Для того, щоб легко перенести Повний місяць в грудні 2018 року, потрібно себе правильно настроїти. Повний місяць у грудні 2018 року наступає 22 числа. Астрологи вважають, що Повня (Повний місяць) – це самий небезпечний день у місяці. Деякі езотерики впевнені, що цей непередбачуваний день може принести не тільки неприємності, а й цікаві сюрпризи.

Повний місяць (Повня) у грудні 2018 року у роботі та бізнесі

Вважається, що повний місяць допомагає у швидкому вирішенні справ. Тому потрібно зайнятися нагальною роботою, що не потребує фінансових вкладень. Якщо є бажання започаткувати нові справи, які потребують часу більше, ніж один день, відкладіть їх на більш сприятливий час.

Повний місяць (Повня) у грудні 2018 року ритуали

Повний місяць має не лише потужний вплив, а й має свої магічні властивості. Хто в них вірить, проводять ритуали на притягування успіху, фінансової вдачі, здоров’я та виконання інших заповітних бажань.

Наприклад, вважається магічним ритуалом на Повний місяць, якщо загадати бажання за допомогою записки. Як описують маги, потрібно щиро і від душі продумати своє бажання. Але застерігають, що не потрібно використовувати «хочу», а писати ніби вже все збулося.  Потім при яскравому світлі Місяця,  написати своє бажання і покласти листочок з ним на підвіконні, тільки літерами догори. Папірець не чіпати 3 ночі, а потім лисок сховати, поки бажання не здійсниться. Після виконання бажання, маги радять подякувати Місяцеві за його здійснення.