Астролог Василина Володіна виклала поради для представників всіх знаків Зодіаку. Гороскоп на тиждень з 16 по 22 грудня 2019 року розповість, на які події можна очікувати прийдешнього тижня і як убезпечити себе від неприємностей.

Гороскоп на тиждень з 16 по 22 грудня 2019 року від Василини Володіної для Овна

На думку астролога Василини Володіної, головною темою для Овна на початку прийдешнього тижня стане любовна сфера. Представники цього знаку можуть знайомитися, призначати побачення, розпочинати нові романтичні стосунки.

Ділові поїздки на початку тижня краще відкласти. Якщо ж це зробити неможливо, то піж час поїздок Овен повинен бути дуже уважними. Вже з середини тижня ця сфера життя зміниться на краще.

На вихідні Овну краще проводити час з близькими, займатися домашніми справами.

Гороскоп на тиждень з 16 по 22 грудня 2019 року від Василини Володіної для Тільця

Зорі і планети гороскопу радять не кидати розпочаті раніше справи. В діловій і фінансовій сферах у Тільця буде багато можливостей. Творчі проекти будуть добре просуватися.

Як у сімейних, так і в самотніх представників Тільця, особисте життя буде гармонійним і спокійним. Прийдешній тиждень – це чудовий час для примирення з близькими, для створення нових стосунків, для закінчення роману, який вже не приносить радості.

Гороскоп на тиждень з 16 по 22 грудня 2019 року від Василини Володіної для Близнюків

Період з 16 по 22 грудня – слушний час зайнятися здоров’ям. Гороскоп на тиждень радить представникам цього знаку вести активний спосіб життя, більше часу проводити на свіжому повітрі. Астролог Василина Володіна вважає, що такі заходи допоможуть Близнюкам врівноважити свій енергетичний потенціал, придушити агресію і негативні емоції.

Сприятливий тиждень для всіх видів фізичної активності – для спортсменів, для тих Близнюків, хто подорожує. Всім представникам цього знаку буде легше вставати зранку, простіше розпочинати нові проекти. Головне, що радить гороскоп на тиждень Близнюкам – не втрачати оптимізм і не заважати на критику оточуючих.

Гороскоп на тиждень з 16 по 22 грудня 2019 року від Василини Володіної Рака

Романтична сфера життя перебуває під позитивним впливом планет і зірок гороскопу. Тиждень ідеально підходить для знайомств, цікавого спілкування, любовних пригод, флірту і короткострокових романів.

На початку або в кінці тижня представники Рака можуть змінювати образ, оновлювати гардероб, зробити нову зачіску. Будь-які зміни в стилі допоможуть Ракам залучити більше удачі, повірити в себе. Якщо доведеться працювати в посиленому режимі, не потрібно панікувати. Відпочинок на вихідних в колі друзів або на офісному корпоративні, підніме настрій Раку.

Гороскоп на тиждень з 16 по 22 грудня 2019 року від Василини Володіної для Лева

Цей тиждень для Лева буде насичений багатьма змінами на краще. Представники цього знаку будуть продуктивними у всіх сферах життя, які важливі для них на даний момент. У Вас буде виходити все, з чим Ви будете працювати.

Наприкінці тижня Лев повинен приділити увагу здоров’ю – своєму і близьких людей. Можливо, хтось потребуватиме емоційної підтримки. Гороскоп на тиждень радить Леву закінчити всі важливі справи і зробити покупки до п’ятниці, тому що на вихідні – несприятливий час для великих витрат. Астролог Василина Володіна не радить брати чи давати гроші в борг.

Гороскоп на тиждень з 16 по 22 грудня 2019 року від Василини Володіної для Діви

Корисні знайомства очікують на Діву цього тижня. ви можете поділитися своїми думками та  ідеями щодо бізнесу і роботи з людьми, яким довіряєте: хтось може дати слушну пораду.

Сприятливий тиждень для хобі, захоплень, для роботи і для домашніх справ. Діви повинні відволікатися від поганих думок і ні в якому разі не проявляти ревнощів.

