Повний Місяць – це особливий час, коли енергетика суттєво змінюється. Зазвичай, на Повний Місяць висвітлюються ситуації, часто таємниці зникають і секрети відкриваються. Астрологи розповіли, що можна робити, а що варто уникати на Повний Місяць 12 грудня 2019 року, який буде у сузір’ї Близнюків.

Повний Місяць 12 грудня 2019 року: що можна робити

Близнюки – повітряний знак, що внесе деякий хаос через перемінність енергетики цього сузір’я. Можливо, що події будуть розвиватися не так, як Ви планували.

Астрологи вважають, що на Повний Місяць треба прагнути йти вперед. В цей день цілі досягаються значно швидше, якщо слідувати плану, прислухатися до розуму і звіряти дії зі своєю інтуїцією. Проте важливо аналізувати кожен крок, щоб не помилитися і не переплутати підказки інтуїції з емоційним сплеском.

На Повний Місяць варто розвивати свої таланти і вміння. Грудневий Повний Місяць підсилює природні дані людини, а тому Ви можете мати успіх у тих сферах життя, де почуваєтеся комфортно. Не варто обмежувати творчість, адже вона може привнести нові фарби в життя, а хобі має шанс стати ще одним джерелом прибутку.

Незважаючи на те, що Повний Місяць 12 грудня 2019 року буде хаотичним, Юпітер допоможе налагоджувати стосунки. Якщо Ви посварилися, цей день дуже вдалий час для примирення. Той, хто шукає свою другу половинку, можуть мати романтичне знайомство, якщо вгамують свої перепади настрою.

Астрологи радять звільнятися від минуло. Це останній Повний Місяць у поточному році, тому буде чудово залишити у минулому те, що приносить біль, заважає рухатися вперед. Особливо це стосується токсичних стосунків і невпевненості в собі

Повний Місяць 12 грудня 2019 року: що варто уникати

Не можна ігнорувати свої страхи. Астрологи радять бути уважними і прислухатися до своєї інтуїції. Ірраціональні страхи можуть заволодіти людиною. Варто спробувати розібратися в собі, щоб знайти їх причину і потім усунути.

Астрологи вказують, що не можна потурати шкідливим звичкам. Мінлива енергетика Близнюків може підштовхнути до миттєвих поривів, які навряд чи позитивно вплинуть на майбутнє. У зв’язку з цим краще відмовитися не тільки від вживання алкоголю, але і від руйнівних емоцій. Яскраві почуття можуть стати причиною перевищення швидкості, що може закінчитися неприємностями як з законом, так і зі здоров’ям. Тому будьте уважними і обережними за кермом.

Потрібно уникати сварок. Конфлікти в такий день можуть мати серйозні наслідки. Під впливом Близнюків, емоції можуть зашкалювати і спровокувати сварки як в діловій, так і в особистій сфері.

Ризик варто уникати на Повний Місяць 12 грудня, бо він може спричинити безліч проблем. Спонтанні рішення здатні віддалити від мети і спровокувати відтік коштів.

Не можна переоцінювати свої можливості. Прилив сил в грудневий Повний Місяць призведе до успіху, однак лише в тому випадку, якщо Ви будете розважливими В іншому випадку, якщо переоцінити себе, ми підвищуємо ризик втратити напрацьоване, а разом з ним і авторитет.

Астрологи розповіли, як знаки Зодіаку реагують на Повний Місяць.