Гороскоп на тиждень з 4 по 10 лютого 2019 року враховує вплив зірок та місяця на зодіакальні знаки. 4 лютого Місяць буде на спаді. Гороскоп радить у цей період виправити помилки, якщо вони були. З 5 лютого Новий Місяць, а з 6 лютого місяць піде у фазу зростання – гарний період для схуднення та догляду за собою.

Гороскоп на тиждень з 4 по 10 лютого 2019 року для Овна, Тільця і Близнюків

Овен

Астрологи радять не боятися ризикувати. На цьому тижні везіння буде супроводжувати Овнів постійно. Доля може повернутися до них обличчям. Зміни у житі Овнів можуть бути дуже кардинальними як в особистому житті, так і у фінансах – вони можуть збільшитися у рази. Стрімкі зміни на краще можуть змусити Овнів змінити свою точку зору на багато речей.

Тілець

Цей тиждень буде сповнений для Тільців проблем і турбот. Нерішучість Тільця пов’язана з тим, що йому потрібно буде прийняти дуже складне рішення, що обрати: професійне зростання, сімейний стан, зміну соціального статусу на більш високий. Зорі радять прислухатися до серця.

Близнюки

Гороскоп на цей тиждень вказує, що Близнюки можуть підвищити свій професійний рівень та збільшити фінанси. Але, як часто буває, Близнюки повинні розраховувати тільки на свої сили, ніхто не стане Вам допомагати. Близнюки можуть попросити допомогу, коли вже прийде край і то, тільки у членів родини чи дуже близьких друзів.

Гороскоп на тиждень з 4 по 10 лютого 2019 року для Рака, Лева і Діви

Рак

Раки втомились від гамірного товариства, тому будуть намагатися побути наодинці. Зорі підказують, що Раки нічого не втратять від цього – доля не обійде своєю увагою. Близькі люди бо члени родини обов’язково порадують Раків.

Лев

Справжня феєрія емоцій очікує на цьому тижні Левів. Також очікуються зміни у фінансах. Особисте життя буде то неймовірно гармонійним, то змінюватися на непорозуміння та обурення. У бізнесових питаннях потрібно бути уважними. Сила волі та незламний дух Лева, допоможуть подолати всі можливі негаразди цього тижня.

Діва

Гороскоп застерігає, щоб Діви не зациклювались лише на домашніх клопотах, яких буде дуже багато на цьому тижні. Вам потрібно робити перерви, переключатися на інші заняття, висипатися. Дівам обов’язково потрібно приділити увагу своєму хобі, зустрічам з друзями і приємному спілкуванню.

Гороскоп на тиждень з 4 по 10 лютого 2019 року для Терезів, Скорпіонів і Стрільця

Терези

Як і Овни, Терези на цьому тижні будуть улюбленцями долі. Зорі радять не витрачати час, а відразу приступати до конкретних дій у будь-яких справах. На роботі кар’єра йде вгору, усі фінансові питання будуть вирішуватися на користь Терезів. Потрібно слідкувати за здоров’ям, бо можлива застуда чи, навіть, грип.

Скорпіони

Досить складний тиждень очікує на Скорпіонів. Вдома накопичилось чимало справ, які вже не можна відкладати, а потрібно вирішувати. Подібна ситуація буде і на роботі. Скорпіонам поставлять ряд професійних задач, які пов’язані з роботою колективу.

Стрільці

Гарний тиждень для Стрільців. Очікується багато знайомств і зустрічей, які допоможуть знайти потрібних людей та перспективних партнерів. У Стрільця з’явиться нагода побудувати довгострокову і вигідне співробітництво. Зорі акцентують, що всі люди, які прийдуть у життя Стрільців на цьому тижні – не випадкові.

Гороскоп на тиждень з 4 по 10 лютого 2019 року для Козерога, Водолія і Риб

Козерог

Цей тиждень для Козерога буде досить важким через завантаження на роботі. Але зорі кажуть, що за це, через певний час, буде фінансова винагорода. Не потрібно планувати куди витрачати гроші, бо на початку місяця Вашій сім’ї можуть знадобитися кошти.

Водолій

Планети-заступниці Водолія на цьому тижні будуть вимагати багато від цього знаку. На Водоліях буде зосереджено багато публічної  уваги і, навіть, поклоніння. Близькі нададуть підтримку Водолію. Не бійтеся просити про допомогу, якщо будете потребувати її.

Риби

Рибам на цьому тижні гороскоп радить принишкнути. Ніяких серйозних дій, розмов про себе чи свої плани. Це допоможе упередити серйозні конфлікти з колегами та Вашими членами сім’ї. Зорі радять Рибам зосередитись на здоров’ї: харчуйтесь збалансовано.

Сприятливі дні цього тижня з 4 по 10 лютого 2019 року – понеділок, вівторок і четвер.