Павло Глоба склав гороскоп на тиждень з 6 по 12 січня 2020 року для представників всіх знаків Зодіаку. Поради відомого астролога допоможуть приймати важливі рішення у всіх сферах життя: в особистому житті, на роботі. Цього тижня, 10 січня, відбувається місячне затемнення, яке може суттєво вплинути на події у житті багатьох людей.

Гороскоп Павла Глоби на тиждень з 6 по 12 січня 2020 року для Овна

Почато тижня успішний для Овна. Сприятливі дні 7, 8 і 9 січня, досить вдалою буде неділя, 12 січня. А от у день затемнення – 10 січня, Овен повинен бути обережним, особливо на роботі і у фінансовій сфері. За можливості, краще перенести всі важливі справи з п’ятниці. Також, в цей день не варто робити вартісні придбання.

В особистому житті Овна у нових стосунках можуть бути певні негаразди. Гороскоп Павло Глоба вважає, що Овен повинен попрацювати, щоб зберегти ці нові відносини від розриву. Ті Овни, які перебувають у сталому союзі можуть не хвилюватися – прийдешнього тижня не передбачається складнощів. Загальна порада астролога всім Овнам – проявляйте більше уваги і терпіння своїй другій половинці і полишіть суперечки з будь-якого приводу.

Гороскоп Павла Глоби на тиждень з 6 по 12 січня 2020 року для Тільця

Початок тижня для Тільця може скластися не найкращим чином. В перші дні тижня краще зосередитися на особистих справах. Загалом, в період до 12 січня, Тільцю потрібно приділяти більше уваги деталям, бути щедрим, виказувати мудрість, розуміння і – романтичність.

Стосовно роботи і грошей, Тільцю варто проявляти творчий підхід, особливо у сприятливі для нього дні. Гороскоп Павла Глоби вважає, що такими позитивними днями для Тільця будуть  – 9 і 10 січня. А 11 січня існує ймовірність цікавої події, яка зробить життя Тільця яскравим і цікавим.

Гороскоп Павла Глоби на тиждень з 6 по 12 січня 2020 року для Близнюків

Важлива порада Павла Глоби  для Близнюків –потрібно з самого ранку вирішувати, як розпочати свій день. Цього тижня для представників цього знаку буде працювати прислів’я: «Як день почнеш, так і проведеш». Щоб день був вдалим, можна скористатися афірмаціями на успіх. 7 січня Близнюки повинні бути обережними у всіх життєвих сферах, тому що день може видатися вкрай несприятливим, тому не варто ризикувати.

В цілому, весь тиждень будуть ставатися якісь негаразди, дрібні неприємності в діловій сфері, проте, згідно прогнозу гороскопа Павла Глоби, Близнюки зможуть впоратися з усіма проблемами, що виникнуть. Зорі і планети гороскопу радять Близнюками багато працювати на благо сім’ї і вирішувати свої особисті проблеми.

Гороскоп Павла Глоби на тиждень з 6 по 12 січня 2020 року для Рака

Для представників цього знаку розпочинається період, коли вони будуть успішними у будь-які сфері життя. Проте, все може зіпсувати конфлікт. Тому варто прислухатися до застереження від астролога Павла Глоби для знаку Рака – не сперечайтеся ні з ким з близьких і колег і тоді тиждень мине чудово. Особливо небезпечним може бути конфлікт з керівництвом, тому уникайте цього всіма силами, щоб не спричинити закінчення своєї кар’єри. У фінансовій сфері гороскоп на тиждень радить прислухатися до підказок Всесвіту.

Найсприятливіший день тижня для Рака – 10 січня, день місячного затемнення. Гороскоп Павла Глоби радить Раку не ігнорувати прохання про допомогу від друзів або колег. Раку варто не ображатися на оточуючих людей, а намагатися скоріше забувати все погане.

В особистому житті людей цього знаку Зодіаку очікують великі позитивні зміни і яскраві емоції. Раку залишається лише зануритися в романтику і сімейні справи і отримувати від цього радість і задоволення.

Гороскоп Павла Глоби на тиждень з 6 по 12 січня 2020 року для Лева

Передбачення гороскопу на тиждень передрікає Леву нові проблеми, а от шляхів їх вирішення буде менше. Вам доведеться щось доробляти, переробляти, метушитися і турбуватися. Тиждень буде складним для Лева, але у сприятливі дні з 7 по 9 січня, представники цього знаку можуть досягти бажаного. Головне розуміти свої цілі і бути готовим активно працювати.

Якщо Лев хоче уникнути непотрібних проблем в коханні і в сімейному житті, варто на короткий час забути про своє «Я» і більш поважливо ставитися до близьких. Астролог Павло Глоба наполегливо рекомендує представникам цього знаку Зодіаку залишатися зануреним у роботу, але не забувати піклуватися про близьких і друзів, дітей і батьків.

Гороскоп Павла Глоби на тиждень з 6 по 12 січня 2020 року для Діви

Початок тижня для Діви може видатися не найкращим, можливо, якісь події принесуть смуток і розчарування. Але вони швидко минуть. Загалом, гороскоп Павла Глоби передбачає, що тиждень в цілому буде сприятливим. Особливо з 7 по 9 січня – найсильніші дні для Діви. Вам буде сприяти успіх практично у всьому, головне – не боятися проявляти творчий підхід як у робочих питаннях, так і в особистому житті.

Гороскоп Павла Глоби радить Діві звернути увагу на святкову атмосферу вдома: її потрібно підтримати і продовжити задоволення від проведених міні-канікул якомога довше. Це ідеальний час для романтичних зустрічей, побачень і проведення часу з другою половинкою.

