Прийдешній тиждень приніс нові події, можливості, а часом і проблеми у наше життя. Гороскоп Павла Глоби на тиждень з 10 по 16 червня 2019 року дасть поради кожному знаку Зодіаку як перебувати в гармонії з навколишнім світом, розвиватися і отримувати позитив від життя.

Гороскоп Павла Глоби для Овна на тиждень з 10 по 16 червня 2019 року

В передбаченні гороскопу на тиждень, Павло Глоба вважає, що для Овна наступає дуже відповідальний період. Щоб мінімізувати проблеми, Овну варто ретельно планувати свої справм – вже з вівторка можливі ускладнення.

Прийдешнього тижня для Овна корисними будуть ділові поїздки, подорожі і зміна обстановки в цілому. Ідеально було б відпочити у відпустці цього тижня, але, якщо така можливості відсутня, просто  проведіть гарно час на вихідні. Це будуть два чудові дні, коли енергетика зірок буде дуже сприятливою для Овна.

У коханні цей тиждень обіцяє багато позитиву Овну – можна фліртувати, ходити на побачення, знайомитися. Зорі будуть позитивно впливати на стосунки Овна з його другою половинкою, батьками, дітьми та іншими родичами.

Гороскоп Павла Глоби для Тільця на тиждень з 10 по 16 червня 2019 року

Тиждень розпочнеться і завершиться благополучно для Тільця. У своєму гороскопі на тиждень Павло Глоба попереджає цей знак Зодіаку, що несприятливий день  для Тільця – 13 червня. Становище зірок буде вкрай нестабільним, що погано вплине на нові справи. Щоб отримати позитивний результат, Вам доведеться багато працювати та прикладати зусилля у всіх сферах життя.

Вихідні будуть сприятливим для відпочинку і релаксу, спілкуванню з близькими, покупок. Єдиною серйозною небезпекою тижня для Тільця, Павло Глоба назвав ризик сварок та непорозумінь. Тому астролог радить бути уважними, вирішувати проблеми обережно – за допомогою компромісів.

Гороскоп Павла Глоби для Близнюків на тиждень з 10 по 16 червня 2019 року

Близнюкам потрібно наситити свою домівку позитивною енергетикою. Для цього  потрібно зайнятися прибиранням та хатніми справами. Буде добре придбати нові меблі чи аксесуари для Вашого інтер’єру – це оновить енергетику і приверне удачу. На думку Павло Глоби для Близнюків настає ідеальний час для будь-яких змін у житті, включаючи зміни у зовнішності.

Астролог Павло Глоба радить Близнюкам не боятися ніяких справ. Можна братися за всі можливості, які Вам дає доля. На роботі і в особистому житті Близнюкам потрібна максимальна залученість у процес. Близнюки стануть більш привабливими, красномовними і уважними – це необхідно використовувати по максимуму.

Гороскоп Павла Глоби для Рака на тиждень з 10 по 16 червня 2019 року

Початок тижня може бути не зовсім вдалим, 11 червня зорі будуть у дисонансі. Тому Павло Глоба радить Ракам не втрачати концентрацію, адже уважність допоможе вирішити найскладніші справи, які потребують багато часу і сил.

Три дні максимально сприятливого впливу зірок та планет на життя представників Раку будуть 13, 14 та 15 червня. Проведіть їх так, як хочеться саме Вам. Деякі представники цього знаку захочуть усамітнитися, а хтось – побачитися та поспілкуватися з друзями. Кінець тижня – ідеальний період для любовних справ.

Гороскоп Павла Глоби для Лева на тиждень з 10 по 16 червня 2019 року

Через несприятливу енергетики зірок, можуть загостритися негативні якості Левів. 13 червня буде пік негативного енергетичного сплеску, тому в четвер варто остерігатися імпульсивності. 11, 12 та 16 червня у Левів з’явиться можливість поліпшити своє життя, налагодити стосунки з близькими.

На цьому тижні Леву потрібно прибирати в домівці якомога частіше, щоб змусити позитивні енергетичні потоки циркулювати по вашому будинку ще краще, швидше і ефективніше. В порядку варто підтримувати робоче місце, автомобіль, особисту кімнату. Будь-які прояви хаосу зараз дуже небезпечні для Лева.

Гороскоп Павла Глоби для Діви на тиждень з 10 по 16 червня 2019 року

У представників знаку Діви настає ідеальний час для духовних практик – займайтеся йогою, медитаціями, ефективними будуть афірмації. Вплив зірок і планет на Діву буде максимально м’яким і сприятливим. Це чудовий час, щоб визначитися зі своїми цілями і бажаннями, проаналізувати минулі помилки.

