Відомий і популярний астролог Павло Глоба виклав своє бачення подій у гороскопі на тиждень з 20 по 26 травня 2019 року для всіх знаків Зодіаку. Різні астрологи дають своє тлумачення розташування зірок і планет та дій, які з цим пов’язані.

Гороскоп Павла Глоби на тиждень з 20 по 26 травня 2019 року для Овна

На думку астролога Павла Глоби, прийдешній тиждень буде досить складним для Овна. І це, не зважаючи на те, що розклад зірок досить сприятливий для цього знаку. Астролог радить Вам проявити витримку по відношенню до інших людей, не потрібно занадто наполягати, щоб не провокувати конфлікти.

Через рутину і щоденні проблеми, Овен може відчути апатію і сум. Щоб вийти з такого депресивного стану, вам варто знайти нове цікаве захоплення, ставити перед собою нові неординарні задачі. Настає період локальних змін, які, проте, будуть мати глобальні наслідки. Овну в будні дні тижня краще присвятити час роботі, а от вихідні – добре відпочити.

Гороскоп Павла Глоби на тиждень з 20 по 26 травня 2019 року для Тільця

На Тільця очікує велика вдача у період з 21 по 23 травня, особливо тих, хто працює з цифрами: бухгалтерам, викладачам математики. З 24 травня очікується спад позитивної енергії через дисонанс зірок і планет. Під кінець тижня існує ймовірність проблем в особистому житті чи на роботі.

Гороскоп на тиждень від Павла Глоби не радить  Тільцю ділитись з кимось своїми планами, щоб уникнути ризиків. Обережність Вам не завадить.

Гороскоп Павла Глоби на тиждень з 20 по 26 травня 2019 року для Близнюків

Понеділок самий несприятливий день цього тижня для Близнюка. Енергетика зірок для Близнюків буде нестабільною на початку тижня. Але вже 24 травня можна очікувати зсув у справах і великий успіх.

П’ятниця і вихідні дні будуть чудовим часом для відпочинку. Астролог радить провести час у рідних стінах. Адже вдома Ви можете провести час наодинці, відновлюючи сили. Хороше самопочуття буде важливим для психологічного стану Близнюків. Уникайте необачних вчинків, ризики Вам ні до чого.

Гороскоп Павла Глоби на тиждень з 20 по 26 травня 2019 року для Рака

Раки знову отримують настанову – навчіться казати «ні» оточуючим Вас людям. Це дуже важливо для доброго і чутливого Раку. Астролог радить цього тижня ставити свої справи на перше місце, а не допомагати іншим на шкоду собі, бо дуже великий ризик витратити на сторонніх всі свої сили.

Гороскоп Павла Глоби Рак радить Раку не впадати у крайнощі, тобто допомагати у випадках, коли це дійсно необхідно  і без Вас не обійтися, і відмовляти –коли хтось просто лінується. Якщо Вам буде складно прийняти рішення, попросіть допомоги у близької Вам людини. Для підняття настрою, астролог радить зробити невеликий шопінг.

Гороскоп Павла Глоби на тиждень з 20 по 26 травня 2019 року для Лева

Левам прийдешнього тижня потрібно зосередитися на фінансах. В коханні і в стосунках удача тимчасово може покинути Вас, тому можливі проблеми. Астролог радить не робити зауважень коханій людині, не критикувати без причини, не давити своїм авторитетом і харизмою. Вихідні Вам краще провести разом, а якщо Ви самотній Лев – присвятіть час рідним та друзям.

На початку тижня Леви будуть дуже чуттєві до негативу з боку інших, через що можливі сварки. Постарайтеся не допускати суперечок, намагайтесь вирішувати проблеми без нервів і поспіху.

Гороскоп Павла Глоби на тиждень з 20 по 26 травня 2019 року для Діви

Діви матимуть допомогу від зірок у вигляді загострення пам’яті і уваги. Такий подарунок Всесвіту дозволить вам чудово засвоювати нові знання і навички. Початок тижня може бути напруженим, тому перші дні не варто виходити із зони комфорту, а займатися тими справами, які виконувати найлегше.

