Перехід від зими до весни супроводжується новими подіями і бажанням змінити життя на краще. Таро-прогноз на тиждень з 25 лютого до 3 березня 2019 року виконаний за допомогою колоди «Наслідків», з використанням лише старших арканів. Аркани – це лише підказка, а як діяти, кожний вирішує для себе сам.

Таро-прогноз на тиждень з 25 лютого до 3 березня 2019 року для Овна

Таро-прогноз на тиждень з 25 лютого до 3 березня 2019 року
Таро-прогноз для Овна

Овнам випадає аркан, який символізує завершення одного етапу з підбиттям підсумків, щоб перейти до іншого етапу життя. У Овна можуть виникнути складнощі при виборі напрямку через острах перед невідомим. Активним Овнам потрібно вірити у своє майбутнє і сміливо робити крок до мрії.

У другій половині тижня Овен відчує прилив сил і зможе вирішити всі поточні питання. Аркан «Імператриця» вказує Овну, що потрібно довіритися долі і не поспішати, щоб уникнути помилок у професійній сфері та в особистому житті.

Таро-прогноз на тиждень з 25 лютого до 3 березня 2019 року для Тільця

Таро-прогноз на тиждень з 25 лютого до 3 березня 2019 року
Таро-прогноз для Тільця

Випавша карта «Ієрофант» вказує на сприятливі можливості для ділових і особистих стосунків. Наприкінці лютого Тілець зможе досягти успіху, якщо буде поводитися морально і за правилами етики. Чесність, відкритість і готовність йти на компроміси стануть запорукою успіху.

Середина тижня буде успішною для Тільця, тому можна сміливо вирішувати всі важливі питання.

Таро-прогноз на тиждень з 25 лютого до 3 березня 2019 року для Близнюків

Таро-прогноз на тиждень з 25 лютого до 3 березня 2019 року
Таро-прогноз для Близнюків

На початку тижня Близнюки можуть опинитися у полоні ілюзій і бажанні нічого не робити. Аркан «Диявол» вказує на необхідність виховувати силу волі, щоб в подальшому уникнути неприємностей і розчарувань.

Середина тижня для Близнюків буде супроводжуватися деякими труднощами через невпевненість у собі: Близнюки будуть боятися, що в них не вистачить сил чи компетентності.

Розклад карт Таро радить Близнюкам відкинути сумніви і наполегливо йти до своєї мети, не піддаючись перепадам настрою. Обраний шлях Вас веде до успіху, якщо Близнюки будуть в нього вірити.

Таро-прогноз на тиждень з 25 лютого до 3 березня 2019 року для Рака

Таро-прогноз на тиждень з 25 лютого до 3 березня 2019 року
Таро-прогноз для Рака

У розкладі карт для Рака з’явилась карта «Імператриця». Цей розклад свідчить про скору розв’язку – Раки зрозуміють як їм правильно діяти, щоб досягти бажаного.

Карти Таро застерігають Рака – кінець зими не час для поспіху. Вам потрібно взяти паузу, відсторонитися від справ, щоб оцінити ситуацію, яка склалася.

У кінці тижня будуть події, які стануть результатом діяльності Рака у попередні дні. Ракам потрібно прийняти події, що відбуваються, щоб не допускати помилок і знайти той шлях, що веде у майбутнє.

Таро-прогноз на тиждень з 25 лютого до 3 березня 2019 року для Лева

Таро-прогноз на тиждень з 25 лютого до 3 березня 2019 року
Таро-прогноз для Лева

Дванадцятий Аркан «Суд» символізує для Лева довгоочікуване звільнення від турбот або неприємних людей. В середині тижня для Лева з’являться шанси для реалізації мрії. Можливо, Левам доведеться прийняти важливе рішення, щоб щасливе життя продовжувалось.

Карта «Сонце», що випала Левам на кінець тижня, відкриває для них будь-який напрямок, і вони зможуть почати все, що давно планували. Ідеї, що Леви виношували довгий час, пора втілювати в життя, поки Фортуна прихильна.

Таро-прогноз на тиждень з 25 лютого до 3 березня 2019 року для Діви

Таро-прогноз на тиждень з 25 лютого до 3 березня 2019 року
Таро-прогноз для Діви

Розклад Таро прогнозує Дівам зміну в роботі. Це може бути завершення проекту, нові цікаві справи, або, навіть, зміна посади. Найкраща лінія поведінки для Діви: чесність, сміливість і працелюбність і вони зможуть досягти нових вершин.

Якщо Діви не будуть прискорювати події, вони зможуть досягти омріяного. Це гарний час відновити стосунки і залагодити розбіжності з близькими людьми.

