Відомий астролог Павло Глоба підготував гороскоп на тиждень з 19 по 25 серпня 2019 року. Астропрогноз допоможе подолати всі перешкоди і стати успішніше у справах. Передбачення Павла Глоби на прийдешній тиждень вказує на сприятливий час для завершення важливих справ. Настрій планет і зірок гороскопу очікується досить непоганим, тому багатьом представникам Зодіаку вдасться покращити своє життя.

Гороскоп Павла Глоби для Овна на тиждень з 19 по 25 серпня 2019 року

На Овна очікує досить вдалий період. Вже з понеділка, вам потрібно розставити пріоритети, щоб не витрачати час дарма. Весь тиждень буде присвячений робочим питань, які досить плідно можуть бути вирішені.

Вихідні для Овна передбачаються дуже хорошими. Вже під кінець тижня треба подумати, як краще провести вихідний день – неділю. Астролог Павло Глоба вважає, що гарною ідеєю буде влаштувати романтичне побачення. Навіть тим, хто вже перебуває у стосунках, варто приділити час своїх другій половинці. Самотні Овни повинні шукати свою другу половинку – гороскоп на тиждень сприятиме таким пошукам.

Гороскоп Павла Глоби для Тільця на тиждень з 19 по 25 серпня 2019 року

Не завжди удача буде супроводжувати Тільця цього тижня. Особливо 21 серпня – будьте уважними і обережними в цей день. Астролог вважає, що тиждень буде не дуже продуктивним, тому представникам знаку Тільця варто зосередитися на домашніх справах і турботах.

Павло Глоба радить представникам Тільця на роботі вести себе коректно і слідувати правила субординації, не лінуватися. Також, Вам варто брати справи більш прості, а складні, за можливості, перенести на інший час. Будьте готові до критики.

Гороскоп Павла Глоби для Близнюків на тиждень з 19 по 25 серпня 2019 року

Розмірений і сприятливий період очікує на Близнюків. Вже в перші дні тижня до них може прийти велика удача. Позитивна енергетика представників цього знаку дозволить залучити у своє життя кохання, зміцнити ті стосунки, які є зараз, знайти нових друзів. Астролог Павло Глоба вважає, що цього тижня знайомства Близнюків будуть дуже позитивними і корисними.

Складним днем очікується субота, 24 серпня, тому не плануйте ніяких серйозних справ на цей день.

В особистому житті, ті Близнюки, хто перебуває у стосунках, краще не розлучатися надовго з другою половинкою. Навіть, якщо Вам не вдасться відпочити разом, займіться спільними хатніми справами. Ваша кохана людина потребуватиме Вашої підтримки. Навіть, своєю присутністю.

Гороскоп Павла Глоби для Рака на тиждень з 19 по 25 серпня 2019 року

Представників сузір’я Рака очікує досить складний період. Астролог радить Ракам не зважати на випади заздрісників і завжди шукати шляхи до примирення.

В першій половині тижня можливі ускладнення на роботі Рака, які спричинять стреси і нервові зриви. Тому, Раки повинні більше спілкуватися з рідними, які надають їм підтримку.

Самотнім Ракам цього тижня краще не шукати романтичних пригод, бо вони можуть мати неочікувані наслідки, частіше за все – не дуже гарні.

Для Раків, які перебувають у стосунках, сприятливий тиждень для переходу їх на новий, більш серйозний, рівень.

Гороскоп Павла Глоби для Лева на тиждень з 19 по 25 серпня 2019 року

Леви повинні знати, що середа, 21 серпня, буде самим негативним днем для Вас цього тижня. Представникам цього знаку потрібно бути обачними протягом всього тижня. Астролог радить уникати спілкування з негативними і токсичними людьми.

В роботі тиждень буде вдалим для Лева. Ви можете сміливо розпочинати нові проекти, проявляти ініціативу, креативні ідеї.

Дуже продуктивним може стати тиждень для самотніх Левів, які знаходяться у пошуку своєї другої половинки. Зорі гороскопу підсилять Вашу чарівність і харизму, що, безумовно збільшить Ваші шанси на успіх у протилежної статі.

Гороскоп Павла Глоби для Діви на тиждень з 19 по 25 серпня 2019 року

Період особливого сприяння зірок гороскопу і удачі для Діви очікується з 21 по 23 серпня. Тобто це означає, що ймовірність проблем у цей період мінімальна. Астролог радить не проявляти багато амбіцій Дівам на цьому тижні, щоб убезпечити себе від ускладнень як на роботі, так і в спілкуванні.

