Прийдешній тиждень передбачається досить непростим для багатьох представників зодіакального кола. Гороскоп Павла Глоби на тиждень з 13 по 19 січня 2020 року виклав думки астролог щодо ймовірних подій і дав поради, коли бути активними, а коли краще відсторонитися від справ. Також, можна ознайомитися з гороскопом Павла Глоби на січень місяць 2020 року.

Гороскоп Павла Глоби для Овна на тиждень з 13 по 19 січня 2020 року

Планети і зорі гороскопу вже з понеділка будуть позитивно впливати на життя Овна, що підвищить його настрій і сприятиме вдалому перебігу подій. Початок тижня – гарний період для роботи, підписання паперів, для покупок.

16 січня – негативний день для Овна, коли все зміниться, тому астролог радить у четвер не перевантажувати себе і не працювати занадто довго. 16 січня Павло Глоба радить Овну зосередитися на особистому житті і романтичних стосунках.

Кінець тижня сприятливий для вирішення родинних справ. Проте важливо не забувати, що з 16 січня ймовірні емоційні сплески, що можуть провокувати сварки і конфлікти. Овен повинен зосередитися і відкинути погані думки стосовно своєї другої половинки, сім’ї і близьких людей.

Гороскоп Павла Глоби на тиждень з 13 по 19 січня 2020 року для Тільця

Понеділок складний день для Тільця через ті іспити, які підготували зорі і планети. Зате вже з вівторка все зміниться на краще до кінця тижня. астролог Павло Глоба вважає, що цей тиждень з 13 по 19 січня, буде гарним для романтики, відпочинку, спілкуванню з коханою родиною, сім’єю і друзями.

Тілець повинен уникати спілкувати з негативними людьми, щоб не спалахували сварки і Ви не псували собі настрій. Якщо спілкування не уникнути, намагайтеся діяти дипломатично, не переходячи на особистості.

Велика ймовірність, що Ваша друга половинка почує Вас і зрозуміє Ваші бажання, підтримає. Для самотніх Тільців сприятливий час для пошуку свого кохання, для флірту побачень.

Гороскоп Павла Глоби для Близнюків на тиждень з 13 по 19 січня 2020 року

13 січня – самий позитивний день тижня для Близнюків, коли всі справи буде виконувати легко і швидко. У вівторок, Близнюки повинні бути дуже пильними, адже активізуються заздрісники, вороги. Також, 14 січня будуть відчутні внутрішні емоційні негаразди, існує ризик пристріту – вбрегтися може допомогти талісман на 2020 рік. Кінець тижня астролог Павло Глоба передбачає позитивним.

Гороскоп на тиждень для Близнюків радить не бути жадібними ні в бізнесі, ні на роботі. Вам варто зосередитися на поточних справах і поки що не претендувати на підвищення, не варто висувати вимоги керівництву чи партнерам по бізнесу.

В особистому життя Близнюкам треба прислухатися до порад близької людини. Гороскоп рекомендує уникати конфліктів, не сваритися.

Гороскоп Павла Глоби на тиждень з 13 по 19 січня 2020 року для Рака

Цього тижня інтуїція Раку буде на висоті, тому прислухайтеся до її порад. Найсприятливіші дня для Рака на цьому тижні – 14 і 15 січня. Але одразу після них, для представників цього знаку розпочнеться смуга проблем і негараздів, особливо потрібно бути пильними у негативні дня – 16 і 17 січня.

Астролог радить представникам Раку не перевтомлюватися, не забувати відпочивати цього тижня. Гороскоп Павла Глоби рекомендує представникам Раку бути стриманішими і хоча би в негативні дні – 16 і 17 січня,не з’ясовувати стосунки, не бути егоїстом. Люди, народжені під сузір’ям Рака вміють знаходити компроміс, хоча і рідко, але варто докласти до цього зусилля. Особливо це важливо робити у понеділок, суботу і неділю.

Гороскоп Павла Глоби для Лева на тиждень з 13 по 19 січня 2020 року

Найнебезпечнішим і непередбачуваним днем тижня для Лева буде субота, 18 січня. А 16 і 17 січня – зорі і планети гороскопу Лева будуть сприятливими і наділять Вас позитивною енергією, що дозволить легко вирішувати всі робочі питання. Левам варто зосередитися на роботі

Особисте життя представників Лева буде ускладнене. У деяких можуть виникнути непорозуміння у сім’ї, тому краще приділяти більше уваги близьким людям і їх потребам.

Самотнім Левам варто не формувати події у пошуку другої половинки – підвищена активність у цьому напрямку не допоможе. Хоча афірмації на кохання, можуть зрушити це питання з місця. Цього тижня Левам краще остерігатися нових знайомств. Пошук другої половинки – не найкращий час з 13 по 19 січня, тому присвятіть час роботі, розвагам, спілкуванню на цікаві з давніми знайомими.

Гороскоп Павла Глоби на тиждень з 13 по 19 січня 2020 року для Діви

Порада тижня для Діві: облиште минуле у минулому і зосередьтеся на майбутньому. На цьому тижні самокопання ні до чого доброго не приведуть. Щоб урівноважити внутрішній неспокій, Діви можуть скористатися духовними практиками – медитаціями, займатися йогою, читати афірмації. Вони допоможуть Вам стати цікавим для оточуючих, особливо для протилежної статі.

