Представники знаку Лева можуть скористатися інформацією, яку надають гороскоп на тиждень і таро-прогноз на період з 20 по 26 липня 2020 року. У житті цього знаку можуть виникнути деякі обставини, до яких слід бути готовими.

Гороскоп на тиждень для Лева з 20 по 26 липня 2020 року

Астрологи рекомендують Леву показати свій амбітний характер і сильну харизму. Представники цього знаку повинні не зважати на перешкоди і йти до наміченої мети. Цілеспрямованість Лева допоможе їм в цьому. Проте гороскоп на тиждень застерігає від бажання поділитися своїми планами з сторонніми людьми. Тому що це може призвести до непотрібних і зайвих ускладнень.

В першій половині тижня успішними будуть пошуки нової роботи, генерування нових ідей і створення нового бізнесу.

Другу половину тижня і вихідні, Леву потрібно трохи знизити активність і виділити час для особистого життя і близьких людей. Гороскоп передбачає ймовірність непорозумінь у романтичних стосунках. Левам, які перебувають у шлюбі, варто приділити увагу другій половинці і дітям.

Таро-прогноз на тиждень для Лева з 20 по 26 липня 2020 року

Карта «Пустельник» («Відлюдник») вказує на самотність. По цій карті на початку тижня Лев може відчути бажання трохи відійти від справ, щоб побути сам на сам. Це допоможе відновити життєві сили і подумати про важливе.

Карта розкладу «Смерть» символізує завершення. За цією картою Лев може закрити певні справи, які більше не мають вплив на життя. Фахівці вказують, що залишити позаду старе значно легше, якщо поставити перед собою нову мету.

Карта «Помірність» («Час»), яка випала у даному розкладі для Лева, застерігає. Вона вказує, що не можна надто поспішати, щоб не пропустити важливі деталі. Легковажність і нехтування дрібницями може перешкоджати в реалізації задуманого.