На ці вихідні, 9 і 10 лютого, Київ як завжди пропонує багато цікавих і різноманітних подій. Окремі заклади чекають в першу чергу маленьких киян. Але й дорослим завжди там будуть раді.

Куди піти з дітьми в Києві 9 лютого 2019 року

9 лютого можна подивитись мультфільм Лего 2

Світ поринає у постапокаліпсіс. На Землю прямує небезпека з космосу. Герої Бріксбурга – Еммет, Люсі, Бетмен та інші повинні разом побороти зло і відновити порядок. Вони пройдуть через багато випробувань разом і окремо, щоб зрозуміти – хто ж вони такі насправді.

НСК Олімпійський

Квест “Олімпійський лабіринт”

9 лютого НСК Олімпійський запрошує дітей віком від 6 до 12 років прийняти участь у спортивно-активному квесті. В процесі гри  дітлахам буде потрібно розшукати всі підказки, які сховані у різних приміщеннях. За їх допомогою зібрати всі частини карти, щоб дізнатися, де захований цукерковий динаміт і отримати класні призи.

Початок о 13:00

Адреса: вул. вулиця Велика Васильківська, 55,

Вартість: 250 грн.

Куди піти з дітьми в Києві 10 лютого 2019 року

ТРЦ  “New Way” запрошує дітей пройти квест «Бейблейд. Вибуховою турнір»

Вальт і Геймер збираються на самий довгоочікуваний турнір сезону. Вони багато днів провели у підготовці і тренуваннях. Майже тисяча блейдерів воліють отримати перемогу в турнірі на головній арені. Але напередодні сталося неймовірне – зникла Головна арена. Вальту, Геймеру і команді юних блейдеров потрібно буде вирішити безліч загадок, знайти та проаналізувати силу силену дрібних доказів і знайти гігантську арену.

Початок о 15:00

Адреса: вул.Архітектора Вербицького,1

Вартість: 250 грн.

Київський державний академічний музичний театр для дітей і юнацтва

Вистава “Лялька. Нова історія”

Театральна постанова розповість про створення ідеальної Ляльки, яка повинна допомагати чарівнику Коппеліусу заволодіти світом. Але чарівний камінь зробив не тільки ідеальну Коппелію, але й надав їй душу і почуття. Копеллія змогла протистояти злому чарівнику і разом з Францем врятувала місто і його жителів від злих планів Коппеліусу.

Початок о 12:00

Адреса: вул.Межигірська, 2

Вартість: 50-90 грн.

Нагадаємо, у лютому 2019 року музеї Києва проводять дні відкритих дверей.

Перед відвідуванням всіх міроприємств, потрібно уточнити умови та час їх проведення безпосередньо у самому культурному закладами за їх телефонами чи на сайті.