Сьогодні, 5 лютого 2019 року, вступила в свої права тотемна тварина року – Жовта Земляна Свиня. Нумерологічний гороскоп по даті народження обіцяє багатьом людям в цей рік багато незвичайних та цікавих подій. Жовта Земляна Свиня завершує зодіакальне коло. Вона ввібрала мудрість і досвід попередніх років і все це буде генерувати у час свого правління.

Магія чисел заворожує своєю простотою і логікою. Древні люди будували свої плани за порадами нумерологів і це дозволяло втілювати їх у життя.

Нумерологічний гороскоп по даті народження на 2019 рік: як визначити своє число

Для того, щоб дізнатися на що Вам очікувати у 2019 році, необхідно скласти всі числа: день, місяць і рік Вашого народження. Число повинно вийти просте. Після отримання простого числа, треба подивитися його тлумачення і передбачення для нього.

Наприклад, якщо людина народилася 27 березня 1972 року. Потрібно скласти: 2+7+0+3+1+9+7+2 = 31=3+1=4. Доленосне число – 4.

Нумерологічний гороскоп по даті народження на 2019 рік: персональні числа 1, 2, 3

Якщо Ви отримали персональне число, нумерологи зробили тлумачення

Персональне число 1

Це число означає, що все те, що Ви робити в цьому році, обов’язково буде мати відображення у майбутньому. Тому можна реалізовувати нові проекти, підписувати довгострокові угоди. Бізнес принесе достаток і позитивний настрій. Взагалі, все, що пов’язано з фінансами, буде мати успіх у 2019 році. Для відпустки найкращий час – червень. У сім’ї буде панувати гармонія, повага і щастя.

Персональне число 2

Кому припало число 2, можуть не хвилюватися, 2019 рік буде стабільним і вдалим як у фінансовому плані, так і в особистому житті. Але нумерологи застерігають Вас зважувати і аналізувати перш, ніж прийняти рішення і діяти. Не варто приймати участь у авантюрних проектах – до добра і прибутку це не призведе.

Персональне число 3

Люди з персональним числом 3 весь рік будуть знаходитися у центрі уваги. Буде багато нових знайомств, спілкування, що допоможе покращити життя і побудувати успішну кар’єру. Позитивні емоції піднімуть настрій і відкриють дорогу до Вашої оселі успіху і матеріальному достатку.

Нумерологічний гороскоп по даті народження на 2019 рік: персональні числа 4, 5, 6

Персональне число 4

Рік Жовтої Земляної Свині, який розпочався 5 лютого 2019, дасть можливість залучити удачу. Буде просування по кар’єрі та багато особистих перемог у різних сферах життя. Якщо у Вас щось не буде виходити, варто трохи почекати. Можливі короткі романи, але не варто на них зважати, зосередьтеся на, по-справжньому, важливому для Вас.

Персональне число 5

Цей рік стане для власників персонального числа 5 одним з найцікавіших та успішних. Очікується багато поїздок, зустрічей, що приведе за собою удачу. Буде шанс покращити свій матеріальний стан і створити щасливе особисте життя. Прогулянки на свіжому повітрі, під час яких Ви зможете розслабитись і все спокійно обдумувати, допоможуть не наробити помилок.

Персональне число 6

Для людей з персональним числом 6, нумерологи пророкують гармонію і стабільність у житті. Навіть більше – у цьому році такі люди можуть насолоджуватися результатами попередньої важкої праці. На роботі очікується кар’єрне зростання, 2019 рік буде щедрим на удачу, щастя, кохання .

Нумерологічний гороскоп по даті народження на 2019 рік: персональні числа 7, 8, 9

Персональне число 7

Якщо у Вас число 7, це означає, що 2019 рік буде багатим на духовний та інтелектуальний розвиток. Буде багато можливостей для налагодження щасливого сімейного життя. Нумерологи радять складати плани на майбутнє.

Персональне число 8

2019 рік стане для людей з числом 8 роком відповідальності за свої вчинки. Рік Жовтої Земляної Свині надасть можливість робити вибір саме для Вас, а не для оточуючих. Можна не тільки започатковувати нові проекти, але й створити щасливу сім’ю.

Персональне число 9

В цей рік очікується багато життєвих перемог і великих вдачі для людей з персональним числом 9. Не варто зупинятися на досягнутому – рух і наполеглива праця допоможуть позбавитися фінансових проблем. Перед тим, як робити великі покупки, потрібно їх ретельно спланувати, щоб не було зайвих витрат.