Гороскоп Павла Глоби на тиждень з 6 по 12 січня 2020 року для Терезів

Несприятливим днем для Терезів протягом цього тижня може бути лише 10 січня. В інші дні представники цього зодіакального знаку можуть насолоджуватися гармонією і спокоєм. Гороскоп Павла Глоби радить Терезам взяти паузу в коханні і насолоджуватися тими стосунками, що існують на даний момент. Це чудовий період для самотніх Терезів, які хочуть досягти успіху у кар’єрі і бізнесі, тому що Вам ніхто не буде заважати і відволікати від важливих для Вас робочих справ.

Астролог радить самотнім представникам цього знаку уникати спілкування з токсичними людьми і з людьми – маніпуляторами. Астролог стверджує, що у Терезів зараз найкращий час для грандіозних покупок і спілкування з другою половинкою. Романтика допоможе цим людям забути про проблеми.

Гороскоп Павла Глоби на тиждень з 6 по 12 січня 2020 року для Скорпіона

Початок тижня для Скорпіона може бути метушливим і з певними неприємностями, але з середи все нормалізується і перейде у позитивний настрій. Астролог радить не відмовлятися від відряджень, якщо будуть такі пропозиції на роботі. Також, представники Скорпіона повинні знайти час для спілкування з родиною – дружиною, дітьми і батьками. В особистому житті самотніх Скорпіонів не передбачається ніяких змін, тому гороскоп радить більше часу присвятити роботі.

Найсприятливіші дні для Скорпіона на цьому тижні – 10 і 11 січня. В ці дні можна розглядати пропозиції щодо нової роботи, складати резюме і ходити на співбесіди. Те, що може зіпсувати в цілому непоганий тиждень Скорпіона – негативна енергетика вдома, якої обов’язково потрібно позбутися. Цього тижня Вам варто не завантажувати себе роботою і знаходити час для розваг і відпочинку у колі приємних людей.

Гороскоп Павла Глоби на тиждень з 6 по 12 січня 2020 року для Стрільця

Для Стрільця передбачається вкрай динамічний і контрастний тиждень, тому що почнеться він з проблем, а закінчиться на вельми сприятливою ноті. Найнебезпечніший день – 6 січня, а 12 січня – найсвітліший і вдалий. Гороскоп Павла Глоби радить представникам цього знаку Зодіаку проявити активність в роботі і бізнесі. У діловій метушні можна забути про сім’ю, друзів і другу половинку, чого астролог робити не рекомендує.

Цей тиждень дуже хороший для розвитку відносин, які з’явилися у Стрільця недавно, сприятливий для романтики, зізнань у коханні. Також корисно буде здійснювати важливі покупки, оновлювати гардероб. Щоб тиждень пройшов вдало для Стрільця, необхідно старатися жити з оптимізм і правильно планувати свої справи.

Гороскоп Павла Глоби на тиждень з 6 по 12 січня 2020 року для Козерога

Астролог вважає, що прийдешнього тижня Козерогу знадобиться оберіг від пристріту. Існує велика ймовірність, що 9 січня Ви можете зустріти небезпечну людину, яка зіпсує настрій і, можливо, наврочить неприємності, тому будьте обережними у четвер.

Козерогам, які не перебувають у стосунках, на цьому тижні посміхнеться удача, тому що вони виявляться в центрі уваги. Зірки і планети підвищать їх харизму і зроблять Козерога дуже цікавим для протилежної статі. Так що тим, хто знаходиться в пошуках своєї другої половинки, буде надана можливість вибору. Це дуже сприятливий час, коли не варто сидіти склавши руки. Вроджене вміння досягати всього допоможе і в коханні, і в роботі і бізнесом. Головне – не відступати.

Гороскоп Павла Глоби на тиждень з 6 по 12 січня 2020 року для Водолія

Завдяки відпочинку, спокою і розміреності, Водолій може стати успішнішим цього тижня. Астролог Павло Глоба вважає, що цього тижня Водолій ніяк не може вплинути на ситуацію, тому краще розслабитися і насолоджуватися подіями, які відбуваються – бути відстороненим. Афірмації на залучення удачі можуть дещо допомогти Водолію.

В особистому житті новий романтичний зв’язок не принесе задоволення, тому самотнім Водоліям краще насолоджуватися свободою від зобов’язань. Сімейним представникам Водолія варто присвятити час сім’ї, домашнім справам і обов’язкам. В цілому тиждень для Водолія передбачається спокійним, без різких перепадів як в один, так і в інший бік.

Гороскоп Павла Глоби на тиждень з 6 по 12 січня 2020 року для Риб

Початок тижня для знаку Риб буде сповнений негараздів і дрібних неприємностей, які будуть псувати настрій. Тому варто прислухатися до своєї інтуїції – вона вбереже Вас від великих проблем. Гороскоп Павла Глоби радить Рибам не думати про погани, змінити обстановку – можливо виїхати за місто чи з’їздити в гості, Вам варто більше спілкуватися з приємними для Вас людьми.

З четверга Риби почнуть відчувати приплив позитивної енергетики. З цього моменту можна почати пошук нової роботи, захоплень. В особистому житті весь тиждень буде дуже сприятливим. Він ідеально підійде для романтичних зустрічей, флірту. Рибам вдасться вдихнути друге життя в згаслі відносини. Треба якомога частіше займатися чимось корисним пліч-о-пліч зі своїм обранцем – це принесе радість і задоволення обом.