У лютому 2020 року, 23 числа Молодик відбувається у 5 градусі знаку Риб о 17 годині 31 хвилині за київським часом. Астрологи розповіли, що він принесе, чого уникати, а що варто робити. Розуміння поведінки планет на Молодик важливі, тому що це допоможе мати душевний спокій.

Молодик 23 лютого 2020 року, що означає Новий Місяць у знаку Риб

На початку нового місячного циклу, Місяць проходить через зодіакальний знак Риб. Риби – це останній знак зодіакального кола. Астрологи вважають знак Риб двоїстим і вкрай неврівноваженим. З одного боку Риби вбирають в себе весь досвід і всю мудрість, які притаманні представникам інших знаків. З іншого – цей знак накопичує і весь минулий негатив, який необхідно побачити, усвідомити і залишити в минулому. Але не можна засмічувати простір навколо себе, а трансформувати його у нові види знань для тих, хто йде слідом.

Молодик 23 лютого 2020 року, що принесе і чого варто уникати

В момент настання Молодика, яке буде 23 лютого о 17 годині 31 хвилині, на небосхилі неподалік від точки з’єднання Місяця з Сонцем, будуть ретроградний Меркурій і Нептун – покровитель Риб. Таке розташування планет можуть спричинити непостійність в настрої. Тому астрологи радять у наступні кілька днів після Молодика не будувати довгострокових планів, максимум, що можна – на місяць наперед. Адже все заплановане може просто не здійснитися. Варто уникати спокуси і підступів. Астрологи рекомендують бути пильними: не всьому довіряйте, не на все погоджуйтеся, дайте собі час зрозуміти, з чим ви маєте справу, вчіться відчувати свій духовний компас і слідувати йому.

Молодик 23 лютого 2020 року, що варто робити на Новий Місяць

На цей Молодик можна реалізовувати плани, пов’язані з духовним зростанням особистості, займатися творчістю. Молодик у знаку Риб – чудовий час, щоб позбутися всього старого і непотрібного. Тому необхідно викинути з життя те, що його гальмує. Не варто триматися того, що приносить душевну дисгармонію.

Девіз цього Молодика у Рибах 23 лютого – вибачити і відпустити. Потрібно відпустити всі образи, ілюзії, втрачені відносини.

Як знаки Зодіаку реагують на Молодик – читати ТУТ