Кожний розклад карт, виконаний за допомогою старших Арканів карт таро, унікальний. Попередження від карт таро дасть можливість підготуватися до можливих випробувань, правильно розподілити сили для виконання необхідних завдань. Таро-прогноз на тиждень з 8 по 14 квітня 2019 року допоможе позбавитися від сумнівів на шляху до поставленої мети і своєчасно змінити стратегію, щоб уникнути пасток.

Таро-прогноз на тиждень з 8 по 14 квітня 2019 року для Овна

Карта «Сонце» Дасть змогу Овну розпочати тиждень активно, без сумнівів і страху. Цей Аркан вказує на виконання бажань, досягнення мети і легке подолання труднощів.

Карта «Імператриця» символізує мудрість, духовне зростання. Порада карти – уміти вичікувати і не поспішати, щоб своєчасно прикласти зусилля у необхідний момент. Також, цей Аркан вказує на необхідність підтримувати гармонічні стосунки у сім’ї.

Карто «Місяць» вказує на внутрішні страхи Овна, які часто заважають починати складні справи. За цим Арканом, омана і нерішучість можуть зіграти з Овном поганий жарт. Тому, ближче до вихідних, Овнам потрібно проявити свій характер, це допоможе досягти мети і уникнути зволікання.

Таро-прогноз на тиждень з 8 по 14 квітня 2019 року для Тільця

Тільцям, можливо, доведеться відповідати за свої вчинки, бо в розкладі з’являється карта «Правосуддя». По цій карті Тілець може отримати як винагороду, так і покарання – залежить від дій, вчинених раніше.  Уникнути покарання у разі обману або зради не вдасться.

Аркан «Башта»  вказує, що не вирішувані, здавалося б, проблеми, можна буде владнати. Це означає, що в середині тижня Тільцям потрібно пошукати нові шляхи для вирішення різних питань, відмовитися від застарілих ідеалів, щоб не відставати від життя.

Аркан «Закохані» свідчить, що Тільцям доведеться робити вибір в особистому житті. Картка вказує на необхідність знайти єдине вірне рішення, яке і стане початком нового етапу у житті Тільця. Не виключено, що цей аркан вказує на застарілі і токсичні відносини, які заважають насолоджуватись життям і тягнуть назад.

Таро-прогноз на тиждень з 8 по 14 квітня 2019 року для Близнюків

Позитивний Аркан «Сонце» передрікає Близнюкам гарний початок тижня. За цією картою очікує успіх і визнання, а також Близнюки зможуть отримати заслужену винагороду за прикладені раніше зусилля. Згідно даному Аркану, Близнюки можуть будувати нові амбітні плани і отримувати задоволення від життя, насолоджуючись відпочинком.

Ще один позитивний Аркан «Мир»  буде у розкладі, завдяки якому Близнюки зможуть наблизитися до своєї мети і мають шанс досягти її, навіть не докладаючи надзусиль.  Також ця карта свідчить про можливість грамотно розпорядитися фінансами, щоб вони не лежали, а почали працювати на Близнюків.

«Помірність» чи «Стриманість» – це Аркан, за яким поспіх може призвести до великих проблем як у діловому, так і в особистому житті. Аркан застерігає Близнюків – потрібно бути стриманими і обережними, щоб Близнюки не наробили кроки, які призведуть до проблем.

Таро-прогноз на тиждень з 8 по 14 квітня 2019 року для Рака

Сьомий Аркан «Колісниця» вказує на різкі зміни у житті Рака. За цим розкладом, Рак матиме змогу швидко вирішити проблеми і досягти того, що було заплановано. Але це можливо за умови, якщо Рак не буде витрачати час і не буде розпорошувати сили на другорядні питання. Тому Ракам важливо вже з понеділка поставити перед собою задачу і вирішувати її.

Аркан «Імператор» у розкладі Рака символізує мудрість і старанність. Ракам доведеться не тільки бути емоційно витриманим, а й приймати допомогу від сторонніх людей. Існує ймовірність, що в середині тижня Раки зустрінуть покровителя, який буде надавати всебічну підтримку.

«Сонце»  символізує чудовий життєвий періоду Рака, коли всі проблеми будуть вирішуватись і намічатимуться нові проекти. Наприкінці тижня Раки зможуть відпочити, щоб набратися сил для подальших дій.

Таро-прогноз на тиждень з 8 по 14 квітня 2019 року для Лева

Карта «Мир» у розкладі Лева дасть змогу планувати ділові поїздки. Цей Аркан вказує на можливість прийти до наміченого без втрати часу і сил, якщо Леви не будуть відволікатися на свої забаганки і займуться тим, що насправді важливо на даному етапі життя.

«Маг» попереджає, що Леви повинні самостійно приймати рішення. За цим Арканом нестандартні і сміливі вчинки приведуть до успіху за умови, якщо Леви будуть чесними і моральними по відношенню до навколишніх людей.

Карта «Помірність» говорить про важливість зберігати внутрішню рівновагу. Часті і швидкі перепади емоцій, можуть завести Лева у глухий кут, а значить – перед прийняттям рішення, Левам потрібно зважити на все, щоб отримати позитивний результат.

Таро-прогноз на тиждень з 8 по 14 квітня 2019 року для Діви

Діви зможуть наблизитися до відкриття таємниці та розуміння суті подій. Про це свідчить карта «Верховна жриця». Також, цей Аркан вказує на можливість знайти вихід із складного становища. Інтуїція буде допомагати Діві.

