете підтримку.

Жіночий гороскоп на тиждень з 6 по 12 травня 2019 року для Тільця

З середи тижня у жінки-Тільця можуть вдало склалатися життєві обставини. Тому, аби це сталося, Тільцю потрібно віднайти в собі внутрішні сили і мотивацію до дій.

З 8 по 12 травня відбудеться активізація Сонця і Меркурія. Це означає, що представниці знаку Тільця отримають підтримку від зірок. Тому, якщо у Вас існує необхідність до змін, про які Ви раніше навіть і не мріяли, то цей період буде дуже вдалим до їх реалізації.

Жіночий гороскоп на тиждень з 6 по 12 травня 2019 року для Близнюків

Меркурій цього тижня ввійде у сузір’я Тільця, що позначиться на жінках-Близнюках у вигляді тривоги та занепокоєння. Ви будете особливо вразливими у середу 8 травня та у п’ятницю 10 травня. Через аспекти Меркурія, плани Близнюків можуть бути зруйновані.

В такій ситуації, астрологи радять жінкам-Близнюкам зібратися з думками і визначити головні цілі та задачі. В результаті таких дій все стане по своїх місцях. Ближче до вихідних ситуація стане стабільнішою і Близнюки зможуть повернутися до свого звичного стану: пошуку нових емоцій, ідей та цікавої інформації.

Жіночий гороскоп на тиждень з 6 по 12 травня 2019 року для Рака

Вплив Венери цього тижня буде позитивно позначатися на енергетиці представниць знаку Рака. Тому Вам варто налаштуватися на позитив і отримувати вигоду з будь-якої ситуації. Але вразливою для Рака буде сфера кохання та стосунків.

Жінкам-Ракам складно дається публічність, спілкування на людях, ведення перемовин. Тому астрологи радять Ракам попрацювати у цьому напрямку. Наприклад, записатися на курси акторської або ораторської майстерності – це допоможе жінці-Раку розкритися і почуватися впевненіше. Адже успіх без спілкування неможливий.

Жіночий гороскоп на тиждень з 6 по 12 травня 2019 року для Лева

Тиждень навчання і саморозвитку прогнозують астрологи для жінки-Лева. Юпітер, незважаючи на його ретроградність, надасть позитивний імпульс допитливості. Представницям Лева потрібно звернути увагу на інформацію, яку Ви отримаєте в понеділок, середу, четвер та суботу – вона може стати основою майбутнього успіху. На думку астрологів, в ці дні Леви матимуть змогу інакше поглянути на своє життя: від чогось відмовитись, а щось нове отримати. Загалом тиждень подарує натхнення, незвичайні почуття і можуть бути віщі сни.

Жіночий гороскоп на тиждень з 6 по 12 травня 2019 року для Діви

Ретроградний Юпітер в сузір’ї Стрільця зробить жінку-Діву задумливою і навіть – романтичною. Зорі попереджають: на цьому тижні Діві доведеться розплутувати клубок інформації, чужих слів, пліток і особливо думок. Можливо, Діві доведеться розгадати підказки Всесвіту.

Важливі справи, які не потребують нагального втручання, краще відкласти на потім. Дівам-жінкам прийдешнього тижня краще займатися повсякденними, рутинними справами. Гарна ідея вільний час присвятити сім’ї та домашнім справам.

Жіночий гороскоп на тиждень з 6 по 12 травня 2019 року для Терезів

Жінки-Терези на прийдешньому тижні можуть сподіватися отримати приємні новини чи вигідні пропозиції. Найбільш важливі дні для Терезів-жінок – вівторок, четвер і п’ятниця. Бо в цей період вплив ослабленої Венера посилить аспекти інших планет.

Терезам не варто закриватися від спілкування, демонструвати байдужість і, тим паче, свої темні сторони особистості. На цьому тижні Терези можуть зустріти людину, з якою захочуть пов’язати життя. Самотнім представницям цього знаку це обіцяє тривалий і дуже пристрасний роман, одруженим – початок міцної дружби.

Жіночий гороскоп на тиждень з 6 по 12 травня 2019 року для Скорпіона

Жінкам, народженим під сузір’ям Скорпіона, гороскоп пророкує сприятливий тиждень. Юпітер створить для них всі умови, щоб покращити існуючий стан речей. Однак для цього, Скорпіону-жінці доведеться поглянути на ситуацію під іншим кутом зору. Цей тиждень буде не для роботи, грошей, нудних справ. Цей тиждень для жінки-Скорпіона – для самих себе.

Астрологи радять Скорпіону виділити день для усамітнення, вимкнути інформаційний гамір, прислухатися до свого серця, думок, бажань і задати собі головні питання: чого Ви боїтеся, що Вас турбує, що хвилює. Це допоможе виправити допущені раніше помилки і переграти минуле.

Жіночий гороскоп на тиждень з 6 по 12 травня 2019 року для Стрільця

Жінкам-Стрільцям цього тижня астрологи рекомендують уникати рутинних справ і нудного спілкування, інакше Ви можете зірватися. А втрачати терпіння у період активізації ретро-Юпітера, вкрай небезпечно. Стрільцям необхідно усіма силами контролювати емоції.

В понеділок Стрільці-жінки матимуть шанс змінити сферу свого пливу, в середу і четвер – покращити стосунки з дорогими людьми, в суботу – знайти прибуткову справу. Загалом гороскоп прогнозує досить продуктивний тиждень для Стрільця-жінки.

Жіночий гороскоп на тиждень з 6 по 12 травня 2019 року для Козерога

Активізація Венери в Овні може зчинити переворот в сфері кохання Козерога-жінки. Планета буде готова запустити в серце Козерогів нові почуття. Зацікавленим в цьому жінкам слід стати вимогливими і звертати увагу тільки на серйозних чоловіків. Якщо на початку тижня у них будуть всі шанси отримати цікавий досвід, то ближче до вихідних передбачити результат практично неможливо: Козероги можуть закінчити тиждень і переможницею, і переможеною.

Одруженим жінкам-Козерогам планета подарує увагу коханого, а також побачення, романтичні сюрпризи і приємні зміни.

Жіночий гороскоп на тиждень з 6 по 12 травня 2019 року для Водолія

Вітер змін настигне цього тижня жінок-Водоліїв. На Вас очікує багато різних подій – як приємних, так і не дуже. Ретроградна фаза Сатурна може занурити Водолія у минуле, у спогади про ситуації чи події. Можливо, Водоліям доведеться зіткнутися з чимось подібним. Досвід минулого в купі з інтуїцією, дозволить Водолію-жінці знайти вихід.

Зорі попереджають, що вразливими на цьому тижня для Водолія-жінки можуть бути питання фінансів. Саме у матеріальній сфері краще уникати спірних ситуацій, незрозумілих пропозицій, авантюр та імпульсивності в прийнятті рішень.

Жіночий гороскоп на тиждень з 6 по 12 травня 2019 року для Риб

Нептун в Рибах рухається вперед, змінюючи настрій Риб та їх плани. Ще в неділю Рибам-жінкам було все ясно і зрозуміло, а вже з понеділка 6 травня Нептун напустить туману. Астрологи радять жінкам-Рибам не приймати важливих рішень 8 і 9 травня. Краще зачаїтись на цей період. А ось відпочинок в ці дні зорі дуже схвалюють.

Будьте уважні та бережливі до своїх близьких – саме в них Риби-жінки зможуть отримати підтримку, яка допоможе їм пережити складний момент життя.