Вже у березні з 5 і по 28 березня 2019 року ретроградний Меркурій буде знаходитися у сузір’ї Риб. Це не найкращий період для деяких знаків Зодіаку. Ретроградність планет означає перетворення позитивної енергетики в негативну. Тим сузір’ям, які черпають свою силу від Меркурія, потрібна набратися терпіння, бо настали складні часи. Меркурій у Рибах посилює ефективність від неприємностей, люди будуть більш чутливими до них.

Ретроградний Меркурій в березні 2019 року для Водолія

Представників цього знаку у період ретроградного Меркурія можуть очікувати великі життєві розчарування. Щоб мінімізувати негативний вплив, Водоліям потрібно контролювати свої реакції. Тільки холодний підхід інтелектуала допоможе Водоліям пережити цей складний період. Вам необхідно абстрагуватися і йти до намічених цілей. Тільки так розчарування не поглине Водолія.

Ретроградний Меркурій в березні 2019 року для Терезів

Складнощі для Терезів у період ретроградного Меркурія з 5 по 28 березня 2019 року можуть очікувати через неможливість емоційного контролю. Вплив на емоційність Терезів не дасть очікуваного ефекту. Баланс Терезів буде порушено і з цієї причини з’являться труднощі у житті. Щоб з мінімальними втратами пройти цей період, астрологи рекомендують Терезам перепочинок. Невеликий відпочинок піде на користь і підтримає у цей складний період.

Ретроградний Меркурій в березні 2019 року для Діви

Ретроградний Меркурій несе свій негативний вплив і для цього зодіакального знаку. Діву очікує підвищення емоційності. При проблемі з контролем, Діва може відчувати панічні атаки. Астрологи радять Діві у період ретроградного Меркурія займатися саморозвитком і попрацювати над собою, продумати як нівелювати занадто високу емоційність. Існує безліч технік, які допоможуть Вам прийти в норму. Також Діва може відчути велике бажання діяти, це може допомогти в цей період Діві.

Ретроградний Меркурій в березні 2019 року для Лева

Для Лева буде період неприємних моментів через відчуття швидкого спуску з вершин – це нове і не дуже приємне відчуття. Астрологи наполегливо радять Левам взяти відпустку. Чи принаймні, не намагатися в період ретрограда Меркурія завойовувати вершини бізнесу і особистого життя. Перепочиньте. Після завершення ретроградності 28 березня, Ви зможете все відновити.

Ретроградний Меркурій в березні 2019 року для Рака

Представники цього знаку відрізняються вмінням тримати свої емоції всередині, не демонструючи їх оточуючим. Але ретроградний Меркурій виведе їх із себе. Можливі емоційні сплески у Раків, які вони не зможуть контролювати. Тому, що зменшити негативний вплив від емоційного перевантаження у період ретроградного Меркурія з 5 по 28 березня, астрологи радять Ракам зменшити своє спілкування з сторонніми людьми наскільки це можливо. Вам потрібно звузити коло спілкування до тих, кому довіряєте і хто зможе пробачити Раку його емоційний зрив.

Ретроградний Меркурій в березні 2019 року для Близнюків

Особливо сильно ретроградний Меркурій буде впливати на Близнюків. У період ретроградності з 5 по 28 березня, Близнюки втратять свій головний орієнтир. Вони перестануть контролювати свою слова і можуть наговорити зайвого. Астрологи радять Близнюкам зібрати всю силу волі і контролювати все, що будете говорити.

Планета Меркурій: символи і талісмани

Середа – день Меркурія.

Метал – срібло, ртуть.

Камені (дорогоцінні) – бурштин, кришталь, цирконій (жовтий).

Головний камінь – смарагд зелений, які ще древні називали символом надії, розважливості, згоди, родючості і сімейних відносин.

Колір зелений.