«Зірка» обіцяє Діві сприятливий, безпроблемний час. В середині тижня Діва зможе розібратися зі своїм минулим, яке заважає рухатися далі.

Карта «Місяць» свідчить про страхи Діви, які часто бувають необґрунтованими. За цією картою, Дівам будуть доступні знання, які були приховані. Це означає, що Діва матиме шанс позбавитися від омани і реально оцінити своє становище. Також, за цією картою, Діва може перестати спілкуватися з токсичними людьми, які заважають її розвитку.

Таро-прогноз на тиждень з 8 по 14 квітня 2019 року для Терезів

Передвісник позитивних змін принесе карта «Мир». За цим Арканом Терези досягнуть того, що планували і будуть насолоджуватися плодами своєї праці. Аркан вказує на можливість знайти нові цілі, але для цього потрібно залишатися у гармонії з собою і навколишнім.

В середині тижня Терези матимуть змогу вирішити складні питання. Для цього Терезам потрібно усамітнитися і проаналізувати існуючу ситуацію.

«Верховна жриця» з’являється у розкладі тоді, коли виникає можливість пізнати таємниці. За цією картою Терезам не варто ігнорувати підказки долі, а також Вам потрібно прислухатися до інтуїції, щоб зрозуміти, що відбувається у Вашому житті і як до цього ставитися.

Таро-прогноз на тиждень з 8 по 14 квітня 2019 року для Скорпіона

«Імператриця» у розкладі Скорпіона являється гарним знаком, вона свідчить про відродження. Скорпіони можуть займатися справами, які пов’язані з родиною і житлом. Цей Аркан вказує, що всі сімейні сварки можна буде залагодити.

«Помірність» вказує на те, що Скорпіон зараз проходить випробування, після якого почнеться чудовий життєвий етап радості і спокою. Але Скорпіони повинні витримати все, що Вас може очікувати посеред тижня, щоб такі ситуації не повторювались більше в майбутньому.

Успіх і процвітання віщує карта «Сонце». За цим Арканом усі проблеми і перепони стають вирішуваними, а винагорода знаходить свого переможця. Ця карта свідчить, що кінець тижня для Стрільця буде позитивним і щасливим.

Таро-прогноз на тиждень з 8 по 14 квітня 2019 року для Стрільця

На початку тижня карта «Маг» вказує, що Стрілець повинен розумно використовувати своє становище, щоб досягти успіху. Сила волі і чесність допоможуть подолати труднощі і уникнути помилок.

Карта «Сила» говорить про можливість позбавитися від перепон, які стоять на шляху до мети. Цей Аркан вказує, що Стрільці можуть порвати зв’язок з маніпуляторами, які заважають йти до обраної мети.

Довгоочікувану перемогу Стрільцям віщує карта «Сонце». За цим Арканом Стрілець має змогу отримати заслужену винагороду, наприклад, поїхати у відпустку, щоб відновити сили після складної боротьби за особисте благополуччя.

Таро-прогноз на тиждень з 8 по 14 квітня 2019 року для Козерога

На початку тижня карта «Імператор» допоможе Козерогу досягти успіхів в кар’єрі. Також, цей Аркан вказує на можливість вирішити складні питання за допомогою покровителів, але кожен крок Козерога повинен бути чесним, інакше в майбутньому перемога може стати поразкою.

За картою «Правосуддя» Козероги отримають оцінку своїм діям і будуть відповідати за все, що робили раніше. Позитивною карта стане для тих, хто приймав вірні рішення і не намагався обманом досягти високого положення.

«Відлюдник» вказує на можливість вирішити складні питання, ненадовго призупинити активність. По цьому Аркану в суботу і неділю Козероги зможуть знайти справжній шлях чи нові цілі, досягти яких можна буде лише тоді, коли будуть знищені всі перепони.

Таро-прогноз на тиждень з 8 по 14 квітня 2019 року для Водолія

Карта «Диявол» повинна бути застереженням для Водолія. Ви можете звернути з правильного шляху, який веде до успіху і Ви опинитеся у глухому куті. Влада, яка опиниться у Водолія, не повинна затьмарити розум, інакше не уникнути помилок.

Середина тижня наблизить Водолія до успіху, про це свідчить карта «Ієрофант». За нею важливо робити тільки те, що має зміст, не відволікатися на дрібниці.

«Колісниця» являється позитивною картою у розкладі Водолія, але лише у тому випадку, якщо Водолій зосередиться на важливому. Безвідповідальне відношення до своїх зобов’язань та бездіяльність, може стати причиною багатьох неприємностей.

Таро-прогноз на тиждень з 8 по 14 квітня 2019 року для Риб

Активний початок тижня Рибам у діловій сфері прогнозує карта «Маг». Цей Аркан дозволить зайняти лідерські позиції, завершити складні справи і розпочати щось нове, що принесе гарний дохід у майбутньому.

Карта «Правосуддя» відкриє Рибам багато перспектив, однак вони будуть доступні для тих, хто чесний з собою та оточуючими, хто не намагається обманом досягти успіху. Також цей Аркан дозволяє вирішити конфліктні та заплутані ситуації, якщо шукати компромісні рішення.

«Колесо фортуни» вказують Рибам на те, що в кінці тижня їх очікує несподіваний поворот у житті. Попередити чи вплинути на події навряд чи вдасться, тому Риби повинні змиритися з тим, що відбувається і навчитися отримувати вигоду з існуючого становища.