Таро-прогноз на тиждень з 18 по 24 березня 2019 року складено за допомогою таро «Наслідків» і відображає події прийдешнього тижня. Актуальні поради старших Арканів допоможуть знакам Зодіаку уникнути неприємностей і досягти успіху.

Кожен з розкладів карт таро індивідуальний, важливо його приміряти до свого життя, уважно вивчаючи старші Аркани. Карти не завжди напряму вказують як і коли діяти, тому їх послання варто читати і трактувати і спокійній обстановці.

Таро-прогноз на тиждень з 18 по 24 березня 2019 року для Овна

Таро-прогноз на тиждень з 18 по 24 березня 2019 року
Овну потрібно проявити свій розум і винахідливість

Аркан «Башта» показує Овнам на серйозні зміни у житті. Овнам знадобиться вся їх кмітливість і винахідливість, щоб знайти правильний вихід із ситуації, яка їх турбує. Також цей Аркан символізує прогрес за умови, що люди підтримують зміни.

Аркан «Диявол» разом з Арканом «Імператриця» попереджають про складнощі для Овна в середині тижня – остерігайтесь брехні і зради. Вас очікує складний вибір і прийняття важливого рішення.

Карти таро радять Овнам прислухатися до своєї інтуїції, вона допоможе уникнути конфліктів з оточуючими, які налаштовані до Вас дуже недоброзичливо як на словах, так і на ділі.

Таро-прогноз на тиждень з 18 по 24 березня 2019 року для Тільця

Таро-прогноз на тиждень з 18 по 24 березня 2019 року
Тілець може отримати як велику перемогу, так і величезну поразку

Тільці можуть зіткнутися з проблемами у бізнесі чи в особистому житті. Карти таро радять не приймати необдуманих рішень – Ви балансуєте на грані великої вдачі і такого ж великого провалу. Будьте уважні та обачні.

Всередині тижня Аркан «Імператор» прогнозує вихід із складного становища завдяки зваженості і поміркованості. Цей Аркан передбачає можливий стрімкий злет в кар’єрі і можливі приємні зміни в особистому житті. Головна порада цього Аркана: діяти чесно і відповідально і тоді ніщо не зможе Вам стати на заваді на шляху до Вашої мети.

Карта таро «Сила» вказує на існування можливості досягнення успіху. Однак для цього не потрібно прикладати силу. У Вас достатньо знань та досвіду і, завдяки зваженим рішенням, вже до 24 березня є шанс отримати задумане.

Таро-прогноз на тиждень з 18 по 24 березня 2019 року для Близнюків

Таро-прогноз на тиждень з 18 по 24 березня 2019 року
Близнюкам потрібно вірити в свої сили

Аркан «Маг» закликає Близнюків розвивати свої таланти і використовувати здібності для подолання перешкод. Якщо Близнюки перестануть сумніватися у своїх силах на початку тижня, то вони зможуть досягти запланованих цілей. Наполегливість допоможе стати лідером і отримати бажане.

Аркан «Імператор» у розкладі Близнюка застерігає, щоб Ви не довіряли малознайомим людям, не можна позичати гроші, інакше Ви постраждаєте через шахраїв.

Карта «Місяць» показує, що Близнюки можуть досягти великого успіху, якщо перестануть сумніватися у своїх силах і не будуть потурати необґрунтованим страхам. Цей Аркан радить залишити недоречні переживання, які не дають розвиватися і відволікають від головного. Невеликі труднощі, які виникають на шляху Близнюків, доля дає для того, щоб випробувати Вас і загартувати характер. Тому малодушність буде лише віддаляти Близнюків від успіхів – вірте в себе і йдіть до мети.

Таро-прогноз на тиждень з 18 по 24 березня 2019 року для Рака

Таро-прогноз на тиждень з 18 по 24 березня 2019 року
Вдача буде супроводжувати Рака

Ракам буде посміхатися вдача і гарні зміни, про це свідчить «Колесо фортуни». Тому з понеділка Ракам не можна гаяти час – потрібно братися до справ, які для Вас дійсно важливі.

В середині тижня Раки опиняться на роздоріжжі – потрібно буде зробити непростий вибір. Підійдіть до цього зважено і помірковано, адже від правильності Вашого вибору буде багато залежати у майбутньому.

