Кожний Повний Місяць приносить свої як позитивні, так і негативні зміни. Зазвичай, на Повний Місяць висвітлюються всі таємниці, стає зрозумілим, те, що намагалися приховати. Поради астрологів на 15 серпня 2019 року допоможуть провести цей день у гармонії і залучити в своє життя благополуччя.

Повний Місяць 15 серпня 2019 року: що можна робити

Місяць стане повним у сузір’ї Водолія, він перебуватиме у аспектах до планет, тому, якщо у Вас буде гарний настрій, то ніщо не зможе зламати Ваші плани.

Завдяки сильній енергетиці на Повний Місяць можна вирішувати проблеми і закінчувати проекти – все буде успішним і досить легко вдаватися.

Повний Місяць у Водолії – це ідеальний час для творчості. Астрологи радять займатися цікавими для Вас речами, хобі. В майбутньому, Ваші захоплення мають шанс стати новим джерелом прибутку.

Дуже сприятливим буде займатися духовними практиками: йогою, проводити афірмації, дихальні вправи, медитації.

В особистому житті ймовірні зустрічі, які переростуть у кохання. Романтичні побачення будуть приємними для обох сторін.

Астрологи радять на Повний Місяць 15 серпня 2019 року прибрати житло. Це залучить до нього сильну енергетику планет і зірок, яка буде супроводжувати і підтримувати Вас довгий час.

Якщо є можливість, то буде добре провести вечірній час у колі родичів і близьких друзів за приємною розмовою.

Повний Місяць 15 серпня 2019 року: чого варто уникати в цей день

Астрологи застерігають, на Повний Місяць не можна сваритися, пліткувати, давати шлях негативним емоціям. В цю добу прояви негативу можуть запрограмувати період невдач і нездоланних перешкод.

Через сильне напруження, незважаючи на прилив сил, можливе погіршення самопочуття і перевтома. Не рекомендується дивитися фільми і читати книги про жахи, містику, кошмари, щоб не провокувати перепади настрою.

В добу Повного Місяця езотерики не радять проводити фінансові операції. Не беріть гроші у борг і нікому не позичайте, щоб не мати матеріальних проблем у майбутньому.