Астрологи передбачають у гороскопі для Скорпіона на цей тиждень, з 17 по 23 червня 2019 року, великі кар’єрні успіхи. Скорпіони дуже багато і наполегливо працювали і нарешті це може принести приголомшливі результати. Існує велика ймовірність отримати посаду, про яку мріяли всі без винятку співробітники.

Гороскоп на тиждень для Скорпіона з 17 по 23 червня 2019 року, загальна характеристика періоду

У Скорпіонів очікується досить активний і дуже насичений тиждень. У Вас прогнозуються великі успіхи на роботі. Це означає, що активізуються не тільки ті, кого Ви  вважаєте своїми друзями і товаришами, а й недоброзичливці. Захиститися від впливу ворогів Скорпіонам допоможуть обереги. Ви повинні бути уважнішими, тому що людям в такі періоди властиво давати порожні обіцянки, йти на обман і навіть на зраду.

Людям може не сподобатися успіх Скорпіонів, їх самодостатність і сила духу. Всьому виною заздрість, але астрологи вказують: цей період треба пережити – це не навічно.

Скорпіони не повинні сперечатися з людьми і намагатися їх виправити – це марна трата часу. Краще перечекати цей шторм в тихому місці.

Фінансові питання не доставлять клопоту Скорпіону, проте не треба смітити грошима направо і наліво.

Гороскоп на тиждень для Скорпіона з 17 по 23 червня 2019 року, сім’я та особисте життя

Скорпіони повинні приділити час своїм рідним, допомогти близьким у домашніх клопотах. Оптимальне рішення – зробити всі необхідні покупки у вихідні. Складайте список разом з членами сім’ї – так Ви точно придбає все необхідне.

В самотніх Скорпіонів передбачається багато зустрічей як запланованих, так і випадкових. Починаючи з четверга, зійде зірка на особистому фронті – Ви отримаєте декілька запрошень на побачення. Але бурхливих пристрастей можете не чекати – все буде ненав’язливо і дуже романтично.