Гороскоп для Козерога на цей тиждень, з 17 по 23 червня 2019 року передбачає гарний період. В першу чергу це стосується робочих справ і питань. Керівництво помітить Ваші старання. У стосунках з другою половинкою будьте стримані, про деякі невдоволення краще промовчати.

Гороскоп на тиждень для Козерога з 17 по 23 червня 2019 року, загальна характеристика періоду

Всі сторонні вважають, що Козероги на повну насолоджуються життям – настільки все добре виглядає. Однак Козерог не надто проявляє радість та не випромінює щастя. Можливо, це пов’язано з тим, що Козерог займається не тим, чим би йому хотілося. Планети-покровителю дають Козерогу шанс проявити свої творчі здібності, використайте його. В результаті Ви відчуєте прилив сил та енергії.

Енергетика Козерога буде на підйомі. Це означає, що Всесвіт постарається подати Вам деякі знаки, повідомити якийсь таємний шифр, тому будьте уважні до таких підказок долі – вони допоможуть Вам обрати кращий шлях до мети.

Гороскоп на тиждень для Козерога з 17 по 23 червня 2019 року, особисте життя

В особистому житті у Скорпіонів – як сімейних, так і самотніх, не передбачається ніяких кардинальних змін.

Одружені Козероги будуть облаштовувати своє житло разом з другою половинкою, створюючи затишну атмосферу. Ті Козероги, які знаходяться у відпустці, будуть насолоджуватися сімейним відпочинком та розслаблятися, позбувшись робочої метушні.

Самотні Козероги можуть познайомитися з цікавою людиною, але тривалого роману гороскоп на тиждень поки не передбачає.