Вже більш як місяць тотемна тварина 2019 року Жовта Земляна Свиня опікується усіма знаками Зодіаку. Астрологи стверджують, що 2019 рік – це рік змін для всіх зодіакальних знаків. І кожен знак, повинен вивчити свій урок, який надає йому Всесвіт.

Овен

Ви знову будете вірити у себе. У житті Овна відбудуться величезні зміни, які переконають Вас, що прийшов час ставити себе на перше місце і прислухатися до своєї інтуїції.

Тілець

Тілець  навчиться протистояти своїм страхам і зневірі. Нарешті, в 2019 році, цей знак Зодіаку зрозуміє, що від страхів не втекти – вони будуть переслідувати завжди. Тому, в цьому році Тілець погляне своїм страхам у вічі і зможе сказати, що він – сильніше.

Близнюки

Доля дасть розуміння Близнюкам, що не можна ігнорувати свої емоції. Останнім часом Ви носили маску, щоб сховатися від людей. Настав час бути собою, показати свою вразливу сторону близьким і, найголовніше, бути готовим відкрити свою душу для оточуючих.

Рак

Рак буде вчитися у теперішньому часі – не падати у минуле, не нестися у майбутнє. Всесвіт допоможе Ракам зрозуміти, що життя тут і тепер – прекрасне.

Лев

Левам відкриється знання, як відмовитися від минулого і берегти те, що є зараз. Ви, нарешті, зберете свою внутрішню силу, щоб по-справжньому бути щасливим. Це ваш рік, насолоджуйтеся ним.

Діва

Діва повинна в цьому році навчитися не зважати на дрібниці. Ви та людина, яка занадто занурюється в деталі, що шкодить бачити картину світу в цілому. Діва навчиться бачити навололишнє, яким воно є.

Терези

Складний урок у Терезів – навчитися відмовлятися від тих, хто їм дорогий. Ті, кого Ви любите, не завжди люблять Вас і турбуються про Вас. Терези повинні знати, як покидати непотрібних людей і йти своїм шляхом.

Скорпіон

Нові відучаття відкриються Скорпіону, коли він зрозуміє, як приємно казати про те, що є справді на душі. Замкнутий Скорпіон у 2019 році зустріне людей, з якими зможе по-справжньому розслабитися та довіряти їм.

Стрілець

Навчіться не зосереджуватись лише на неприємностях. Стрілець навчиться протистояти проблемам і йти далі, слідуючи своїм планам.

Козерог

Урок самопізнання буде у Козерога. Прийшов час заглибитися у всі тонкощі Ваших переживань, викинути негатив, який заважає Вам жити. Подбайте про себе, дозвольте собі плакати і виплеснути емоції.

Водолій

Урок чесності перед собою потрібно винести Водолію. Доля покаже, що не потрібно примушувати речі виглядати краще, ніж вони є насправді. Немає необхідності вдавати себе щасливим, коли насправді це не так. Зараз саме час попрацювати над цим. Прийміть істину і навчіться лікувати себе.

Риби

До Риб прийде знання, що можна робити все, що Ви захочете. Якщо раніше Ви не вірили в себе, то 2019 рік відкриє вам нові горизонти і навчить літати, навіть, якщо Ви не знаєте, куди прямуєте.