Карта «Верховна жриця» вказує на якусь таємницю, яку можуть взнати Раки і це дасть розуміння можливих шляхів у майбутньому. Раки зможуть змінити своє життя на краще, якщо будуть прислухатися до себе: свого розуму і свого серця.

Таро-прогноз на тиждень з 18 по 24 березня 2019 року для Лева

Таро-прогноз на тиждень з 18 по 24 березня 2019 року
Леви віднайдуть гармонію і отримають позитивні новини

Розклад Таро говорить про можливість вирішення складних ситуацій і розв’язання конфліктів вже найближчим часом. Але Левам необхідно буде йти на компроміси, щоб уникнути неприємностей. Карта «Помірність» показує шанс насолоджуватися тим, що відбувається у Вашому житті. Також, це пророкує встановлення внутрішньої гармонії і рівноваги, що призведе до особистого щастя.

«Імператор» передрікає Левам гарну ситуацію як у діловій, так і в особистій сферах життя. За цим Арканом не варто приймати поспішні рішення, бо це може призвести до негативних наслідків.

Наприкінці тижня Аркан «Верховна жриця» радить провести час на самоті, не зустрічатися з людьми, які можуть Вам зашкодити. Цей розклад попереджає, що Леви скоро зможуть відповісти на нагальні питання, але для цього важливо уважно стежити за розвитком подій і не випускати з поля уваги навіть дрібних деталей.

Таро-прогноз на тиждень з 18 по 24 березня 2019 року для Діви

Таро-прогноз на тиждень з 18 по 24 березня 2019 року
Якщо Діви будуть чесними з собою і світом, то будуть перемагати

Понеділок розпочнеться для Діви з успіху. Про це свідчить поява у розкладі карт таро Аркану «Сонце». Карта вказує на можливість розпочинати грандіозні проекти і вірити, що все заплановане відбудеться. Дівам потрібно залишити позаду зневіру і конфлікти.

Аркан «Суд» може віщувати проблеми лише в тому випадку, якщо Діва раніше діяла нечесно. В іншому випадку, поява цього Аркану свідчить про скоре вирішення проблем і подолання труднощів.

Якщо Діви будуть чесними з собою і світом, карта «Ієрофант» також вказує на перемоги і успіхи Діви. Діва повинна робити все етично і морально, тоді доля буде допомагати в усіх починаннях.

Таро-прогноз на тиждень з 18 по 24 березня 2019 року для Терезів

Таро-прогноз на тиждень з 18 по 24 березня 2019 року
Терези повинні діяти наполегливо, але обачливо

Терези повинні наполегливо працювати, інакше Аркан «Повішений» прогнозує труднощі. Тим Терезам, хто не звик байдикувати, він каже лише про невелику затримку, яка ніяк не завадить Вашим справам.

Аркан «Закохані» в розкладі Терезів свідчить про необхідність вибору. За цією картою попереду на Вас очікує багато змін. Але для цього Терезам доведеться діяти рішуче, але не забувати про обачність.

«Колесо фортуни» говорить про сприятливий розвиток подій для Терезів. Проте кармічна карта нагадує, що в житті немає випадковостей, і все, що відбувається в даний момент, є відображенням минулих вчинків або дій. Терезам краще всього не намагатися змінити події, що відбуваються і винести уроки, щоб в майбутньому не повторювати помилок.

Таро-прогноз на тиждень з 18 по 24 березня 2019 року для Скорпіона

Таро-прогноз на тиждень з 18 по 24 березня 2019 року
Скорпіон повинен уважно стежити за підказками долі

Розклад карт таро видав Скорпіону карту «Мир». Вона свідчить про отримання заслуженої винагороди і визнання. Скорпіон матиме внутрішню гармонію, що дозволить насолоджуватись особистим щастям. Також, «Мир» у поєднання з арканом «Імператриця» свідчить про закінчення темної смуги в житті через матеріальні проблеми.

Аркан «Імператриця» вказує Скорпіону слідкувати за підказками долі. Вони допоможуть вийти зі складного становища, не пропустити вигідні пропозиції і допоможуть зрозуміти, як краще діяти.