В особистому житті Діву очікує неймовірний успіх, якщо представники цього знаку не будуть зосереджуватися лише на собі. Також, при знайомстві потрібно бути уважними – не завжди перше враження буває вірним. Щоб стосунки почали розвиватися і були успішними, астролог не радить ділитися ними з оточуючими.

Гороскоп Павла Глоби для Терезів на тиждень з 19 по 25 серпня 2019 року

Енергетика зірок і планет гороскопу досить привітна для представників сузір’я Терези. Це сприяє позитивному початку нових справ на роботі, наведення затишку дома.

Астролог Павло Глоба передбачає, що цього тижня життя Терезів почне змінюватися на краще, проте не завжди ці зміни будуть одразу помітні. Вам не потрібно боятися будувати плани на майбутнє.

Гарний період для всіх справ в особистому житті. Цього тижня на Вас очікує багато приємних моментів, особливо на вихідні.

Гороскоп Павла Глоби для Скорпіона на тиждень з 19 по 25 серпня 2019 року

Найнебезпечніший день тижня для Скорпіона – 21 серпня. В середу ймовірні сварки, тому краще цього дня взагалі ні з ким не з’ясовувати стосунки. Загалом весь тиждень буде не дуже сприятливий для представників цього знаку у любовній сфері. Це стосується не тільки одружених, а й тих Скорпіонів, хто знаходиться у пошуку.

На роботі вже с початку тижня у Скорпіона все складатиметься добре. На думку Павла Глоби, прийдешній тиждень ідеальний для командної роботи і творчості. Можливі надходження фінансів.

Гороскоп Павла Глоби для Стрільця на тиждень з 19 по 25 серпня 2019 року

Стрільці повинні бути пильними через недоброзичливців, які можуть активізуватися цього тижня. Можлива активізація енергетичних вампірів, будьте обережними як на роботі, так і в спілкуванні поза нею.

Прийдешній тиждень ідеальний для зміни обстановки. Тому астролог радить, якщо є можливість, відправитися на відпочинок.

В особистому житті, починаючи з понеділка, можуть відбуватися романтичні пригоди. І на самотніх, і вже на одружених Стрільців, в амурній сфері очікує просто чудовий тиждень.

Гороскоп Павла Глоби для Козерога на тиждень з 19 по 25 серпня 2019 року

Початок тижня буде несприятливим для Козерога: в понеділок і вівторок сили будуть дуже швидко покидати Вас. В ці дні краще виконувати прості, рутинні справи, які не потребують багато зусиль.

Через певні складнощі на роботі, можуть з’явитися непорозуміння і в особистому житті Козерога. Павло Глоба радить представникам цього знаку не забувати, що друга половинка також вимагає часу і уваги. Зорі гороскоп застерігають, що Козерог може зруйнувати стосунки, якщо буде необережним у висловах та вчинках.

Гороскоп Павла Глоби для Водолія на тиждень з 19 по 25 серпня 2019 року

Гороскоп Павла Глоби застерігає представників Водолія – цього тижня у Вас може з’явитися багато недоброзичливців і заздрісників. Тому Вам потрібно бути уважними до малознайомих людей і до тих, хто Вам здається не щирим.

В роботі іноді потрібно йти на жертви, що не так просто для Вас. Але іноді треба так вчиняти, щоб залишитися на плаву. Будьте дипломатичними, Вам потрібно зменшити свої амбіції, і тоді колеги можуть побачити Вас зовсім в іншому ракурсі і в подальшому стануть Вашими друзями.

В особистому житті кращим способом оминути проблему, буде Ваша щирість і зацікавленість у справах Вашої другої половинки. Астролог каже, що не варто переслідувати лише свої цілі – краще потурбуватися про близьких Вам людей.

Гороскоп Павла Глоби для Риб на тиждень з 19 по 25 серпня 2019 року

На роботі Риби повинні бути максимально уважними і обережними. Вам варто спілкуватися з надійними колегами, щоб перейняти в них найкращі якості характеру і професійні навички.

В особистому житті Ви можете відчути певно охолодження стосунків. Тому Рибам варто трохи відпочити від свого партнера, щоб зберегти стосунки.

Астролог передбачає, що Рибам доведеться робити вибір між роботою і коханою людиною, а дилеми – це те, що не люблять Риби. Це і буде основним завданням на цей період, тобто Риби повинні зрозуміти яка сфера потребує більше уваги.