На кінець тижня карти Таро дають застереження – спроби ошукати когось або піти на непотрібні вчинки, можуть дорого коштувати Дівам в недалекому майбутньому.

Таро-прогноз на тиждень з 25 лютого до 3 березня 2019 року для Терезів

Таро-прогноз на тиждень з 25 лютого до 3 березня 2019 року
Таро-прогноз для Терезів

На цьому тижні Терези можуть опинитися в скрутному стані через дії, які чинили трохи раніше. Аркан свідчить, що перш, ніж буде порядок, у Терезів запанує хаос. Тому на початку тижня Терезам не потрібно панікувати і тоді Ви зрозумієте що Вам потрібно обрати.

Середина тижня пройде під арканом «Правосуддя», що свідчить про важливість для Терезів притримуватися своїх принципів і бути відповідальними.

Кінець тижня може бути важким для Терезів, адже доведеться приймати неоднозначне рішення. Карти Таро радять покластися на свою інтуїцію і аналізувати ситуацію, щоб уникнути помилок.

Таро-прогноз на тиждень з 25 лютого до 3 березня 2019 року для Скорпіона

Таро-прогноз на тиждень з 25 лютого до 3 березня 2019 року
Таро-прогноз для Скорпіона

Скорпіон може опинитися у неоднозначному становищі. Вийти з нього Вам буде просто, якщо Скорпіон прийме зважене рішення і відмовиться повертатися у минуле.

Прийняття правильного рішення у складному становищі допоможе Скорпіону вийти на зовсім новий рівень життя.

В розкладі Таро у Скорпіона з’явилась карта «Башта» яка свідчить про початок грандіозних трансформацій, які не завжди здаються позитивними. Цей Аркан свідчить, що для Скорпіона  склалися обставини, які можуть шокувати повною несподіванкою, проте вони необхідні, щоб звільнитися від старих стереотипів і продовжувати шлях до щасливого життя без затримки.

Таро-прогноз на тиждень з 25 лютого до 3 березня 2019 року для Стрільця

Таро-прогноз на тиждень з 25 лютого до 3 березня 2019 року
Таро-прогноз для Стрільця

Початок тижня для Скорпіона може скластися позитивно, але Вам потрібно уважно слідкувати за підказками Всесвіту, щоб не наробити помилок, які призведуть до розчарування.

Карта «Блазень» («Дурень») у розкладі для Стрільця свідчить про щасливу випадковість, коли необдумані рішення призведуть до гарного фіналу. Можливо, це виграш у лотерею.

В кінці тижня Стрільцю знадобиться витримка і обережність. Карти Таро кажуть, що Стрільцям не можна квапити події – все повинно йти своїм чином.

Таро-прогноз на тиждень з 25 лютого до 3 березня 2019 року для Козерога

Таро-прогноз на тиждень з 25 лютого до 3 березня 2019 року
Таро-прогноз для Козерога

«Верховна жриця» вказує на мудрість і зваженість, які допоможуть Козерогам досягти запланованого. Аркан попереджає про негативні наслідки при намаганні прискорити події.

Карта «Імператриці» у розкладі Козерога каже про легкість подолання перепон, Вам не потрібно хвилюватися. Козерогам потрібно прислухатися до свого внутрішнього «Я» і аналізувати все, що відбувається. Тоді шлях до успіху для Вас буде значно спрощено.

Таро-прогноз на тиждень з 25 лютого до 3 березня 2019 року для Водолія

Таро-прогноз на тиждень з 25 лютого до 3 березня 2019 року
Таро-прогноз для Водолія

Початок тижня для Водолія буде на творчому підйомі. Але розклад карт Таро вказує на необхідність перевіряти свої рішення, щоб уникнути неточностей і помилок.

Карта «Маг» вказує Водоліям на необхідність брати ініціативу у свої руки, поради зі сторони будуть тільки заважати. Сторонні не знають Ваших намірів.

Водоліям весь тиждень потрібно зберігати позитивний настрій і довіряти своїм судженням. Не виключено, що Вас навмисне будуть провокувати, тому наприкінці тижня будьте уважні і не йдіть на відкриті конфлікти.

Таро-прогноз на тиждень з 25 лютого до 3 березня 2019 року для Риб

Таро-прогноз на тиждень з 25 лютого до 3 березня 2019 року
Таро-прогноз для Риб

У розкладі Таро для Риб з’явиться Аркан, який попереджає про випробування.

На початку тижня Рибам доведеться проявити силу волі, щоб не піддаватися спокусам і продовжувати йти до поставленої мети. Відхилення від маршруту з великою ймовірністю приведуть у глухий кут. Це може стати причиною фінансових труднощів.