На Новий Місяць відбувається оновленні енергетики. Новий місяць 5 квітня 2019 року буде у проходити під знаком Овна. Цей період буде чудовим для започаткування нових справ, він надавати шанс для змін у житті.

Овен – це перший знак зодіакального кола. Саме з нього розпочинається новий місячний цикл, він – як місце відліку для всього нового. Овен створює передумови для подальших дій на декілька місяців вперед. Астрологи вважають, що  настрій, який буде у Вас на Новний Місяць, задасть ритм і буде відображатись на темпі життя.

Новий місяць 5 квітня 2019 року буде у знаку Овна, що позитивного можна очікувати

На новий Місяць, 5 квітня буде надпотужний енергетичний день, який надасть поштовх для всіх подій впродовж місяця.

З 5 квітня розпочинається новий місячний цикл і настає сприятливий період для довгострокового планування, нових починань, прийняття складних, але важливих рішень, реалізації задумів і втілення в життя започаткованих раніше проектів. В цей час люди стають більш рішучими і сміливими, можуть генерувати нові ідеї і втілювати їх у життя.

Зростаючий Місяць загострює інтуїцію. Астрологи радять звертати увагу на підказки долі, прислухатися до свого внутрішнього «Я». Все це допоможе знаходити вихід із різних ситуацій.

Після Нового Місяця – на зростаючий, буде вдалий період для того, щоб позбавитись від усього, що Вас обтяжує і псує настрій. Це стосується не тільки речей, але й токсичних стосунків.

Астрологи радять розібратися зі всім, що не дає Вам йти вперед і що, як коріння, тримає Вас на місці, створюючи негатив.

Щоб досягти мети, потрібно розставити пріоритети: беріться за ті справи, які принесуть результат. Інші – відкладіть на більш слушний час чи взагалі перестаньте над ними працювати.

В період Нового Місяця астрологи радять очистити душу і тіло за допомогою практик: йога, медитації. Це дасть Вам сили та енергію для виконання запланованого.

Новий місяць 5 квітня 2019 року буде у знаку Овна, застереження

Період з 5 по 20 квітня буде також і непростим через енергетичний дисонанс та емоційну агресивність. Через те, що багато людей будуть керуватися емоціями, своїми бажаннями та амбіціями, а не виваженими вчинками, вони будуть робити непродумані кроки, які не принесуть їм бажаного. Тому так важливо контролювати свої емоції.

Овен буде впливати на людей, роблячи їх більш розкутими, говіркими і емоційними, що створює великий ризик наговорити чи зробити щось зовсім зайве. І про що потім нестримані люди будуть дуже жалкувати. Тому зорі попереджають Вас, що потрібно думати перед тим як говорити і діяти.

Овна вважають імпульсивним зодіакальним знаком, який виконує багато непотрібний дій, метушиться, витрачаючи свою енергію. Сконцентруйтеся і не піддавайтеся негативним емоціям і впливу різних авантюристів. Старайтеся мислити і діяти позитивно, і у Вас значно збільшиться шанс отримати все задумане.