Останній осінній місяць буде для представників Рака сфокусований на роботі і діловій сфері. Якщо представник Рака не працює, то планети гороскопу сфокусують Вашу увагу на режимі та образі життя.  Характеристика ймовірних подій викладена в астропрогнозі, який надав гороскоп на листопад 2019 року для Рака від Анжели Перл.

Гороскоп на листопад 2019 року для Рака від Анжели Перл: вплив ретроградного Меркурія

Важливою астрологічною подією, на яку звертає увагу популярний астролог Анжела Перл, являється ретроградний Меркурій. Ця планета розвертається і прямує у зворотному напрямку (ретроградний рух) з 1 по 20 листопада. Ретроградний Меркурій ускладнить справи у сферах, якими він опікується. Меркурій опікується такими сферами як інформація, соціальні мережі, торгівля, перемовини, техніка (авто і комп’ютери), подорожі.

Тому гороскоп на листопад 2019 від Анжели Перл дав поради що не варто робити, щоб потім не довелося переробляти щось, або жалкувати. В період з 1 по 20 листопада не варто офіційно реєструвати шлюб (весілля гуляти можна), не реєструйте фірму, але перемовини щодо цього вести можна і вони будуть успішними. Так само можна вести переговори щодо нерухомості, але реєструвати щось чи підписувати угоди слід після 20 листопада. Анжела Перл застерігає від операцій, особливо пластичних, тому що через ретроградність Меркурія, велика ймовірність, що їх доведеться переробляти.

Подорожі краще перенести після 21 листопада, бо в період ретроградного Меркурія, можливі ускладнення – затримки рейсів, непорозуміння з квитками та готелями тощо.

З 1 по 20 листопада не варто розпочинати щось нове, а потрібно доробити або переробити вже почате.

Позитивними справами у ретроградний Меркурій будуть переговори у сфері торгівлі, збір інформації, підготовка (але не підписання) різноманітних документів, доповідей, перездача іспитів. Це гарний період для підготовки.

Для Рака гороскоп на листопад вважає буде чудовим в період з 1 по 20 число, відновити заняття спортом. З 1 по 20 листопада буде добре займатися хатніми справами, наприклад, робити ремонт, фарбувати стіни, переробляти і перевішувати полички. Можливо, Ви зробите перестановку меблів в цей період.

В особистому житті, на думку Анжели Перл, на багатьох представників Раку очікують зустрічі зі старими пасіями, колишніми коханими. В першій половині листопада Рак може отримати повідомлення або електронного листа від своїх однокласників чи колег, з якими давно не було ніяких контактів. Анжела Перл не виключає романтичні стосунки на роботі.

В бізнесі і діловій сфері у період ретрограду Рак може отримати приємну новину щодо бізнесу або роботи. Якщо Вам доведеться щось ПЕРЕробляти (Меркурій – всі справи з приставкою ПЕРЕ-), то результат потім буде практично досконалим.

Гороскоп на листопад 2019 року для Рака від Анжели Перл, перша половина місяця

Початок листопада принесе багатьом Ракам цікаві пропозиції по роботі. На Вас очікують приємні новини у цій сфері роботи: Ви отримаєте премію, чи Вас сповістять про підвищення або ж Вам запропонують прийняти участь у проекті, який для Вас цікавий і важливий.

Найбільш успішними будуть сфери бізнесу, які пов’язані з красою та здоров’ям, адже їх підтримує планета Венера. Наприклад, продаж квітів, спа-салони, прикраси та аксесуари, можуть сподіватися на дуже гарний період.

В діловій сфері в першій половині листопада у Рака буде успіх і гармонія.

Здоров’я у Рака на початку листопада буде добрим за умови дотримання застереження від Анжели Перл: Раку не можна зловживати солодким в листопаді, переїдати, потрібен контроль за кількістю вживаного алкоголю.

Рак буде відчувати позитив, радість і мати гарні новини по здоров’ю. Для Рака буде корисно відновити правильне харчування, якщо Ви трохи відійшли від такого режиму. Якщо Ви вирішите сісти на дієту, то краще це робити за компанію з кимось –підтримка буде дуже доречна.

Повний Місяць 12 листопада 2019 року перебуває у 11 Домі гороскопу Рака – це Дом друзів. Можливо, Вас навідає подруга або у Ваших друзів буде сюрприз, наприклад, новина, що вони очікують на дитину. Гороскоп на листопад передбачає можливість, що Рак може отримати запрошення на весілля.

Повний Місяць символізує завершення циклу. Можливо, Рак перестане спілкуватися з кимось із друзів через їх переїзд, або, навіть, через те, що Ваші стосунки вже пережили себе.

Гороскоп на листопад 2019 року для Рака від Анжели Перл, з 20 по 30 листопада

Планета активності, дій, войовничості – Марс,  з 20 листопада буде впливати на життя Рака, бо він перебуває у Вашому 5 Домів гороскопу – задоволення, розваги, відпустка. Ймовірно, ця планета спонукає Рака записатися у спортклуб або Ви відправитесь на активний відпочинок, наприклад, у вело похід або подорож з паломниками.

В особистому житті після 20 листопада Марс може принести Вам несподіваний роман або Ви будете активно фліртувати з колегами.

З 23 листопада в житті Рака щоденні справи будуть йти більш активно і енергійно завдяки впливу Сонця, Юпітера і Марса. Представникам Раку стане легше витримувати режим дня, харчування чи запланованих справ.

Молодик 26 листопада перебуває у Вашому 6 Домі гороскопу – робота, звички, режим. Це чудовий період, щоб розпочати харчуватися по-новому, сісти на дієту, змінити свій режим дня. Такі починання будуть успішними у Рака, адже Молодик, Новий Місяць – це завжди нове.

Цей Молодик для будь-яких змін звичок і прив’язаностей, просто неймовірно вдала дата. Якщо Ви хочете кинути палити, 26 листопада буде найлегше. Якщо Ви хочете розпочати бігати вранці, на Молодик 26 листопада – це буде легше всього зробити і ця звичка поступово укоріниться у режимі Вашого життя. Тобто на втратьте шанс позбутися поганих звичок і започаткувати нові, корисні для Вас. Це буде легше зробити, ніж Ви думаєте, тому що планети гороскопу допоможуть Вам в цих починаннях.

У Рака на Молодик може з’явитися нова робота, або ж Ви отримаєте нові зобов’язання, які самі на себе покладете.

З 27 листопада особисте життя Рака почне налагоджуватися. Особливо сприятливим для любовної сфери буде грудень, але початок романтичної і сексуальної активності буде вже з 27 листопада.

Останній тиждень листопада буде дуже чудовим для Рака згідно передбачень, які робить гороскоп на листопад. Це чудові дні у сфері фінансів, роботи, співробітництва, для здоров’я.

Анжела Перл радить представникам Рака скористатися листопадом 2019 року, щоб завершити всі свої справи і очистити місце для подій, яких багато передбачається у грудні 2019 року і у січні наступного року. Відновіть свою форму, поправте здоров’я, наведіть лад і в думках, і в житті – і в особистій сфері, і в діловій.

Передбачення карт Таро на листопад 2019 року для Рака викладено у таро прогнозі від Анжели Перл.