З понеділка і весь тиждень Місяць буде у фазі спаду. Тим, хто навчається, гороскоп прогнозує відмінний період для засвоєння інформації. Зорі вбачають сприятливий період з 25 лютого по 3 березня 2019 року для початку розробки нових проектів.

Сприятливі дні тижня: понеділок, вівторок, четвер, неділя

Гороскоп на тиждень з 25 лютого по 3 березня 2019 року для Овна, Тільця і Близнюків

Овен

Дуже сприятливий тиждень очікує на Овна в період з 25 лютого по 3 березня для реалізації багатьох задуманих планів. Якщо Овни будуть діяти наполегливо, то отримають гарний результат. Зорі застерігають Овна від участі в авантюрах, які можуть запропонувати нові знайомі.

Тілець

Спокійний і розмірений тиждень буде для Тільця. Гороскоп на тиждень з 25 лютого по 3 березня 2019 року радить Тільцям старанно виконувати свої обов’язки і не зважати на конфлікти. Спокійно працюйте за своїм графіком та відпочивайте у приємній для Вас атмосфері. Гарний період зайнятися своїм здоров’ям.

Близнюки

Просто чудовий тиждень передбачає гороскоп для Близнюків. Зорі вказують на те, що Ви абсолютно праві щодо запланованих дій, думки оточуючих Вас не повинні хвилювати, бо вони не знають всіх нюансів. Відрядження і розважальні поїздки, які будуть у деяких Близнюків, пройдуть успішно. Засвоєння нових знань та інформації, принесе як користь, так і задоволення.

Гороскоп на тиждень з 25 лютого по 3 березня 2019 року для Рака, Лева і Діви

Рак

На цьому тижні Раку необхідно розібратися зі справами, які в нього назбиралися у достатній кількості. На роботі Ракам потрібно прислухатися до порад досвідчених колег, адже Ваш рівень професійності ще недостатньо високий. З середи і до неділі у Рака буде чудове спілкування з друзями. Зоря радять не нехтувати новими знайомствами, старайтеся більше спілкуватися.

Лев

Високий енергетичний рівень, творчий потенціал і величезне бажання працювати, дозволять Левам зробити все, що вони собі напланували. Зорі радять Левам обов’язково приділити час для відпочинку та спілкуванню з рідними. Вдалий тиждень для шопінгу.

Діва

Цей тиждень Діви будуть вирішувати фінансові питання: планувати сімейний бюджет, виділяти кошти для великих покупок у домівку. Все придбане на цьому тижні Дівами, буде гарної якості і принесе задоволення від процесу покупки і потім від того затишку, який буде створено у Вашому житлі.

Гороскоп на тиждень з 25 лютого по 3 березня 2019 року для Терезів, Скорпіона і Стрільця

Терези

Складну неділю прогнозує гороскоп для Терезів – Вам доведеться робити важкий вибір. Зорі вважають, що Терезам дуже важливо продумати все – від одягу до манери поведінки, щоб уникнути ексцесів під час спілкування по важливому питанню. Потрібно бути уважними при переказі коштів через банківські картки.

Скорпіон

Гороскоп на тиждень з 25 лютого по 3 березня 2019 року радить Скорпіону зайнятися своїм професійним ростом. Чітко розділяйте професійні обов’язки зі сферою особистих стосунків. Скорпіону не варто надавати великого значення новим знайомствам на цьому тижні. Ви повинні бути відповідальними і дисциплінованими. Якщо Скорпіон щось пообіцяв, потрібно обов’язково виконати цю обіцянку. Об’єктивно оцінюйте свої сили.

Стрілець

Тиждень Стрільця буде наповнений клопотами по роботі і домашніми справами. Керівництво Стрільця буде ставити їм завдання, які будуть змінюватися в процесі їх реалізації. Одночасно з цим на Стрільця впаде багато домашніх проблем, які тільки він зможе вирішити. Тому велике навантаження виснажить Стрільця і морально, і фізично. Спробуйте знаходити час для себе, щоб підтримати свої сили.

Гороскоп на тиждень з 25 лютого по 3 березня 2019 року для Козерога, Водолія і Риб

Козерог

Прибутки Козерога на цьому тижні зростатимуть і Ви нарешті відчуєте полегшення. Подібний хід подій – прямий наслідок Вашої наполегливої праці і старанності. На цьому тижні Козерогу зможуть правильно розпорядитися своїми фінансами. У суботу або неділю пройдіться по магазинах.

Водолій

Гороскоп на тиждень з 25 лютого по 3 березня 2019 року для Водолія радить не нервувати через дрібниці. Ваша душевна рівновага і зовнішній спокій позитивно вплинуть на Ваш стан. Зорі прогнозують самотнім Водоліям приємні несподіванки – можливо знайомство з дуже цікавою людиною

Риби

Підтримка Всесвіту забезпечена на цьому тижні Рибам. Зорі радять сміливо братися за виконання завдань, на які раніше у Вас не вистачало сил і бажання. Планети допоможуть Рибам зробити вірний вибір! Не уникайте спілкування – нові знайомі вам сподобаються. Зорі застерігають Риб щодо фінансів: менше витрачайте і не займайте грошей у інших.