Карта «Правосуддя» у Скорпіона передбачає період «сплати по рахункам». Минуле має властивість повертатися. Якщо раніше Скорпіон поступав чесно, то його чекають приємні перспективи. Хто діяв інакше – все повернеться бумерангом.

Таро-прогноз на тиждень з 18 по 24 березня 2019 року для Стрільця

Таро-прогноз на тиждень з 18 по 24 березня 2019 року
Стрілець не повинен потурати своїм слабкостям

Важливе попередження робить Стрільцям Аркан «Місяць» – Вам потрібно діяти дуже обережно, без поспіху, виключити будь-які авантюри. Можливо на Вас очікують потрясіння від новин, однак Вам потрібно стримувати свої емоції, щоб не погіршити ситуацію.

Карта «Диявол» вказує на хибний шлях, який не приведе Стрільців до довгоочікуваної мети. Порада цієї картки – не потурати своїм слабкостям і не намагатися знайти вигоду там, де її просто не може бути. Стрільцям по цій карті варто уникати шахраїв і почекати з серйозними угодами.

Уникнути неприємностей і невірних рішень Стрільцям допоможе інтуїція, про це свідчить карту у розкладі «Верховна жриця». За цією картою, Ваше майбутнє ще не визначено і його можна змінити тут і зараз. Прислухайтеся до себе і дійте.

Таро-прогноз на тиждень з 18 по 24 березня 2019 року для Козерога

Таро-прогноз на тиждень з 18 по 24 березня 2019 року
Козерог досягне мети, якщо в минулому не припускався неетичних дій

Аркан «Імператриця» вказує, що Козерог скоро дійде до поставленої мети. Але Вам важливо не діяти поспіхом, інакше Всесвіт відкине Вас на початок шляху. Аркан символізує позитивні зміни, але для цього Козерог повинен віднайти внутрішню рівновагу і гармонію

За картою в розкладі «Верховна жриця», Козерогам доведеться приймати важливе і, навіть, доленосне рішення. Кожен Ваш крок повинен бути вивіреним і зваженим.

За випавшею картою «Правосуддя», Козерогам доведеться пожинати плоди скоєних раніше дій. В кінці тижня з’явиться можливість вирішити проблеми і конфлікти, якщо Козероги навчаться визнавати свої помилки і промахи.

Таро-прогноз на тиждень з 18 по 24 березня 2019 року для Водолія

Таро-прогноз на тиждень з 18 по 24 березня 2019 року
Життя Водолія може різко змінитися, якщо він готовий спрйняти нове

Карта «Сила» закликає Водоліїв діяти, щоб досягти бажаного. З понеділка Вам потрібно братися до активної роботи, щоб не втратити сприятливий час і встигнути все зробити в необхідний термін.

Аркан «Блазень» дасть хід в життя Водоліїв несподіваним змінам, які можуть стати для Вас позитивними, якщо Ви будете відкриті для нового. Не виключено, що серед тижня Ви отримаєте неочікувані пропозиції, виконання яких може покласти початок кар’єрного зростання, переїзду чи призвести до зміни посади.

Все, що втратило сенс, потрібно залишити за спиною, тоді Водолії зможуть досягти нових висот, знайти зрозумілі для них цілі і втілити їх у життя.

Таро-прогноз на тиждень з 18 по 24 березня 2019 року для Риб

Таро-прогноз на тиждень з 18 по 24 березня 2019 року
На Риб очікує успіх, якщо Ви будете твердо відстоювати свою точку зору

Початок тижня буде під покровительством Аркану “Ієрофант”. Він допоможе знайти Рибам відповіді на питання, які їх давно хвилюють. Часто в таких ситуаціях люди звертаються до медитації і знаходять відповіді всередині себе.

У розкладі Риб з’явилась карта “Суд”, що свідчить про закінчення темної смуги у житті. Згідно цієї карти, Рибам потрібно діяти справедливо, тоді неприємності будуть обходити Вас стороною.

Розвиток у кар’єрі і в особистому житті прогнозує карта “Мага”. Ближче до вихідних, Риби зможуть мати успіх, якщо твердо будуть відстоювати свої переконання і не побояться невідомості. Воля до перемоги і поміркованість, дозволять Рибам отримати бажане.