Гороскоп на тиждень з 22 по 28 липня 2019 року передбачає вдалий період для Тільця. Згідно прогнозу астрологів, Тілець матиме змогу для внутрішнього розвитку, сприятливі дні для зміни роботи.

Тілець: гороскоп на тиждень з 22 по 28 липня 2019 року, загальна характеристика

Прийдешній тиждень досить гарний для представників знаку Тільця. Астрологи вважають, що в цілому тиждень – сприятливий для роботою над собою, духовного зростання. Багато представників цього знаку відчують великі внутрішні зміни.

Можна буде займатися пошуком нової роботи чи нового захоплення. Самотні Тільці можуть зустріти свою другу половинку.

Гороскоп на тиждень передбачає, що найсприятливішими днями для Тільця будуть 25  і 26 липня. В ці дні не можна лишатися без діла, бо всі справи будуть вдалими. З четверга ділові і особисті стосунки можуть суттєво змінитися – вони стануть глибші і більш насичені. Тілець відчує себе людиною, від якої залежать інші.

Очиститися від можливих негативних моментів допоможуть афірмації.

Непоганий період очікується для Тільця і у фінансовій сфері. Ймовірно, додаткові кошти прийдуть у вигляді заробітку від Вашого улюбленого хобі. Деякі Тільці можуть розраховувати на підтримку заможних людей: це можуть бути як корисні поради, так і гроші.

Тілець: гороскоп на тиждень з 22 по 28 липня 2019 року, поради астрологів

Астрологи радять, щоб Тілець проводив більше часу на свідому повітрі. На вихідні буде доречно поїхати на дачу, піти в похід чи просто прогулятися. Не варто на вихідні засиджуватися у чотирьох стінах, щоб не спровокувати поганий настрій і занепад сил. Тільцю потрібна зміна обстановки, щоб привести свій внутрішній світ у гармонію.