Гороскоп і таро-прогноз для Лева на прийдешній тиждень мають, здавалося б, суперечності. Проте слід пам’ятати, що це не індивідуальний гороскоп і розклад карт Таро, тому ми бачимо загальну картину. Тобто деякі представники Лева можуть мати достатньо сил для справ з 27 липня по 2 серпня 2020 року. А деяким Левам слід звернути увагу на застереження астрологів і тарологів. Принаймні, якщо знаєш, що очікувати, то легше з цим боротися.

Гороскоп на тиждень для Лева з 27 липня по 2 серпня 2020 року

Згідно астропрогнозу, перші два дня тижня – понеділок і вівторок, можуть видатися складними для Лева, тому що представники знаку відчують нестачу енергії. Поганий настрій Лева в ці дні може стати причиною виникнення проблем у всіх сферах життя. Після 29 липня зорі і планети гороскопу почнуть набирати силу, чим підживлять життєву енергію Лева. Тоді і настане продуктивний час. Вирішувати проблеми і негаразди Леву допоможе інтуїція і велика сила волі.

Позитивний період буде триматися до кінця тижня. Гороскоп на тиждень для Лева радить добре відпочити на вихідні. Гарна ідея – провести суботу і неділю на природі разом з рідними і близькими людьми.

Таро-прогноз на тиждень для Лева з 27 липня по 2 серпня 2020 року

Перша карта розкладу «Сила» передбачає гарний початок тижня, на відміну від передбачення гороскопу. За цією картою, цілеспрямовані Леви не будуть бачити перешкод на своєму шляху. Тому ті Леви, хто відчуває сили, можна спокійно завершувати почате і сміливо починати нові проекти.

На середину тижня випала карта «Імператриця», яка обіцяє успішність. Карта вказує, що Лев обрав правильний напрямок руху. Якщо не сходити з цього шляху, вже дуже скоро Лев отримає перші позитивні результати.

Остання карта розкладу «Місяць» на поточні події. Також вона застерігає Лева від потурання своїм страхам і невпевненості. Тарологи відзначають, що в даній ситуації ці страхи не мають під собою підґрунтя, тому слід керуватися розумом і логікою. Таро-прогноз на тиждень для Лева радить контролювати свої емоції, а не потурати їм.