Астропрогноз у гороскопі Павла Глоби для Риб на тиждень з 17 по 23 червня 2019 року передбачає досить позитивний період для цього знаку. Не очікується ніяких різких змін та негараздів. Але спокій буде за умови, якщо Риби будуть діяти по правилам Всесвіту.

18 і 19 червня Рибам посміхнеться удача, яку краще направити на робочі справи.

Гороскоп Павла Глоби для Риб на тиждень з 17 по 23 червня 2019 року: загальна характеристика періоду

Павло Глоба радить Рибам цього тижня розпочати нове життя, якщо старе Вас не влаштовує. Зорі гороскопу та планети будуть сприяти всім починанням у справах Риб. Буде добре, якщо представники цього знаку Зодіаку будуть слідувати підказкам долі. Виважена поведінка Водолія може принести щастя та цікавий час для реалізації нових задумів та проектів.

Астролог Павло Глоба радить: якщо в якійсь зі сфер діяльності Риби зіткнуться з незрозумілими негараздами, то ці негаразди потрібно буде просто перечекати.

Гороскоп Павла Глоби для Риб на тиждень з 17 по 23 червня 2019 року: особисте життя

У романтичних стосунках в парі, зірки і планети рекомендують Водолію взяти тимчасову паузу. Варто дати один одному відпочити від кохання. Якщо цього не зробити, то будь-які дрібні сварки можуть перерости в величезний конфлікт. Горсокоп на тиждень вважає, що Водоліям краще сфокусувати увагу на своєму здоров’ї, на настрої, на мотивації.