За допомогою таро-прогнозу на тиждень з 18 по 24 лютого, знаки Зодіаку можуть зрозуміти, як уникнути безліч проблем, правильно розставити пріоритети, скласти плани на тиждень. Можливо, ці знання дійсно допоможуть.

Таро-прогноз на тиждень з 18 по 24 лютого 2019 року для Овна, Тільця і Близнюків

Овен

Овни зможуть реалізувати плани, маючи підтримку близьких. Спираючись на отримані знання та досвід, представники даного знаку зможуть втілити свої творчі ідеї. Також, Овнам пророкують нові, корисні знайомства, які допоможуть їм краще орієнтуватися і професійній сфері.

Тілець

Карти Таро передбачають для Тільця вдалий тиждень. Тілець зможе багато досягти, завдяки цілеспрямованості і наполегливості. Як результат – покращиться фінансовий стан.

Близнюки

Таро-прогноз бачить успіх для Близнюків на цьому тижні. Але, щоб досягти його, доведеться діяти дуже обережно, інакше можна стати жертвою шахраїв. Карти Таро не радять Близнюкам відволікатися на другорядне, а зосередитися на головному.

Таро-прогноз на тиждень з 18 по 24 лютого 2019 року для Рака, Лева і Діви

Рак

Карти Таро прогнозують вдалий тиждень для Рак. Очікуються гарні результати у професійній сфері, але, щоб її досягти, Раку потрібно заручитися підтримкою колег. Ракам не варто поспішати з висновками, краще все ретельно продумати.

Лев

Левам карти Таро радять запастися витримкою і на поспішати приймати рішення. Щоб досягти бажаного, Левам потрібно прислухатися до своєї інтуїції і перестати повністю довіряти чужим думкам. Тим, хто зможе витримати паузу, успіх гарантовано.

Діва

Діва не може досягти своєї мети через свій страху перед невідомістю. Карти Таро настійливо радять взяти себе у руки і впоратися з емоціями. Це допоможе Діві розпочати нові проекти, під час яких з’являться нові, корисні знайомства.

Таро-прогноз на тиждень з 18 по 24 лютого 2019 року для Терезів, Скорпіона і Стрільця

Терези

Терезам карти Таро радять взяти ініціативу до своїх рук. Вам потрібно вірити у свої сили і в те, що Ви зможете всього досягнуть. Але на цьому шляху не варто поспішати. Терезам потрібно бути обережними і завбачливими.

Скорпіон

Досить складний період пророкує Таро-прогноз на цей тиждень для Скорпіон. Вам доведеться визнати свої помилки і прийняти той факт, що здійснення всіх цілей неможливо. Тому, Таро-прогноз рекомендує Скорпіону зосередитися на головній меті, щоб потім вдосталь насолодитися перемогою.

Стрілець

Представників Стрільця очікують зміни в житті. Карти Таро не радять їм противитися – з часом все стабілізується. Вам потрібно прислухатися до своєї інтуїції, вона підкаже вихід із складної ситуації. Правильний вібір пріоритетів також допоможе Стрільцю в прийнятті важливого рішення.

Таро-прогноз на тиждень з 18 по 24 лютого 2019 року для Козерог, Водолія і Риб

Козерог

Для Козерога карти Таро спрогнозували вельми успішний тиждень. На Вас очікує смуга везіння, однак все одно Вам варто заважувати кожне своє рішення. На цьому тижні Козерогам потрібно розібратися в собі і розставити пріоритети на шляху до своєї мети. Від нездійсненних доведеться відмовитися.

Водолій

Сприятливий тиждень очікує на Водолія. У вас буде можливість проаналізувати свої дії і зрозуміти, які плани першочергові, а від яких краще взагалі відмовитися. В цей період Водолії зможуть вирішити застарілі конфліктні ситуації.

Риби

Таро-прогноз обіцяє вдалий тиждень для Риб. Ви зможете вирішити більшість проблем, включаючи фінансову. Риба матимуть змогу досягти давно запланованих цілей. Для цього потрібно прикласти зусилля.