У коханні Дівам знадобиться щирість та відкритість. Тим, то знаходиться в пошуках другої половинки, астролог Павло Глоба радить не квапити події. Зустрівши цікаву людину, варто краще взнати її.

Гороскоп Павла Глоби для Терези на тиждень з 10 по 16 червня 2019 року

Вихідні для Терезів будуть з максимально позитивною енергетикою зірок. В ці два дні на Вас очікують багато змін у всіх сферах життя. Щоб бути успішними, Терезам варто змінити обстановку, а вихідні краще присвятити відпочинку і романтичним стосункам.

В особистому житті Терезів існує ймовірність невеликої кризи. Астролог Павло Глоба радить не давити на Вашого партнера, краще всі питання вирішувати дипломатичним шляхом. Вільний час краще присвятити самоосвіті, читанню, отриманню нового знання.

Гороскоп Павла Глоби для Скорпіона на тиждень з 10 по 16 червня 2019 року

На цьому тижні Скорпіонам вдасться знайти своє призначення. У цих людей очікується певний духовний розквіт, який допоможе позбутися від страхів, невпевненості, комплексів. І в коханні, і в роботі це матиме вкрай позитивні наслідки.

В особистому житті Скорпіона настає в цілому тихий і дуже спокійний період, коли з’явиться можливість знайти компроміс, зблизитися з коханою людиною. Поринати у минуле і ворушити старі стосунки не варто, а тим більше ревнувати. Ревнощі можуть призвести до серйозної сварки, наслідки якої можуть бути незворотними.

Гороскоп Павла Глоби для Стрільця на тиждень з 10 по 16 червня 2019 року

Стрільцям для збереження удачі важливо позбутися негативних думок. На цьому тижні настрій зірок може стати вкрай непередбачуваним, що відобразиться на житті представників цього Знаку. Найбільш ймовірні проблеми на початку тижня, але потім все прийде в норму і стане більш стабільним.

У сімейних Стрільців можуть виникнути сварки і непорозуміння з другою половинкою. Самотнім Стрільцям астролог Павло Глоба радить тимчасово зупинити пошуки, а зосередитися на особистих справах. Щоб підняти собі настрій, можна відправитися за покупками, відпочити. На вихідних енергетика зірок буде стабільною, тому релаксація і спокій стануть кращими варіантами проведення часу.

Гороскоп Павла Глоби для Козерога на тиждень з 10 по 16 червня 2019 року

Козероги можуть залучити щастя та удачу у своє життя. Павло Глоба передбачає великий сплеск енергії творення, яка буде виходити від зірок та планет. Саме тому цей тиждень для Козерога буде дуже сприятливим і позитивним. Вдалий час для романтики, зміни обстановки, зміни роботи, започаткування нових проектів.

Козероги мають шанс знайти собі нових хороших друзів. Для цього важливо допомагати тим, хто потребує цього. Можна не боятися повної самовіддачі – зірки вітають це. Всесвіт надасть Козерогам багато сил і енергії для подолання будь-яких перешкод на своєму шляху.

Гороскоп Павла Глоби для Водолія на тиждень з 10 по 16 червня 2019 року

Прийдешній тиждень буде сприятливим для вирішення найважливіших проблем. Зорі і планети будуть активними і на початку тижня, і наприкінці. Це гарний час для Водолія для того, щоб займатися складними справами на роботі, починати ремонт будинку, шукати другу половинку. Творчі здібності Водоліїв багаторазово зростуть, що зробить їх більш привабливими для протилежної статі, а також допоможе їм дуже швидко розібратися з негараздами на роботі. Корисним буде закон тяжіння: позитивні думки стануть джерелом удачі.

Всім представникам Водолія, хто вже перебуває у відносинах, краще провести якомога більше часу з близькою людиною. Цей тиждень підходить для спільного відпочинку, домашніх справ, поїздок, покупок. Варто приділити час спілкуванню з батьками, зустрічам з родичами і старими друзями.

Гороскоп Павла Глоби для Риб на тиждень з 10 по 16 червня 2019 року

Рибам на цьому тижні важливо бути максимально чесними з коханою людиною. Це гарний час для спільного проведення часу, для роботи над спільними проектами. У багатьох неоднозначних ситуаціях на допомогу Рибам прийде їх потужна інтуїція. Посилити її допоможуть талісмани. Крім шостого почуття, Рибам варто прислухатися до порад близьких людей – вони теж можуть бути дуже корисними.

У фінансових справах астролог Павло Глоба радить Рибам проявляти максимальну пильність і обережність. При здійсненні покупок потрібно бути уважними перш, ніж віддавати гроші. У фінансовій сфері на цьому тижні можливі складнощі, тому з великими витратами краще почекати.