Астрологічні прогнози складаються як для кожного знаку Зодіаку, так і на кожен день. Гороскоп на тиждень з 20 по 26 травня 2019 року на кожен день надасть основні характеристики прийдешнього тижня. Знаючи основні тренди дня, а також астропрогноз на тиждень по знаку Зодіаку, буде легше планувати свої справи, щоб вони були спішними.

Гороскоп на тиждень з 20 по 26 травня 2019 року на понеділок, 20 травня

Астрологи вважають, що понеділок не самий вдалий день для проведення переговорів і діяльності, яка потребує уваги і відповідальності. Зате зорі будуть сприяти будь-якій творчій діяльності. Цього дня будуть вдалими моховий штурм і нестандартні підходи до вирішення задач, вони можуть принести гарний результат.

Астрологи радять звертати увагу на здоров’я через негативні впливи: переїдання, зловживання алкоголем тощо. Шкідливі звички будуть мати максимально негативний вплив цього дня.

Гороскоп на тиждень з 20 по 26 травня 2019 року на вівторок, 21 травня

День обіцяє бути позитивним для розумової та творчої діяльності. Буде відучуватися ясність думок і політ фантазії, тому можна придумувати новий дизайн квартири, складати бізнес-план, придумувати образ до випускного балу тощо. Однак потрібно пам’ятати, що всі справи, де Ви проявляєте надмірну емоційність, можуть спровокувати дратівливість. Тому варто контролювати себе.

Гороскоп на тиждень з 20 по 26 травня 2019 року на середу, 22 травня

Цього дня астрологи категорично застерігають всіх від самоаналізу, самокопання, хоча зорі будуть намагатися схилити Вас до цього. Ваші спроби розібратися у собі чи у стосунках, спричинять поганий настрій і навіть погіршення самопочуття. Можуть бути конфлікти і образи, непорозуміння і сварки. Щоб не поглиблювати негатив дня у стосунках, краще максимально уникати спілкування з людьми, які Вас дратують. В середу краще з головою поринути у роботу, адже цей день сприятливий для продуктивної роботи.

Гороскоп на тиждень з 20 по 26 травня 2019 року на четвер, 23 травня

Гороскоп цього дня обіцяє наділити всіх енергією і працездатністю. В четвер все, що заплановано, буде реально втілити у життя. Астрологи радять використати енергетику дня, щоб досягти успіху, але важливий момент – день буде сприяти закінченню вже розпочатих справ, а не для започаткування нових.

23 травня існує ймовірність фінансових суперечок. Якщо вони давно вже назрівали, не варто відкладати їх обговорення чи вирішення. Тільки тримайте емоції під контролем, щоб не спровокувати конфлікт.

Гороскоп на тиждень з 20 по 26 травня 2019 року на п’ятницю, 24 травня

День різних несподіванок і неочікуваних сюрпризів. Тому він взагалі не підходить для рутинної роботи, яка потребує точності і зосередженості. Сьогодні можуть бути несподіванки як у вчинках, так і в почуттях. День буде як калейдоскоп: періоди кипучої активності будуть змінюватися періодами абсолютної бездіяльності. Астрологи радять довіряти своїй інтуїції – саме вона дасть пораду що і коли краще вчинити. Варто звертати увагу на сни – у багатьох можуть бути віщі сни.

Гороскоп на тиждень з 20 по 26 травня 2019 року на суботу, 25 травня

В суботу зорі гороскопу будуть схиляти до обережності, можливо, іноді і надмірної. Тому не варто дивуватись, якщо на будь-яку дію чи рішення, буде витрачатися багато часу і сил. Така ситуація двояка: з одного боку більш тривале прийняття рішення зменшує ризики помилок. А з іншого боку – можуть бути ситуації, коли потрібно діяти дуже швидко. Старайтеся знайти рівновагу між цими полярними речами і діяти, виходячи х ситуації. Загалом день сприятливий для планування і аналізу та закінчення веж розпочатих справ.

Гороскоп на тиждень з 20 по 26 травня 2019 року на неділю, 26 травня

Суперечливою і емоційною буде неділя 26 травня. Протягом дня настрій буде змінюватися, але емоції сьогодні не будуть глибокими. У спілкуванні можливі деякі непорозуміння, але краще не поглиблювати їх, а просто зосередитись на інших речах, відволіктися і тоді виниклі проблеми вирішаться самі собою.