Діви досить часто можуть замріюватися, але зараз той час, коли потрібно зосередитись на головному. Вам потрібно бути стриманими, не хапатися за всі справи одразу, якщо вони навалилися і вдома, і на роботі. Вирішуйте справи по мірі їх надходження і важливості.

Гороскоп Павла Глоби на тиждень з 20 по 26 травня 2019 року для Терезів

На початку тижня Терези можуть мислити негативно. Необдумані рішення погано позначаться на особистому житті і на роботі. Астролог радить не витрачати багато грошей і не займати, не брати кредити, бо це може призвести до втрат у майбутньому. Позбутися поганих думок Терезам допоможуть духовні практики та спілкування з близькою по духу людиною.

Терезам варто вичікувати, а не ставити у глуху оборону в особистому житті і у справах. Для Вас важливо дочекатися слушної нагоди і одразу починати активно діяти та проявляти ініціативу. Цей момент астролог передбачає ближче до п’ятниці, коли енергія зірок стане максимально мирної. Вам варто покладатися на інтуїцію, вона рідко Вас підводить.

Гороскоп Павла Глоби на тиждень з 20 по 26 травня 2019 року для Скорпіона

Скорпіон повинен мислити позитивно, тоді успіх буде з Вами. Тим більше, що цей зодіакальний знак вміє налаштовуватися на потрібну хвилю у відповідній ситуації. Найкраще це буде вдаватися, на думку Павла Глоби, 23, 24 і 26 травня, коли зорі будуть максимально активними і творчими. І інші дні Скорпіону варто стримувати емоції, не проявляти агресію, бо це може призвести до сварок і скандалів.

На роботі великих змін не очікується, але це не означає, що успіх буде недосяжним. Скорпіону доведеться запастися терпінням: потрібно залишатися залученими в усі основні робочі процеси, а також не забувати про домашні справи.

Гороскоп Павла Глоби на тиждень з 20 по 26 травня 2019 року для Стрільця

Початок тижня Стрільцю потрібно мати запасний план. Не варто ризикувати і вчиняти необдумано. Це стосується не тільки роботи, але й особистого життя. Кінець тижня буде ідеальним для навчання та підготовки до екзаменів.

Астролог вважає, що допомога від Стрільця своїм рідним  і близьким цього тижня необхідна, але в міру. Ваші життєві принципи можуть змінитися, будьте готові до такого повороту подій. Це може статися через щось важливе – знайомство чи подію.

Гороскоп Павла Глоби на тиждень з 20 по 26 травня 2019 року для Козерога

Козерог відчує великі перепади настрою 23 травня. І в цілому, початок тижня для Козерога буде непростим і непередбачуваним. Тому Вам потрібно слідкувати за підказками Всесвіту і використати всі шанси, які Вам будуть надані.

Зорі вчинять так, що Козероги будуть швидко стомлюватися, повільніше відновлювати сили. Тому Вам варто зменшити фізичну активність. Якщо початок тижня непередбачуваний, то наприкінці його, Козерог може все тримати під своїм контролем.

Гороскоп Павла Глоби на тиждень з 20 по 26 травня 2019 року для Водолія

Для Водолія прийшов час тримати оборону, цього тижня Вам вкрай важливо відсторонитися від ворогів і приймати тільки зважені рішення. Негативні емоції і стрес будуть головними перешкодами для Водоліїв. Щоб зменшити їх вплив, займайтеся йогою та дихальними вправами.

Павло Глоба радить в коханні не тільки відчувати серцем та вірити інтуїції, але й підключати Ваш гострий розум, щоб об’єктивно оцінити ситуацію.

Гороскоп Павла Глоби на тиждень з 20 по 26 травня 2019 року для Риб

Рибам варто уникати спілкування з токсичними людьми, бо вони можуть заряджати Вас своїми негативними думками. Не варто витрачати час і сили на перемовини, якщо люди не готові шукати компроміси. Для підняття настрою, Рибам варто зробити покупки.

Гороскоп від Павла Глоби для Риб вважає, що прийшов час розібратися з усім, що Вас турбує і бентежить. В середині тижня і на вихідні Вам варто поміняти обстановку – можливо поїхати у відрядження чи подорожувати, познайомитися з новими людьми, шукати нові захоплення.