Астрологічний прогноз для Рака на тиждень з 26 серпня по 1 вересня 2019 року надав гороскоп Павла Глоби. Представники цього знаку можуть дізнатися щодо ймовірних подій прийдешнього тижня.

Гороскоп Павла Глоби для Рака на тиждень з 26 серпня по 1 вересня 2019 року, робота і бізнес

Кінець літа буде найбільш сприятливим для представників Раку в сенсі енергетики. Особливо це стосується 30 і 31 серпня. Енергетично сильні дні сприятимуть позитивними змінам в роботі і бізнесі. Астролог Павло Глоба радить Раку покладатися на свою інтуїцію, яка загостриться в останні дні серпня 2019 року.

Прийдешнього тижня Рак зможе вирішити важливі питання і владнати певні проблеми на роботі. Павло Глоба не радить відмовлятися від відряджень і додаткової роботи – вони можуть привести Вас до підвищення.

Гороскоп Павла Глоби для Рака на тиждень з 26 серпня по 1 вересня 2019 року, особисте життя

Планети і зорі гороскопу будуть сприятливим в особистому житті Рака.

Раки, які перебувають у стосунках, не повинні усамітнюватися і відгороджуватися від своєї другої половинки. Довіртеся коханій людині і вона буде Вас підтримувати.

Самотнім представникам знаку Рак, астролог радить частіше перебувати у колі позитивних і приємних людей.  З тими особистостями, які викликають у Вас негатив, краще припинити, чи, хоча б, зменшити спілкування.

Краще за все, припинити відносини з токсичними людьми як на роботі, так і в особистому житті.