Період між двома затемненнями триває, створюючи деякий астрологічний хаос. Тому Овен повинен звернути увагу на передбачення гороскопу на тиждень з 8 по 14 липня 2019 року та постаратися врахувати ці прогнози.

Овен: передбачення гороскопу на тиждень з 8 по 14 липня 2019 року, робота і бізнес

Представникам Овна потрібно проявляти ініціативу у справах. Ваш настрій на отримання перемоги і подолання труднощів буде прихильно сприйматися зірками гороскопу. Проте астрологи застерігають – робити все потрібно, прорахувавши ризики. Деякі люди цього тижня спробують скористатися ентузіазмом Овна і перекласти на нього частину своїх обов’язків, не дайте собою маніпулювати.

Зорі гороскопу хочуть, щоб Овни цього тижня завершили всі важливі справи і розібралися з боргами.

Овен: передбачення гороскопу на тиждень з 8 по 14 липня 2019 року, особисте життя

Популярність Овна у представників протилежної статі цього тижня буде дуже великою. Самотні Овни матимуть величезний вибір серед прихильників. Але будьте уважні, бо ризикуєте зв’язатися з неадекватною особою, яка буде переслідувати Вас, що доведеться ховатися. Якщо цього уникнути, то гороскоп передбачає на цьому тижні ідеальний час для романтичних зустрічей, флірту і знайомств.

Овнам, які перебувають у стосунках, варто більше часу проводити разом з коханою людиною. Чудовою ідеєю буде відправитися на відпочинок за місто, хоча б на вихідні.