Молодик в травні 2019 року випадає на 5 число. Езотерики вважають, що не потрібно поспішати. Якщо Ви маєте плани, новий Місяць найкращий час для їх реалізації. Новий Місяць – це символ початку чогось нового, свіжого і неочікуваного.

Коли три планети знаходяться у ретроградному стані, Ваші почуття можуть посилитися, оскільки Місяць також впливає на Вашу свідомість. Езотерики радять у той момент, коли Молодик буде виокремлювати важливі речі, Вам доцільно переглянути свої цілі, щоб отримати від цього повну віддачу.

Ваша головне досягнення свободи те, що Ви можете жити у відповідності зі своїми цінностями. В цей період не варто поспішати, робіть все уважно і поступово. Вам потрібно пильнувати, нічого не втрачати з поля зору. Будьте уважними і чатуйте на підказки долі.

Молодик допоможе загострити максимально Вашу інтуїцію. Не забувайте завжди чітко уявляти, що Ви хочете, тому що слова і наміри мають силу. І ця сила вібрує. Отже, так само, як у Місяця є фази, наші фази повинні бути узгоджені з нею, і ми повинні бути повністю впевнені в тому, чого ми хочемо.