Гороскоп на тиждень з 16 по 22 грудня 2019 року від Василини Володіної для Терезів

Василина Володіна вважає, що цей тиждень сприятливий для змін в будь-якій сфері життя Терезів. Особливо, якщо поряд з Вами є люди, які Вас підтримують. Можна сміливо відправлятися у подорожі чи ділові поїздки – вони будуть вдалими і надихаючими. Проте потрібно бути уважними за кермом і ретельно планувати шлях і час. Деякі представники Терезів можуть мати приємне і цікаве знайомство під час подорожі.

Вже в понеділок гороскоп на тиждень радить позбутися від непотрібних речей – це покращить Вам настрій. На вихідні Терезам варто провести генеральне прибирання, це допоможе залучити позитивну енергетику у Вашу домівку, що створить гарний і оптимістичний настрій.

Гороскоп на тиждень з 16 по 22 грудня 2019 року від Василини Володіної для Скорпіона

Початок тижня для Скорпіона складається досить непередбачуваною і складно. Афірмації на успіх допоможуть подолати цю смугу перешкод. Вороги і недоброзичливці можуть пліткувати, але не зважайте – ніякої загрози для Вас це не несе. Гороскоп на тиждень від Василини Володіної застерігає Скорпіона: 16, 17 і 18 грудня варто проявляти менше активності. А вже з четверга, 19 грудня, Скорпіон може діяти, як забажає – працювати, розважатися, навчатися.

У другій половині тижня Скорпіон повинен проявити свій сильний характер і наполегливість. Це допоможе Вам отримати те, чого Ви бажаєте.

Гороскоп на тиждень з 16 по 22 грудня 2019 року від Василини Володіної для Стрільця

Для Стрільця зорі і планети гороскопу перебувають у деструктивному і дисгармонійному стані, тому оптимізм варто шукати всередині себе. Несприятливий період для перемовин і співбесід. Якщо немає змоги їх перенести на більш сприятливий час, варто ретельно підготуватися, щоб до мінімуму звести ризики невдачі.

В особистому житті Стрільця цього тижня не очікується ніяких серйозних подій. Якщо Ви помітити загрозу конфлікту, краще його залагодити ще на самому початку. Стрілець повинен проявити дипломатичність у стосунках з близьким, за потреби, поступитися своєму партнеру. Тоді тиждень мине добре.

Гороскоп на тиждень з 16 по 22 грудня 2019 року від Василини Володіної для Козерога

Представники знаку Козерога повинні чітко розпланувати справи цього тижня. Важливо не забути залишити вільний час для непередбачуваних справ, які можуть виникнути в ці сім днів. Планування допоможе не забути про важливі зустрічі і бути гранично пунктуальними і зібраними. Одним з найбільш руйнівних почуттів для Козерога може стати жадібність. Від неї потрібно позбутися вже в понеділок.

Гороскоп на тиждень радить Козерогам покладатися на інтуїцію і творче мислення. Козерогам варто скористатися духовними практиками (його, медитації, афірмації), тому що на цьому тижні потрібно стати першими у всьому. Це ідеальний час для ризиків і для наполегливої ​​роботи.

Гороскоп на тиждень з 16 по 22 грудня 2019 року від Василини Володіної для Водолія

Водолій повинен більше уваги приділяти фінансовій сфері на цьому тижні. Якщо Ви повірите в себе і поставити правильні цілі, то все пройде вдало. Гороскоп на тиждень радить Водолію бути уважним 16 і 17 грудня через дисгармонію планет гороскопу. Інші дні прийдешнього тижня будуть продуктивними для Водолія в діловій сфері.

Протягом тижня у Водолія ймовірні суперечки і сварки з родичами, тому краще стримувати свої емоції і не конфліктувати з ними. На вихідні дні Водолій може займатися улюбленими справами і проводити час, як забажає.

Гороскоп на тиждень з 16 по 22 грудня 2019 року від Василини Володіної для Риб

Астролог радить Рибам зосередитися на роботі. Негаразди і непорозуміння в сім’ї не повинні відволікати Вас від справ, тому Риби повинні йти на компроміси і уникати загострення і з’ясування стосунків з близькими. На роботі Риби повинні покладатися на себе і не чекати допомогти від колег, краще нікого не критикувати цього тижня.

Гороскоп на тиждень радить Рибам не перевтомлюватися, щоб енергії вистачило на всі робочі дні. Деякі люди спробують чинити психологічний тиск на представників цього знаку. Щоб протистояти цьому, Риби повинні спиратися лише на факти, не довіряти чуткам і неперевіреній інформації.