Жіночий гороскоп на тиждень з 5 по 11 серпня 2019 року дасть поради представницям знаку Скорпіон. Як пройде тиждень, багато в чому, залежить від Вас, Вашої поведінки і вчинків.

Скорпіон: жіночий гороскоп на тиждень з 5 по 11 серпня 2019 року, характеристика періоду

Джерелом нових проблем для жінки-Скорпіона у прийдешній тиждень може бути Марс, який проходить сузір’я Лева. Проте, планета-покровитель Скорпіона – Плутон, надасть знаку Скорпіон непогані шанси на успіх, якщо представниці цього знаку будуть мислити позитивно.

Жіночий гороскоп на тиждень вважає, що жінка-Скорпіон повинна бачити в ситуаціях не проблеми, а можливості. Тому, в яку сторону розгорнуться події, багато в чому залежить саме від Вас – Всесвіт надасть шанси і підказки.

Скорпіон: жіночий гороскоп на тиждень з 5 по 11 серпня 2019 року, поради астрологів

Астрологи вважають, що якщо жінка-Скорпіон не злякається труднощів і не складе руки, то тиждень пройде без зривів планів і без серйозних ексцесів. Скорпіон може стати переможницею. Тому Ви повинні відстоювати свою точку зору і свої переконання.

В особистому житті жінка-Скорпіон також повинна стояти на своєму, але вести себе толерантно, щоб не створювати непотрібні конфлікти з коханою людиною.