Зорепад надзвичайно красиве видовище. А ще в ніч з 12 на 13 серпня 2019 року, коли буде пік зорепаду Персеїди, можна не тільки побачити неймовірну красу, а й загадати бажання.

Зорепад Персеїди пік очікується в ніч з 12 на 13 серпня 2019 року, де і як спостерігати

Метеоритний потік, з якого складається зорепад, буде продовжуватись 4 дні. Він розпочинається з 11 серпня. Проте, якщо буде хмарна погода, не потрібно сумувати, адже ще є кілька ночей, щоб побачити цю зоряну красу.

Астрономи підготували карту, на якій вказано радіант метеорного потоку Персеїди в ніч з 12 на 13 серпня 2019 року на зоряному небі Києва в 3 години ночі. Ви можете орієнтуватися в якому секторі нічного неба варто видивлятися падаючі зорі.

Зорепад Персеїди з 12 на 13 серпня 2019 року
Карта зоряного неба в Києві на 3 годину ночі, де можна побачити зорепад Персеїди

За прогнозами фахівців NASA, очікується потік потужністю 190 метеорів на годину, або приблизно 6 падаючих зірок у хвилину.

Зорепад Персеїди пік очікується в ніч з 12 на 13 серпня 2019 року, як загадати бажання на падаючу зірку

Езотерики вважають, що половина успіху в загадуванні бажання, в правильному налаштуванні. Щоб отримати задоволення від спостереження за зорепадом і загадати бажання, варто обрати тихе місце, подалі від освітлювальних приладів, щоб вони не заважали. Якщо Ви будете дивитися зорепад Персеїди на дворі, варто тепло вдягтися, бо ночі вже досить прохолодні.

Щоб загадати бажання, потрібно подумки його проговорити і постаратися уявити візуально. Коли Ви дивитеся на небо і чекаєте падаючу зірку, постарайтеся одразу уявити своє бажання (можливо, як символ, наприклад, сердечко, для бажання про кохану людину, букет, якщо Ви хочете заміж тощо).

Коли Ви помітите на небі падаючу, згораючу зірку, пошепки проговоріть своє бажання. Можна і не проговорювати, а подумки «передати» його зірці у вигляді обраного символу.

На думку астрологів, зірка, якщо почула Вас, передасть Вашу мрію Всесвіту. Вважається, що під час зорепаду, такий канал зв’язку між людиною, падаючими зірками і Всесвітом, надзвичайно потужний.

Після такого, як Ви загадали бажання на зорепад, обов’язково подякуйте зіркам і Всесвіту.