В особистому житті Дівам посміхнеться удача. Найкращий час для романтики і нових знайомств для самотньої Діви – вихідні. Діви, які перебувають у союзі, можуть підняти свої стосунки на новий рівень,додати довіри і гармонії у ці відносини.

Астролог радить не перевантажувати організм в період з 13 по 19 число.

Гороскоп Павла Глоби для Терезів на тиждень з 13 по 19 січня 2020 року

Терези категорично не повинні ділитися з оточуючими своїми планами на майбутнє, не відкривати свої секрети, не розповідати про свої слабкості. Ви повинні знайти сили, щоб діяти самостійно і спокійно реагувати на всі події.

Прийдешнього тижня з 13 по 19 січня представникам знаку Терезів треба уникати спонтанності, зайвих переживань, самоаналізу. Не варто виїжджати у тривалі відрядження.

Наприкінці тижня, у четвер і п’ятницю, Терезам не треба занурюватися у минуле. Краще зосередитися на роботі і поточних справах. Щоб підтримати внутрішню рівновагу, вечорами Терезам потрібно відпочивати, розважатися, але не намагайтеся догоджати всім.

Гороскоп Павла Глоби на тиждень з 13 по 19 січня 2020 року для Скорпіона

Найсприятливіші дні для Скорпіона – 14 і 15 січня. В ці дні справи будуть йти добре, особливо, якщо Ви будете вірити у свої сили. Астролог радить не втрачати віру в себе і думати тільки про позитивне. В цілому, тиждень буде насиченим на нові знайомства, спілкування і зустрічі, які нікого ні до чого не зобов’язують.

Успішний час для тих, хто постійно подорожує, знаходиться у відрядженні або збирається їхати у відпустку. Найбільша кількість сприятливих емоцій зможуть пережити ті, хто відкритий, товариський, сповнений натхнення. Представникам творчих професій буде дуже везти. На вихідних енергетика зірок стане менш позитивною, так що Скорпіону краще просто відпочити і звести справи нанівець.

Гороскоп Павла Глоби для Стрільця на тиждень з 13 по 19 січня 2020 року

Представникам Стрільця потрібно остерігатися недоброзичливців і ворогів, які можуть активізуватися цього тижня.

Існує велика ймовірність того, що з’являться нові неприємності, які виходять від вороже налаштованих людей. Знадобляться обереги від пристріту і порчі, а також банальна обережність в спілкуванні. Необхідно стежити за своїми словами, а також не відкривати оточуючим свої плани і таємниці. Цього тижня астролог не радить міняти роботу чи робити вартісні придбання.

Самотнім Стрільцям варто не займатися пошуками свого кохання, бо нове знайомство може ввести Вас в оману і розчарує Вас.

Стрільці, які перебувають у союзі, повинні більше уваги приділяти своєму партнеру, дарувати подарунки, оточити свою кохану людину увагою і любов’ю.

Гороскоп Павла Глоби на тиждень з 13 по 19 січня 2020 року для Козерога

Найкращі і продуктивніші дні цього тижня в робочій сфері Козерога – 14 і 15 січня. В ці дні особливо успішними будуть налагодження контактів, початок нових проектів. Ефективний час для ініціативи на робочому місці, Козерог повинен стати більш відповідальним. Тим Козерогам, хто являється керівником, варто проявляти розуміння щодо своїх підлеглих.

На вихідні планети будуть сприятливо ставитися до Козерога, що дозволить Вам добре відпочити і змінити обстановку. Яскраві емоції зараз точно не завадять людям цього знаку Зодіаку. Вони допоможуть привернути увагу протилежної статі

Гороскоп Павла Глоби для Водолія на тиждень з 13 по 19 січня 2020 року

Початок тижня для Водолія буде досить небезпечним періодом, через втрату мотивації. Вам знадобиться налаштувати себе на роботу, більше вірити в себе. Ближче до четверга зорі і планети гороскопу стануть більш сприятливим, а 16 і 17 січня стануть для Водолія періодом  тимчасового успіху на роботі.

Кожен день цього тижня Водолію варто присвячувати як роботі, так і активному відпочинку, який добре запам’ятається. Не потрібно засиджуватися в офісі. Також гороскоп Павла Глоби радить дотримуватися режиму, щоб краще висипатися і мати підвищену інтелектуальну і фізичну продуктивність.

На вихідних зорі і планети будуть нейтральними, тому Водолію необхідно буде як слід насолодитися відпочинком.

Гороскоп Павла Глоби на тиждень з 13 по 19 січня 2020 року для Риб

Близькі люди Риб допоможуть їм налаштуватися на позитив цього тижня. Ваша друга половинка, друзі і близькі люди нададуть Вам необхідну підтримку, розуміння і увагу. На думку астролога, незважаючи на таку всебічну підтримку, Рибам не можна забувати і про свою інтуїцію – у складні моменти вона допоможе прийняти Вам правильне рішення.

Найсприятливіші дні тижня для Риб – вихідні, 18 і 19 січня. Цілком можливі приємні сюрпризи в любовній і фінансовій сфері. Гороскоп Павла Глоби радить займатися покупками, розважатися і отримувати яскраві емоції від спілкування. В цілому на цьому тижні представники Риб зможуть зробити свій вибір – побути на самоті або присвятити себе спілкуванню і застереження про наслідки – відсутні, тому насолоджуйтеся такою гарною можливістю.