Гороскопи допомагають краще планувати свої справи, щоб отримати максимум від підказок Всесвіту і долі. Хтось не вірить, а багатьом астрологічні поради стають у нагоді в щоденному житті. Гороскоп на тиждень з 20 по 26 травня 2019 року дасть поради для всіх знаків Зодіаку.

Гороскоп на тиждень з 20 по 26 травня 2019 року для Овна

Самотні Овни входять у період пошуку свого кохання. Цей тиждень ідеально підходить для романтичних зустрічей, побачень і флірту, особливо – 21 і 26 травня.

Сімейні Овни можуть зробити приємний сюрприз для своєї другої половинки – Ваш партнер гідно оцінить такий прояв уваги з Вашого боку.

В діловій сфері для Овна вдалими будуть вівторок і неділя. У вівторок потрібно займатися найважливішими справами. Не відкладаючи їх на потім. Також, початок тижня варто присвятити домашнім клопотам. Астрологи радять прибрати і навести лад у рідних стінах, щоб оновити енергетику Вашого житла.

Останній день тижня гороскоп радить присвятити приємним покупкам та активному відпочинку.

Гороскоп на тиждень з 20 по 26 травня 2019 року для Тільця

На прийдешньому тижня астрологи радять Тільцю допомагати близьким, а не тільки собі. У Вас буде вдосталь часу і для сприяння знайомим людям, і для особистих справ. Допомога іншим підніме Ваш авторитет і допоможе знайти нових друзів.

Для Тільця складними днями стануть 21, 22 і 23 травня. В ці дні гороскоп радить не ризикувати просто так: не робіть нічого, про що можете пожалкувати. В ці дні можливі зміни планів, ймовірні складнощі в коханні і в діловому спілкуванні. Тому тримайте свої емоції при собі.

Друга половина тижня стане більш сприятливою і у Тільця почнуть відновлюватися сили та енергетика, що покращить настрій та фізичний стан. Присвятіть час пошуку нового хобі.

Гороскоп на тиждень з 20 по 26 травня 2019 року для Близнюків

Всесвіт відкриватиме всі двері для Близнюків – перевірте свій енергетичний потенціал. Зорі сприятимуть залагодженню конфліктів, поліпшенню енергетичного і психічного стану Близнюків. Тільки самі Близнюки можуть створити труднощі самі собі на цьому тижні. Така ймовірність передбачається гороскопом на тиждень лише в понеділок, в наступні дні все буде добре.

Найкращі дня тижня для Близнюків – вівторок та четвер, зорі будуть прихильними до Вас.

В кінці тижня недоброзичливці і заздрісники можуть розпускати плітки і бруд в адресу Близнюків, правильна реакція – повністю ігнорувати та бути байдужими до цих людей і їх слів.

Зорі радять наполегливо працювати як в діловій сфері, так і в стосунках та коханні. Здатність заробляти загостриться з вмінням правильно витрачати зароблені гроші.

Гороскоп на тиждень з 20 по 26 травня 2019 року для Рака

Рак повинен уникати спілкуватися з токсичними людьми. Якщо Ви хочете дарувати добро людям, робіть благо тим, хто завжди відповість добром на добро. Всі інші хай залишаються самі без Вашої підтримки.

Гороскоп на тиждень передбачає труднощі у період з 21 по 23 травня. Тому Ракам потрібно зібратися з силами і пройти ці 3 дні, а далі – все повернеться у спокійне русло.

На вихідні Ракам можливо доведеться протистояти грубощам і хамству. Зорі радять, щоб привернути до себе важливих Вам людей, застосувати невеликі хитрощі – дайте те, що вони жадають: любов, теплоту, увагу і співчуття. Всі, хто помітить жертовність Раків і їх бажання допомагати, стануть друзями.

Гороскоп на тиждень з 20 по 26 травня 2019 року для Лева

Тиждень може бути насичений важливим діловими подіями, фінансовими змінами та невеликими непорозуміннями. Це дуже позитивний період для Лева, тому що Ви матимете змогу навчитись чомусь і вирішити свої проблеми самостійно. Представники цього зодіакального знаку на цьому тижні зможуть вирішувати щоденні життєві питання швидше і простіше, з меншим докладанням зусиль.

Зорі допоможуть бути Левам проникливими і гарно сприймати нову інформацію – Ви зможете підвищити свій професійний рівень. Успіх і удача будуть супроводжувати Левів творчих професій.

Гороскоп на тиждень з 20 по 26 травня 2019 року для Діви

Для Діви пік активності зірок очікується у вівторок та у неділю – настрій зірок буде націлений до творення і гармонії: вам буде простіше творити і йти духовним пошуком.

Цей тиждень принесе ситуації, по яким деяким представникам Діви доведеться приймати доленосні рішення. Вам варто бути готовими, що Всесвіт таким чином дає поштовх до Вашого розвитку. Ви отримаєте нові можливості і перспективи, які посилять працездатність, допоможуть пристосуватися до нових умов. Порада астрологів – будьте уважними до підказок долі і прислухайтесь до своєї інтуїціцї.

