Астрологічний прогноз на 17 травня прогнозую досить активний день. Гороскоп на завтра передрікає успіх у справах, які будуть потребувати від Вас рішучості та певного тиску. А от всі дипломатичні спроби вирішити важливі питання, будуть провальними цього дня.

Гороскоп радить всім знакам Зодіаку уникати конфліктів, суперечок і навіть не обговорювати неоднозначні теми.

В коханні потрібно старатися поєднувати рішучість з обережністю, але обов’язково потрібно бути щирим з коханою людиною.

Гороскоп на завтра 17 травня 2019 року для Овна, Тільця і Близнюків

Овен

Завтра Овен буде налаштований не давати нікому втручатися у свої плани. Якщо хтось спробую тиснути на нього, Овен буде роздратований і дасть відсіч, яка може бути занадто емоційною і сердитою. Щоб не псувати стосунки у колективі, 17 травня Овну краще працювати самостійно.

Тілець

Тілець буде намагатися отримати точні і однозначні відповіді, без всякої невизначеності. Неоднозначне трактування чи неконкретне формулювання, Тілець сприймати не буде, він буде бажати розставити у всьому всі крапки над «і». Такий підхід може ускладнити життя, адже недомовка іноді буває ефективнішою, ніж чітка команда. Тільцям варто зважити на це.

Близнюки

Складним і конфліктним може видатися завтрашній день для Близнюків. Причиною такої ситуації може стати прискіпливість Близнюків до всіх і всього,  а не агресивність оточуючих. Вам  буде дуже складно завтра прислухатися до чужої думки, ще важче для Близнюків буде те, що їх думка буде мало цікавити оточуючих. Якщо Близнюки проявлять витримку, вони мають шанс пройти цей день без великих втрат і скандалів.

Гороскоп на завтра 17 травня 2019 року для Рака, Лева і Діви

Рак

Рак може потрапити у конфлікт, в результаті якого його репутація може постраждати. Тому Вам краще завтра уникати будь-якого з’ясування стосунків, суперечок і скандалів. Але складність цього дня для Рака полягає ще в тому, що оточуючі своїми діями будуть провокувати Вас на конфлікт. Зорі радять Раку не приймати все близько до серця і постаратися бути цього дня відстороненим.

Лев

У Лева гороскоп на завтра прогнозує емоційно нестабільний день. Достатньо буде маленького зауваження, особливо, якщо воно буде стосуватися стилю життя чи звичок, як Лев прийде в стан гніву. Все, що стосується коментарів про його сім’ю буде вибивати Лева з рівноваги. А от конструктивну критику колег щодо роботи, Леви будуть вислуховувати. Левам завтра потрібно жорство тримати свій гнів під контролем.

Діва

Чудовий день передрікають астрологи Діві. У Вас може з’явитися безліч перспективних ідей, які будуть відрізнятися чіткістю, продуманістю і перспективністю. Зорі кажуть, що не обов’язково одразу намагатися втілювати в життя ці ідеї, але запланувати на майбутнє – просто необхідно. В ділові сфері Діві краще уникати спілкування з керівництвом.

Гороскоп на завтра 17 травня 2019 року для Терезів, Скорпіона і Стрільця

Терези

Терези будуть зайняті питанням фінансової своєї незалежності. Однак гороскоп попереджає, що Вам не варто саме в цей день просити збільшення зарплатні чи отримання премії – розмова може завершитися сваркою і навіть звільненням. Якщо Вам конче потрібні гроші, спробуйте вирішити це питання самостійно. Наприклад, взяти кредит чи позичити у близьких. Або подумати над пошуком нової роботи чи підвищенням своєї кваліфікації.

Скорпіон

Скорпіон весь день буде намагатися бути лідером, не прислухаючись ні до кого. Це може спровокувати безліч скандалів, виникнуть образи і ненависть. Тому, якщо Скорпіон не хоче отримати війну з оточенням, гороскоп на завтра, 17 травня, радить трохи змирити свою гординю і займатися власними справами.

Стрілець

Стрілець не матиме змоги впливати на хід подій і обставин, які будуть складатися цього дня. Зорі радять бути готовим до такого повороту подій, бо інакше, Стрілець буде дуже дратівливим і розлюченим. Оточуючим краще взагалі не чіпати завтра Стрільця, це викличе тільки негатив, а результату не буде.

Гороскоп на завтра 17 травня 2019 року для Козерога, Водолія і Риб

Козерог

Козерог буде жити цього дня під девізом – справедливість понад усе. Представники цього знаку не будуть шукати глобальну справедливість – для всіх. Скоріше, це буде пошук справедливого і поважного відношення оточуючих до самого Козерога. Астрологи вважають, що це не через самолюбство Козерога, просто в нього так складається завтрашній день. Тому всім, хто дорожить стосунками з Козерогом, варто з розуміння поставитись до цього.

Водолій

Водолій буде на енергетичному підйомі: всі думки будуть чіткі і ясні, формулювання гострі і по справі. Гороскоп на завтра радить Водолію присвятити день вирішенню конкретних питань і проблем. Особливо, якщо ці справи раніше відкладались. Застереження – Водолій повинен покладатися тільки на себе і братися за ті справи, де все залежить тільки від нього.

Риби

Завтра Риби нарешті будуть чітко знати, що саме вони хочуть. І вони будуть воліти мати прості і природні шляхи вирішення цих питань. Таке поєднання мети і ясності планів її досягнення, буде дуже позитивним для Риб. Гороскоп дає пораду все ж таким мати запасний план на випадок, якщо прості шляхи виявляться не такими вже й легкими.