Гороскоп на тиждень з 4 по 10 березня 2019 року для всіх знаків Зодіаку вважає, що це чудовий період для завершення всіх розпочатих раніше справ.

В цей період, на початку тижня, буде слушно позбутися боргів, якщо планували покинути погані звички – це буде легше зробити. Під час нового Місяця (Молодик), в середу, важливо не йти на поводу своїх емоцій. З п’ятниці, зростаючий Місяць буде впливати на всі сфери життя.

Гороскоп на тиждень з 4 по 10 березня 2019 року для Овна

Початок березня може стати для багатьох Овнів складним у фінансовому плані – грошей буде не вистачати. З понеділка по середу гороскоп радить бути дуже пильними у питанні фінансів. Не виключені неприємності на роботі. З четверга планети обіцяють своє покровительство Овну, тому можна сміливо братися до нових справ. На вихідні можуть відбутися позитивні зміни.

Гороскоп на тиждень з 4 по 10 березня 2019 року для Тільця

Понеділок 4 березня буде складним для Тільця, Вам потрібно бути готовим до претензій від керівництва чи партнерів. Не конфліктуйте і тримайте свої емоції, бо вже з вівторка вдача буде разом з Вами. Тільці можуть проявити себе як чудовий організатор.

Весь тиждень можливі суперечки і непорозуміння як на роботі, так і в особистому житті. Не піддавайтеся на провокації і все налагодиться до кінця тижня.

Гороскоп на тиждень з 4 по 10 березня 2019 року для Близнюків

Зорі радять Близнюкам на початку тижня утриматися від організації будь-яких зустрічей, бо це може спровокувати конфлікти і неприємні інциденти. Не варто пробувати реалізувати якісь нововведення на роботі чи розпочинати новий проект.

На роботі можливі непорозуміння з колегами чи партнерами, через що Близнюки можуть опустити руки – не варто цього робити, адже вже до вихідних справи почнуть йти на лад: з’являться нові можливості реалізувати власний потенціал. Не нехтуйте такими пропозиціями, навіть якщо вам відводиться роль виконавця. Згодом Ви зможете розгорнутися на повну силу

Гороскоп на тиждень з 4 по 10 березня 2019 року для Рака

Раки побачать, що ділові партнери їх не розуміють. Тому Вам потрібно проявити гнучкість і змінити манеру спілкування. Взагалі зорі прогнозують в цьому місяці для Рака мінімум творчості – потрібно виконувати рутинну роботу. Часу на особисте життя на цьому тижні у Рака буде обмаль. Але Раки зможуть оволодіти новими навичками, які потім дуже згодяться їм.

Наполегливість і працелюбність на цьому тижні допоможуть Ракам.

Гороскоп на тиждень з 4 по 10 березня 2019 року для Лева

Леви будуть під протекцією Всесвіту. Вже з понеділка Ви можете розраховувати на допомогу і вдачу. Гроші будуть активно поступати, але для цього Вам доведеться активно попрацювати. У вихідні, щоб бути на висоті, вам доведеться докласти максимум сил. Зорі будуть прихильні до Лева весь березень 2019 року.

Леви точно знають чого хочуть і як це отримати. Ви станете більше часу приділяти своїй родині, тому спілкування з близькими буде приносити велику радість.

Гороскоп на тиждень з 4 по 10 березня 2019 року для Діви

Складний період для Діви, бо Вам доведеться стримувати свої бажання. Стосунки у сім’ Діви будуть напруженими. Невдоволення в родині, що накопичилось, може вилитися назовні і спровокувати конфлікти з близькими людьми. Зорі радять Дівам стримувати свої негативні емоції, адже Ваше вміння знаходити компроміс може нівелювати проблемні ситуації

Ближче до вихідних Діви візьмуть ситуацію під контроль і особисте життя прийде в норму.

Гороскоп на тиждень з 4 по 10 березня 2019 року для Терезів

Терези будуть знаходитись у потрібно місці у потрібний час. У Вас буде яскраво проявлятися харизма і ділова хватка. Все через величезну впевненість у своїх силах. Весь тиждень всі планети будуть благоволити Терезам.

Зорі застерігають Терези від можливих неприємностей від заздрісників. Звертайте увагу на офіційні документи.

Гороскоп на тиждень з 4 по 10 березня 2019 року для Скорпіона

В сімейному житті Скорпіона буде панувати лад і гармонія. На роботі буде відчуватися застій, але зорі радять не зважати – Вам важливо звернути увагу на своє здоров’я і добре відпочити. Це дасть змогу Скорпіонам набратися сил, щоб не проґавити перспективні проекти, які відкриються для Вас у березні.

Зорі застерігають Скорпіона від марнотратства.

Гороскоп на тиждень з 4 по 10 березня 2019 року для Стрільця

Самооцінка Стрільця на цьому тижні буде на правильному рівні, це дозволить добитися просування по кар’єрі і завоювати прихильність коханої людини. З діловими партнерами можливі непорозуміння. Якщо хочете, щоб події розвивалися як Вам потрібно, візьміть все в свої руки і не втрачайте оптимізму.

Стрільцям потрібно бути готовими до з’ясування стосунків у колі близьких, друзів і навіть з незнайомцями. Можливо, членам сім’ї знадобиться допомога – зробіть все що в ваших силах. Деяких Стрільців чекає зміна місця проживання або ремонт.

Гороскоп на тиждень з 4 по 10 березня 2019 року для Козерога

Тиждень сповнений подій очікує на Козерога. Зорі радять бути обережними у поїздках, у спілкуванні  з незнайомцями, та перебуваючи за кермом. На цьому тижні у Стрільця може змінитися світосприйняття. Тому Ви будете бажати залишатися наодинці чи спілкуватися тільки з однодумцями.

Інтуїція буде на високому рівні, тому Козерогу потрібно прислухатися до внутрішнього голосу, щоб уникнути скандалів і не провокувати конфлікти.

Гороскоп на тиждень з 4 по 10 березня 2019 року для Водолія

Зорі настійливо радять Водоліям приділити серйозну увагу своєму здоров’ю. Можливі тимчасові фінансові труднощі, тому ретельно плануйте витрати на цьому тижні. Творчий підхід та нестандартне мислення позитивно будуть впливати на життя і приведуть потрібних людей.

Друга половина тижня може стати проблемною для Водолія у діловій сфері. Тому не беріть на себе занадто багато і відмовтеся від проектів, в реалізації яких стовідсотково не впевнені.

Гороскоп на тиждень з 4 по 10 березня 2019 року для Риб

Риби відчують прилив сил на цьому тижні, що позитивно відобразиться на настрої і самопочутті. Риби можуть відчути натхнення, з’являться нові ідеї і плани. Але Рибам потрібно пам’ятати, що вони можуть не збігатися з планами близьких та ділових партнерів, враховуйте такі обставини.

В професійній сфері можуть відбутися позитивні зміни, у деяких Риб можуть з’явитися впливові покровителі, які допоможуть в реалізації деяких задумів.

Сприятливі дні тижня: понеділок 4 березня, середа 6 березня, четвер 7 березня і п’ятниця 8 березня.