Гороскоп на тиждень з 20 по 26 травня 2019 року для Терезів

Терези можуть отримати бажане, досягти своєї мети. Це стосується не тільки діловій сфери, але й особистих стосунків. Багато самотніх Терезів можуть зустріти кохання свого життя.

Гороскоп тижня радить Терезам вести активну діяльність – допомагати тим, хто потребує саме Вашої допомоги.

Важливий період, бо в цей час буде закладатися фундамент майбутнього Терезів. Все, що відбуватиметься з 20 по 26 травня, стане підґрунтям успіху через місяць, півроку чи рік. Терезам потрібні нововведення в життя, Вам варто пробувати впроваджувати інновативні підходи у роботі, зростати духовно і інтелектуально. Такі зміни у перспективі стануть запорукою успіху Терезів.

Гороскоп на тиждень з 20 по 26 травня 2019 року для Скорпіона

Скорпіону пощастить у фінансах. Всесвіт буде допомагати Вам у всіх справах, які пов’язані з матеріальними благами, тому слідкуйте за підказками долі.

Зірки також схильні до Скорпіона – вони будуть пом’якшувати Ваші внутрішні переживання і неспокій, гармонізують і врівноважать стосунки з оточуючими.

Скорпіони повинні цього тижня займатися важливими справами, які були розпочаті раніше. Не варто починати щось нове, бо це може бути занадто ризиковано.

В любовній сфері Скорпіону буде дуже щастити цього тижня. Ви зміцните стосунки та піднімите своє кохання на новий, більш високий рівень. Для цього потрібно змінити обстановку, зайнятися з Вашим партнером спільними справами.

Гороскоп на тиждень з 20 по 26 травня 2019 року для Стрільця

Гороскоп тижня передбачає для Стрільця великі і неприємні дилеми. Неприємності можуть вибити Стрільця з рівноваги і створити навколо негативний емоційний фон. Місце відпочинку і схову від цього для Стрільця стане лише домівка. Тому наведіть там порядок для оновлення енергетики.

Складним буде час і для прийняття нових змін. Можливо, таким чином Всесвіт вимагає плату у Стрільця за попередні помилки і промахи, в зв’язку з чим Стрільці будуть відчувати сірість і безпросвітність. Але Вам варто позбутися цих відчуттів, перестати впадати у ностальгічні спогади – дивіться вперед, а не в минуле.

Гороскоп на тиждень з 20 по 26 травня 2019 року для Козерога

Козерог повинен бути готовим 22 і 23 травня до життєвих змін, нових знайомств і важливих для нього подій.

Зорі цього тижня посилять фінансові потоки, що позитивно відобразиться на настрої Козерога. Ви можете планувати покупки, вирішувати складні питання матеріального характеру. Фінансова спроможність Козерога дозволить легко пристосуватися до нових умов життя.

На кінець тижня гороскоп радить Козерогу шукати друзів і однодумців, знайомитися з новими і цікавими людьми – Вам варто більше спілкуватися. Інакше самотність змусить Козерога відчути невпевненість в собі і своїх силах.

Гороскоп на тиждень з 20 по 26 травня 2019 року для Водолія

Зорі прихильні до Водолія на прийдешньому тижні. Але не варто покладатися на примхи долі. Вам потрібно все контролювати і не розслаблятися, бути більш розсудливим.

Інтелектуальні здібності цього розумного знаку ще більше загостряться, тому для Водолія важливо займатися творчою діяльністю, вирішувати найскладніші справи, братися за проблемні проекти. Водолії це незалежні особистості. Вам потрібно довіряти своїй інтуїції, боронячи свої особисті принципи.

Гороскоп тижня не радить простити допомогу зі сторони, якщо це не близька Вам людина, котрій Ви цілковито довіряєте. Але можна звертатися за сторонньою допомогою, якщо Водолій планує навчитись чомусь новому у професійній сфері.

Гороскоп на тиждень з 20 по 26 травня 2019 року для Риб

Зорі розташувалися не самим найкращим чином цього тижня для Риб. Тому Ви повинні бути готові до переживань і стресових ситуацій. Гороскоп застерігає Риб на період з 21 по 23 травня – Вам потрібно бути уважними і обережними з усім, що може завдати шкоду Вашій впевненості в собі. Планети вимагатимуть нестандартного мислення, творчого підходу до справ. Астрологи кажуть, що сподіватися Риби можуть тільки на себе.

Щоб спробувати пом’якшити вплив складнощів тижня, Рибам варто займатися духовними практиками. Астрологи вважають, що для Риб настає час, коли необхідно вірити у силу своїх думок і бажань, вам потрібно боротися зі стереотипами. Вам потрібно уникати усамітнення і замкнутості у собі – Рибам варто поділитися своїми тривогами з близькими людьми, яким Ви вірите.