ГоловнаАрхів АстрологіяКільцеве Сонячне затемнення 21 червня 2020 року: що воно принесе для Водолія...

Кільцеве Сонячне затемнення 21 червня 2020 року: що воно принесе для Водолія розповіла Анжела Перл

Популярний астролог Анжела Перл прокоментувала важливу астрологічну подію цього місяця – Кільцеве Сонячне затемнення 21 червня 2020 року. Також, вона розповіла, що це затемнення принесе для Водолія. Дане сонячне затемнення відбувається у 6 Домі гороскопу Водолія. 6 Дом відповідає за сферу роботу і здоров’я, повсякденного життя. Тобто, як ми живемо, що ми робимо щодня, як витрачаємо енергію, як працюємо, як наша робота впливає на наше здоров’я.

Кільцеве Сонячне затемнення 21 червня 2020 року: що воно принесе для Водолія у сфері роботи

Це затемнення бути, як підсумок якихось справ чи ситуацій у робочій сфері Водолія. Наприклад, якщо Вам не подобається робота, то Ви звільнитеся з неї. Не виключена ситуація й іншого плану, коли від Водолія нічого не залежить – компанія припиняє свою діяльність і Ви залишаєтеся без роботи. Анжела Перл вважає, що можуть бути й менш кардинальні зміни на роботі. Тобто може змінитися графік роботи або Ви будете працювати дистанційно.

Важливі питання стосовно роботи Водолія, які Вас хвилюють, проясняться в районі 21 червня – на Кільцеве сонячне затемнення. Якщо ж нічого не відбудеться в цей день, то все ж таки до кінця року робочі питання проявляться. Тому що вплив затемнення може тривати і кілька днів, і кілька місяців. Тобто, на роботі існує ситуація, яка назріває, і Ви підозрюєте про це, тоді, скоріше за все, за цим затемненням вона станеться.

Кільцеве Сонячне затемнення 21 червня 2020 року: що воно принесе для Водолія у сфері здоров’я

Анжела Перл вважає, що це сонячне затемнення примусить Водолія звернути пильну увагу на своє здоров’я. Можливо, Ви приймете рішення відмовитися від поганих звичок – кинете палити, будете менше вживати алкоголь. Якщо Вас щось турбувало, Ви нарешті вирішите перевірити свій стан здоров’я.

Якщо Водолій на сонячне затемнення не буде нічого відчувати в сенсі здоров’я, то це дуже добре. В іншому випадку, якщо є якість проблеми, Анжела Перл наполегливо радить звернутися до лікаря, тому що просто так на затемнення самопочуття не погіршується – це сигнал звернути увагу на проблему. Затемнення завжди вказує на проблему, якщо вона є, навіть прихована.

Водолій може змінити режим харчування і почне займатися собою.

Кільцеве Сонячне затемнення 21 червня 2020 року: обов’язки і зобов’язання Водолія

В астрології 6 Дом гороскопу – це ще й обов’язки і зобов’язання. За цим затемненням, Водолій може звільнитися від якихось зобов’язань. Це останнє затемнення у секторі роботи і обов’язків, тому Водолій може вирішити, що це не Ваші обов’язки і скласти з себе їх. Наприклад, Ви допомагали комусь із родичів і зрозуміли, що було зроблено все, що можливо.

Фінансові зобов’язання також являються сферою 6 Дому гороскопу. Затемнення – чудовий час, щоб розрахуватися з боргами. Або ж представник Водолія отримає повернення боргу, який був зроблений давно.

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст